poster

Skoro dospělá

 • USA

  Girl in Progress

Komedie / Drama

USA, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cukorek
  **

  Z toho mám fakt dojem akoby Eva Mendes, už nadobro zavesila svoju hereckú kariéru niekde na klinec a lacne nechala voľný priestor mladším herečkám a jej povesť okúzľujúcej herečky ako to bolo v Noc patrí nám, či Zlý poliš sa tiež pomaly stráca v oblakoch. Tento film potvrdzuje spomenuté, to že v ňom nijak nevynikla ma až tak neprekvapilo, keďže ani režisér nestál za veľa, skôr ma ozaj prekvapilo, že sa do tejto dievčenskej epizódy nechala zatiahnuť. Slabých 40 %.(13.1.2013)

 • kaylin
  *

  Matka je pořádná příšera, ale v americkém filmu se přece může stát cokoli. To znamená, že se může kdokoli změnit, o kolik chce stupňů. Příšerný film, u kterého jsem nevěřil jeho datum vytvoření. Myslel jsem, že je to nějaký starší kousek, i když je pravda, že Eva Mendes zas až tak stará není. Má tohle být komedie? Tak proč tu není vtip. Má to být drama? Tak proč se to všechno snaží zlehčovat hloupými postavami? Eva Mendes hraje matku, skutečnou semetriku, která nutí dceru, aby doma všechno dělala. Sama nehne brvou. Je obyčejnou karikaturou, která má však mít vývoj. Nechápu, jak takové postavě máme přát něco pěkného? Jak můžeme věřit tomu, že se skutečně dokáže změnit. Kdyby z ní film ze začátku nedělal takovou mrchu, možná by to mohlo být lepší, protože mnohem zajímavější jsou scény, kdy na svou dceru nemá čas, protože se snaží udržet vztah se ženatým mužem, vztah, který nikdy nemůže mít budoucnost. Vzhledem k tomu, že na svou dceru nemá čas, ta začíná trochu divočit a chce utéct. Vymyslí geniální plán, jak utéct z domu. To souvisí i s tím, že se z ní ve škole postupně stává mrcha. "Protivný sprostý holky" byly malinko vykradeny a rozhodně ne lépe. Tiny Fey vytvořila pro film "Protivný sprostý holky" scénář, který nepostrádal vtip. "skoro dospělá" vtipná jednoduše není a vše tak musí zachraňovat představitelka měnící se dcery, která je prostě dobrá. Cierra Ramirez je krásná holka, která umí něco zahrát. Jediná film táhne, aby se úplně nepotopil. Zbytečně se zde řeší věci, které pro děj nemají význam, takže se to stává zaplácaným. Závěr pak ale samozřejmě nezklame. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/10/prach-uspesna-pokracovani-animaku.html(1.3.2013)

 • Aljak
  ****

  Pôvodne som zvažoval či týmto filmom vôbec strácať čas, keďže hodnotenie a recenzie sú tak vysoko podpriemerné. Ale našťastie som to riskol! Dobre, uznávam že prvá polka filmu bola úplne trápna a bola hodná prinajlepšom tak 2 hviezdičiek, ale potom sa karta obrátila a zrazu sa z toho vykľul skvelý film s mnohými úžasnými posolstvami ohľadom medziľudských vzťahov, ktoré sú v dnešnej dobe vysoko narušené zlým vzájomných správaním ľudí... Tá malá Ansiedad (Cierra Ramirez) mi veľmi pripomínala dnešné pubertiačky, ktoré chcú dospieť čím skôr a robia všetko pre to, aby ich všetci uznávali a rešpektovali - ale za akú cenu? Inak, tento film by som za komédiu vôbec neoznačil (aj keď sa tam odohralo pár vtipných situácii a padlo zopár dobrých hlášok), ale skôr je to dráma - odraz každodennej reality, v ktorej rodičia nemajú čas na svoje deti - a tie sú potom také demoralizované...(9.5.2013)

 • venison
  ***

  Za mělkým příběhem o matce, která se chová jako dcera a dceři, která se chová jako matka až toho mají nakonec obě dost, s skrývá poměrně hluboký příběh plný ryzích hodnot :-) Žádnej velkej šlágr, který by sklízel Oscary to sice není, ale velmi mě zarazilo nízké hodnocení - tak velký peklo to opravdu nebylo, ale vyklubal se z toho průměrnej koukatelnej a příjemnej film..(5.11.2012)

 • bagetka007
  *

  Jasně, stašně to Evě Mendes žeru (chtělo to trochu jinak obsadit)...každopádně je to příběh přechytračelé slečny, která se rozhodně projít "coming off age", a to tím způsobem, že nejdřív si najde falešnou babičku a začne šprtat, zahodí svou nejlepší kamarádku, začne chodit za školu, stýkat se s "podvratnými živly" ...:D a na konci je samozřejmě morální ponaučení, jak jinak.(2.9.2012)

 • - Cierra Ramirez (Ann) si zahrála také jednu z hlavních rolí v seriálu The Fosters (od r. 2013), kde má před adopcí stejné příjmení (Gutierrez) jako v tomto filmu. (PeTka)

 • - Na párty pije Grace (Eva Mendes) svoje pivo, no jej pohár je prázdny. (ShortyIC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace