Skoro dospělá

Girl in Progress

Komedie / Drama

USA, 2012, 89 min

• Imrwere

Eva Menzes tuhle roli absolutně nezvládla, mám jí rád, ale tady jsem jí nevěřil ani rypák mezi bulvama. Scénář jako bych už někde viděl, počkat ... jóóó, už vim, to samé nebo něco v bledě modrém jsem viděl už u jiných x filmů, takže jsem se prakticky nedočkal žádného nevého nápadu. Celkové dílo bych tedy zhodnotil tak 40%.(10.1.2013)

• BOURQUE

Typický americký film o tom, ako sa maminka vykašle na chovanie svojho dieťaťa. Osobne som očakával väčšie herecké vystúpenie od E. Mendes, ale teraz som vyšiel naprázdno. Jediná, ktorá potešila so svojím vystúpením „prekvapila“, bola C. Ramirez. PS: Meno Mission Impossible je celkom dobré meno :). Osobné hodnotenie: 68 % (**) (24.3.2013)

• karinakari

Příběh, který každý ze svého života zná nebo ho někde už minimálně viděl. Příběh matky, která otěhotněla brzy, zkazila si dětství a tak nějak neví, co dělat, aby to dohnala. Příběh odstrkované dcery, která se snaží upoutat pozornost matky. Jelikož je to každodenní téma, je těžké natočit ho tak, aby zaujalo. A taky to tak dopadlo. Netuším, proč Eva Mendes kývla na tento projekt, myslím, že má opravdu navíc. Mladá hrdinka je absolutně nesympatický spratek, který si hraje na nejchytřejší a nejutrápenější dospívající stvoření na zemi. Ale opravdu jen hraje a to ještě špatně. Konečné morální ponaučení už je jen vrchol nevkusu scénáristy. Chápu, že je film zaměřený nejvíce pro adolescenty, ale oni nejsou tak hloupí, aby nepochopili, co film chce říct i bez zbytečných dodatků.(16.11.2012)

Za mělkým příběhem o matce, která se chová jako dcera a dceři, která se chová jako matka až toho mají nakonec obě dost, s skrývá poměrně hluboký příběh plný ryzích hodnot :-) Žádnej velkej šlágr, který by sklízel Oscary to sice není, ale velmi mě zarazilo nízké hodnocení - tak velký peklo to opravdu nebylo, ale vyklubal se z toho průměrnej koukatelnej a příjemnej film..(5.11.2012)

• Pavlínka9

:D Po několika minutách jsem se sama sebe ptala, proč jsem si to vůbec pustila :D Ale v horečce, se není čemu divit :D Skoro dospělá je dobře míněný dvojsmyslný název, jelikož ani matka ani dcera v tomto filmu nejsou dospělé. Evu Mendes bych do této role neobsadila ani úmyslně, jelikož její strojenost a neschopnost zahrát matku mi lezla na nervy :D Skvělý plán její dcery oceňuji a ani se nedivím, že by do toho šla. Ale zahrát se to dalo lépe a ještě s lepší grácií :)(7.5.2013)

• - Na párty pije Grace (Eva Mendes) svoje pivo, no jej pohár je prázdny. (ShortyIC)

• - Cierra Ramirez (Ann) si zahrála také jednu z hlavních rolí v seriálu The Fosters (od r. 2013), kde má před adopcí stejné příjmení (Gutierrez) jako v tomto filmu. (PeTka)