Reklama

Reklama

Penn a Teller: Oblafni mě!

(seriál)
  • Velká Británie Penn & Teller: Fool Us
všechny plakáty

Světoznámá kouzelnická dvojice přináší svůj jedinečný styl humoru do soutěžní show, kde zkušení iluzionisté soupeří o hlavní cenu. (Netflix)

Recenze (11)

sirien 

všechny recenze uživatele

show co ani po mnoha sezonách neztratila na zábavnosti. Ta samozřejmě kolísá podle aktuálního účastníka, ale celkově se drží velmi vysoko. Sympatický je i přímočarý formát (prostě P&T soutěžící oblafne - nebo ne), stejně jako přístup P&T k věci (např. fakt, že soutěžící mohou své vystoupení umístit na svůj YT profil, takže show skutečně pomáhá všechny účastníky co nejvíc zviditelnit). Pokud nemáte kouzelnická vystoupení a triky rádi, tak to je samozřejmě mínus jedna, možná až dvě hvězdičky. ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Soutěž nesoutěž, kde je sice propagováno "vítěz dostane trofej a možnost představení v Las Vegas", ale o to vůbec nejde, přátelé. Zde se především oslavuje kouzelnické řemeslo, kde i při obyčejných tricích dokáže titulní dvojice vypíchnout kvality kouzelníků a kouzelnic. Nejenom to. Stihnou rozdat komplimenty a k tomu navrch kódovými frázemi naznačit soutěžícím, že přišli na způsob, jakým byl jejich trik proveden. A tím to nekončí. Karetní triky, triky s mincemi, iluzionisté, mentalisté. Penna s Tellerem nic nezaskočí. Ale to pořád není všechno. Vždy po čtyřech soutěžících se na pódium postaví Penn s Tellerem a ukážou, proč právě oni si zaslouží vlastní pořad a místo v porotě. Medailonky soutěžících přeskakuji, kvůli nim na P&T:FU nekoukám. Poslední pochvala patří střižně pořadu, jelikož vždy nabízí věrný pohled na to, co se zrovna děje a s výjimkou některých úhlů kamery nepomáhá kouzelníkům zbytečnými střihy, ať už na stejné místo nebo na reakce diváků, jak tomu bývá pravidlem v různých jiných talentových soutěžích. ()

Reklama

Gothar 

všechny recenze uživatele

Výborná show pri ktorej sa dá veľmi veľa naučiť. Mne sa páči hlavne preto, že má jasne dané pravidlá a vystupujúci nemajú k dispozícii televízne triky, podplatené publikum a v novších sériách ani skrytých asistentov.. Všetko je iba o ich šikovnosti a to ma baví najviac. A v závere každého dielu je ako bonus vždy unikátne vystúpenie Penn-a & Teller-a / 90 % ()

phoebess 

všechny recenze uživatele

Penn: "A nyní je karta ztracená v balíčku, že?" [souhlasné přikývnutí ženy] Penn: "Samozřejmě, že není! Používejte hlavu!". Jejich kouzelnická čísla jsou tak zábavná, že jsou snad to jediné, proč se na tuto show dívám. :) Ale né, to bych lhala, protože i Jonathan Ross svými komentáři v této show vždycky vykouzlí úžasnou atmosféru. ()

Mr. Filuta 

všechny recenze uživatele

Jelikož se nepovažuji za vyloženého nováčka v oboru, přistihl jsem se že si tenhle poměrně originální prvek nahlédnutí do kouzelnické kultury nesmírně užívám. Sledovat kdy vystupující napálí mě a kdy Penna s Tellerem bylo věru zábavné. Doporučuji shlédnout minimálně vystoupení geniálního Piff, the magic dragon. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama