Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Politický thriller. Ve Vídni žijící anglický obchodník Paul Grumbach přijíždí do Bratislavy ve společnosti své milenky jako zprostředkovatel nelegálního obchodu so zbraněmi. (oficiální text distributora)

Recenze (12)

Piri

všechny recenze uživatele

Česko-slovenská kino premiéra 8. januára 1992 v kine Istropolis v Bratislave. Pôvodne kinofilm vyrobený v roku 1991 a nie 1994 a má 103 minút. Kompletný popis viď odkaz na dátume premiéry. ()

pupidup 

všechny recenze uživatele

Některé "špionážní" sekvence na mě působily až směšně...a na výkonu Yorka je znát, že je hodně i divadelní herec....chvílemi o divadlo skutečně šlo. Ale to neznamená, že to filmu ubíralo na kvalitě. Trochu jsem se chvílemi ztrácela ve scénáři...ale přesto jsem vydržela až do konce. Zajímavé zpracování..... ()

Reklama

xaver 

všechny recenze uživatele

Porevoluční nadšení se na filmu odrazilo dost negativně a bombastická reklama tento film téměř zničila. Michael York avizoval kvalitu, která se nekonala. Škoda času, který jsem strávil sledováním snímku. Ale i to patří ke zkušenostem a formování diváckého vkusu. Škoda, že před natáčením nebyl patřičně zformován vkus jeho autorů. Přesto si nemyslím, že by patřili do kanálu. Proto dávám 1*. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Snad první domácí porevoluční film, kde s velkou slávou hrála světová nějaká megastar , v tomto případě Michael York, proto to doprovázelo v době premiéry ohromné haló světovosti.  Sice to byl jen tv film, sice to byl víc rakouský než československý film, ale přesto se to počítá. Horší je, že tento  politický thriller byl prostě slabým filmem. ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Televízny thriller, ktorý bol v čase premiéry silno promovaný, lebo sa odohrával z väčšej časti v Bratislave. Napriek prívlastku "televízny" šiel aj do kín, príliš vody však nenamútil. Hlavnou hviezdou bol Michael York, príbeh bol do istej miery príťažlivý, ale potýkal sa s množstvom nelogickostí a chýb krásy. Slabý priemer. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Film Rošáda bol natáčaný v Bratislave a vo Viedni. (dyfur)

Reklama

Reklama