Reklama

Reklama

Na krok od nebe

(TV seriál)
Krimi / Komedie / Mysteriózní / Thriller
Itálie, (2011–2021), 94 h 41 min (Minutáž: 50–121 min)

Tvůrci:

Enrico Oldoini

Hudba:

Pino Donaggio

Hrají:

Terence Hill, Enrico Ianniello, Gianmarco Pozzoli, Francesco Salvi, Daniele Liotti, Katsiaryna Shulha, Katia Ricciarelli, (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(80)

Obsahy(1)

Vincenzo (Enrico Ianniello) je rozený neapolitánec, jakož i policista – jeho rodina chrání právo v kampánské metropoli už po tři generace. Když se pak ale konečně dočká povýšení na komisaře, přichází společně s novou funkcí i výrazná změna. Vincenzo musí dát vale milovanému moři, těstovinám i teplému podnebí a rychle si zvyknout na obrovská převýšení, knedlíky nebo horský vichr. Stane se totiž oblastním komisařem v San Candidu, městečku ve stínu Alp na úplném severovýchodě Itálie u hranic s Rakouskem. Hned po příjezdu se Vincenzo musí vyrovnávat se svou nechutí k přírodě, a aby toho nebylo málo, jeho kancelář se nachází v sídle lesní policie. Mimo závažné kriminální případy je tak Vincenzo občas nucen řešit i kdejaké zvířectvo, co se k němu zatoulá. A naopak lesníci s Pietrem (Terence Hill) v čele se zas zapojují do policejního vyšetřování, přestože Vincenzo by si ze všeho nejraději poradil s případy sám. Jenže nemá na výběr. Pietro zná přilehlé lesy a hory jako své boty a místní lidé za ním chodí často dříve, než se rozhodnou obrátit na běžnou policii. Aby si Vincenzo u obyvatel městečka vydobyl respekt, musí se toho od Pietra ještě mnohé naučit. Naštěstí má k ruce strážníka Hubera (Gianmarco Pozzoli), který nejde pro dobrou radu nikdy daleko, a také krásnou veterinářku Silvii (Gaia Bermani Amaralová), i když ta někdy komisaři život spíš komplikuje. (Česká televize)

(více)

Recenze (16)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Vo veku sedemdesiat dva rokov začal taliansky herec Terence Hill (Mario Girotti) točiť kriminálny televízny seriál "Na krok od neba". Stvárnil Pietra, šerifa lesnej stráže. Objavil sa ako jedna z hlavných postáv v štyridsiatich epizódach. Bolo to počas rokov 2011 až 2015. Musím uznať, že i v pokročilom veku je to stále charizmatický chlapík. Sympaťák. No a druhú hviezdičku tomuto titulu prihodím za tie nádherné lokácie talianských Álp, v ktorých sa tento seriál odohráva. "Un passo dal Cielo" ** ()

LiVentura 

všechny recenze uživatele

Díky Slovenské televizi za překlad a uvedení ve známost tohoto příjemného počinu s milým Hillem. Dobře se na to dívá. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

Jednoduchý děj,příjemní herci,nádherné prostředí.Italové zabrnkali řádně na moje city.Vynikající slovenský dabing,citlivá kamera.....Seriál má 82 dílů- tohle píšu (22.9) když už pomalu končí.Uf!Druhá půlka je naprostá katastrofa.Děj chaotický.Sem tam nějaká zajímavá vtipná vsuvka .Tak už se dívám ze setrvačnosti co s tím tvůrci udělali, aby tu hrůzu ukončili. ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Na krok od neba je moja srdcovka,uzasne nadherne prostredie a priroda,velmi sympaticki herci,nadherny soundtrack,krasne vyroky znamych osobnosti a pribehy zo zivota,ktore vas donutia rozmyslat,perfektny serial,ktory som si nenechal ani jeden vysielaci den ujst...:-) ()

subic 

všechny recenze uživatele

Exteriéry excelentní, ale... problém tohohle seriálu je sám Terence Hill, který už tu měl v první sérii 72 let a obávám se, že seriál je určený pro +- jeho vrstevníky. ()

ariari 

všechny recenze uživatele

po zhliadnutí asi tak 1,5 dielu možno natuplé, ale kvôli naprostej oddychovosti a terence hillovi prihodím dve :-) aby sa vyrovnalo všeobecné skóre ()

Nugat 

všechny recenze uživatele

Nejdřív mi to přišlo jako totální romantická blbost (typu Doktor z hor), ale dostal mě Terence a prostředí, příroda. ()

omega_SK 

všechny recenze uživatele

Jedina hviezda za Hill-a, inak privela "vaty". Zial prilis sa riesia vztahy a tak sa to priklana viac k telenovele ako ku krimi. ()

Lur 

všechny recenze uživatele

Seriál mě chytil... Nádherné prostředí.Chata Pietra je můj snový ideál...:-) Sympatičtí herci, na které se hezky dívá. Elegantní koník.Terencovi role sedla...a klobouk dolů v jaké je fyzické kondičce v tomhle věku.Vincenzo (Enrico Ianniello) funguje jako vtipný protipól vážného a ideálního Pietra :-) A k tomu krimi zápletka v každém díle - co víc si na pohodové večery přát..:-) Jo..a hodně vtipná mi přijde i skrytě neskrytá reklama na místní jablka s modrou značkou...:-D ()

mokki5 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemá podívaná ve stylu naší české Policie Modrava. Odpočinkové tempo a krásné exteriéry dávají seriálu určitě navrch. Terence mě mile překvapuje že na svůj věk má tolik elánu a energie, navíc zde sem tam rozdá pár ran z nostalgie. Jo, mít takového šikovného dědečka, to by bylo... ()

milos.bradik 

všechny recenze uživatele

Pro mne zcela nekoukatelné, Terence Hill jenom dělá obličeje a jako herec je nemožný a děj, ve kterém se objevují nevysvětlené mystické jevy, to je trochu moc. ()

kukadlo123 

všechny recenze uživatele

Nádherné prostredí delá dvě hvězdy. Terence Hill jako velitel lesní stráže další dvě. Posledná hvězda za příběhy, Vincenza a Huberta, a dúležitou svižnost. Závěr třetí série jen se slovem Velkolepé! a větou: Jak začal tak skončil. Čest Mariovi Girottimu ve 70-80 letech natáčet seriál a ješte takovýhle! Bohužel všechno musí jednou skončit. Po nástupe Francesca ve čtyřce jsou zase 2 hvězdy za Dolomity a jedna za vše ostatní. A co pětka: Jedna katastrofa: v hodnocení zústavají Dolomity za 1,75 hvězdy a 0,25 za vše v okolí. Jedna jde fuč kvůli dvojčastí-teda nikdo se nikam nežene. Celkové hodnocení jen pro info patří 1-3 sérii. 4-5 že ledva si zaslouží vlastní, nétož celkové hodnocení. Rád ale velmi rád si hodím opáčko s Hillom po 4 letech. Vtedy v slovenském dabingu, teď v českém ( lepší je slovenskej). No to bylo více-méňe hodnocení a rozpis. Ináč velmi dobrej seriál. Až na série bez Hilla. Ten tomu dával takovej šmrnc. ()

Reklama

Reklama