Nahlas a naplno

Nahlas a naplno

Joyful Noise

Hudební / Komedie

USA, 2012, 113 min

V kostele bývá sranda. Zvlášť, když se jadrně zakleje, pak se vezme jméno Boží nadarmo a přidá se k tomu trocha nechráněného nemanželského sexu. Já se zkrátka musím lehce vysmívat organizovanému věření, protože s Bohem by si to měl každý vyříkat v klidu a o samotě. Jenže jsme v USA, kde je nedělní návštěva kostela povinností a velebení Pána gospelovým jucháním naprostou samozřejmostí. Musím uznat, že ono juchání alespoň nebere chuť do života jako místní pohřební popěvky a navíc tentokrát je to celkem funky, takže vyznavači harmonie, romantiky a těhotných panen si to mohou skvěle užít. Mne tedy spíše braly jiskřivé hádky mezi Vi Rose a zbytkem světa a vyloženě mne pobavila obhajoba plastických operací: „Bůh by nechtěl, aby ti doktoři žili v bídě.“ Tak tomu věřím i já.(22.1.2014)

Pro tento film bylo křesťanství použito pouze jako kulisa pro film obyčejný... Ale i tak nebyl ani nad ani podprůměrný...(27.7.2012)

Taková milá pohádka okořeněná o povedená hudební čísla.(29.8.2012)

• Martin741

Reziser Todd Graff natocil priserne nudny film s podpriemernym scenarom a podpriemernymi hereckymi vykonmi. Queen Latifah /Posledni Prazdniny, Ice Age/ dohromady nic nepredviedla. 40 %(6.12.2014)

• ecceHOMMO

Príjemné hudobné (kostolné) čísla sú v kontraste s tuctovo-laxným príbehom.(22.6.2012)

• Pavlík

7. 12. 2014 (327.); bohužel, paní Dolly je prsatá a umělá (asi neumí stárnout)(9.12.2014)

Jednoduchý příběh protkaný romantikou a spoustou klišé v rytmu gospelu. Nějaký ten humor se zde taky najde. Ono to ale kupodivu ladí jako celek a nejde o nějaký rychlokvaškovitý výtvor. Normálního člověka neurazí a možná překvapí svou nenuceností a uceleností.(23.11.2012)

• Kejt.lin

bla, bla, bla ...dost zbytečných 113 minut téměř o ničem..nic mě to nedalo, nic jsem si z toho neodnesla, ani ten dobrej pocit..(18.9.2013)

Nesmírně jednoduchý příběh. Hudební čísla dost dobrá. Queen Latifah táhne celý film. Dolly Parton je v tom úžasně zpívajícím sboru jako pěst na oko. A překvapení pro mne osobně - nepříliš obsazovaný Jesse L. Martin (kterého znám z muzikálu Bohémové) v menší roli. Prostě to celé ujde....(7.12.2014)

• TommyDiamond

Film se mi nelíbil a po půlhodině jsem ho vypnul. Dívat se hodinu a půl na to jak sboristé postupně vyhrávají nějakou soutěž ve zpívání je pro mě ztrátou času. A navíc na to mám slabý žaludek. Podobných filmů už bylo natočeno doslova kotel. Nevím jak si mohli producenti myslet, že by se to mohlo líbit.....nechápu. Celkově 15%(9.9.2012)

• petr12

Snímek Nahlas a naplno přesně cílí na tu část Američanů, kteří se v době krize ještě více upínají k Bohu.(6.8.2012)

• Sundance.cz

Asi takhle... film jde ve stejném duchu jako všechny taneční filmy (např. Let's dance), ale převlečen do náboženského kabátu - sborového zpívání. Pro mě se celý film docela táhnul, ale je pravda, že konečný "remix" byl dobrý. Čekat na to ale hodinu a půl? 45 %(29.5.2013)

Je to perfektní film na který se dá koukat.(10.7.2016)

• rigby

Až moc dlouhý film na to, jak je sladkobolný a sestavený jen z pouhých klišé. A ta cukrkandlovost s přibývajícími minutami ještě roste do zcela obludného finále. Možná tak na sobotní deštivé odpoledne, ale to jen pro někoho, komu tahle americká sladkost nevadí.(16.6.2012)

No o trochu méně toho pánbíčkářství, více pořádného děje a ještě bych o jednu hvězdu zvýšila. První půlka filmu mě trochu nudila, ale později to šlo. Jak tu mnozí píšou o klišé, tak to taky musím potvrdit. Některé písničky se mi líbily a ten závěr už byl dobrý. Ale byl to strašně dlouhý film na toto téma.(30.5.2013)

• M.Heaven

Přijde mi, že tenhle film se hrozně snaží. Pokusy o hloubku a dojemnost... Ale ve výsledku to není nic jiného než Muzikál z kostela s nepříliš sympatickými herci, kromě Queen Latifah, která má ovšem nesympatickou roli. Hudební čísla jsou převážně docela nuda a zápletka téměř nulová. Pokud tenhle žánr, tak si pusťte radši Sestru v akci 1 nebo ještě líp 2 a ušetříte si skoro dvě hodiny otravy.(5.12.2014)

Nahlas to bylo určitě, naplno si nejsem jistý! :-P(22.3.2017)

len Queen Latifah (úžasná speváčka okrem iného) a pár okamžikov dokázali z tohoto odpadu vyčarovať aspoň priemer. Síce žiadne novinky prinášajúci, ale aspoň pozerateľný...teda na Dolly Parton sa pozerať nedalo bez strachu o to, že sa nakonci filmu rozpadne...(22.6.2012)

NO MOHLO TO BÝT LEPŠÍ . JE TO PO KŘESTANSKU , COŽ TOMU ASI UŠKODILO . ALE KRÁSNÝ HLASY , TO JO . ŠKODA , ŽE TO VÍCE NEPROPRACOVALI , MĚLO TO NAVÍC .(12.1.2013)

• hajner

Ozaj zbytočný film o afroamerických spoluobčanoch a ich fanatickej vierohudbe. Tak ako to hrozne znie, tak to aj funguje počas filmu. Radšej si ušetrite námahu na niečo lepšie.(2.3.2013)

Maximálna spokojnosť. Dostal som dokonca viac čo som čakal od takéhoto muzikálu. Skvelé choreografie, piesne, dobre herecké obsadenie a čo najviac oceňujem, je to film ktorý môžem vidieť znovu a znovu a vždy to bude pre mňa pohoda. Dokonca som ani netušil, ze Queen Latifah vie spievať. ;-) Dobrá práca!(5.1.2014)

<< předchozí 1 2