Lego Hero Factory: Nový tým

Lego Hero Factory: Rise of the Rookies

Animovaný

USA, 2010, 84 min

• Ded@M@tes

Reklama na lego, konkrétněji na BIONICLE, asi to největší záměr produkce. ( Hodnocení: 3/10 )(21.4.2012)

• MMR

Hmm, továrna na hrdiny. Může se to jevit jako bezvadný nápad, ale není tomu tak. Teda alespoň zde ne. Je to plný akčních scén, ale velice slabých. A závěrečný boj by teda mohl být opravdu o dost lepší, než ve skutečnosti byl. Ale přesto si teď připadám, že já jsem vznikl v továrně na sraby:-)))))))))))(4.4.2011)

Tohle je prostě jen další příběh Bionicle. Akčnější, vesmírnější a úplně stejně šílený, jako předcházející. Děti a fanoušci se budou bavit. Mě odrazují už jen ty dialogy mezi postavama - hrůza. Oproti tomu je ve filmu pěkný hudební doprovod ( David & Eric Wurst ). CITÁT - Vytrhám ti baterie, ty mechanická stvůro !!!.......... Scénář - Sean Catherine Derek. Film nese zvláštní speciální poděkování státu California a CFC ( California Film Commission ).(29.9.2011)

• Antabelus

Komerční blábol.(21.8.2011)

• Mandalorian

Přemýšlel jsem, kolik se tomu dá vlastně vyčíst. Narážky tipu - Reklama na Lego, komerční blábol a podobně nechám smrdět, jelikož tyhle lidi nechápou dnešní filmovej průmysl. Příklad : Byl Minority report skvělý film ? Byl. Ale že v něm je reklama na Lexus, hodinky a desítky dalších p..čovin, to už moc lid nevidí. Takže je Minority report opravdu sci-fi s poselstvím ? Nebo jen podělanej seznam reklam ? To ať každý posoudí sám. Pro ty, kteří tady dávají odpady a podobně: Vážení, četli jste, co stojí na krabici ? 6-16 let. Jedinou slabinou jsou akční scény, které nepostrádají jen šťávu, ale i všechno ostatní. Dialogy jsou jednoduché (jak už to u filmů pro ty menší bývá), ale pár hlášek se fakt vyvedlo. Možná mohli také snížit počet slov "hero" aspoň na polovinu. Takovýto smání se blbostem, vystřižený jak z reklamy, bylo taky trochu trapný. Ale to je tak všechno. Osobně tenhle film hodnotit nebudu. To nechám věkovým kategoriím, pro které je určen. :-) PS: Hvězdný války jsou dražší, líp hodnocený, říká se jim špička a přitom byl jejich děj mnohem děravější. ...Mandalorian...(16.7.2012)

Nevím, proč už se nejmenují Bionicle. Je to matoucí a nepřehledné. Pro mne tedy 5-tý film Bionicle. Pro děti, co milují Boinicle je to super. Pro ostatní hrozná otrava. Záleží, v které skupině jste. Já dávám 50%.(10.4.2011)

Chvilku trvalo, než jsem se do toho dostala a seznámila se se všemi z továrny na hrdiny. Bojové akce se mi zdály takové kostrbaté, ale asi možná proto, že to jsou roboti, ale nemůžu říct, že to bylo hrozné. Celý film mě připadal jako několik menších dílů dohromady, ale krásně to do sebe zapadalo.(14.9.2013)

• Plechpetr

Lego filmy jsou prostě nejlepší s lego postavičkama. Nějaký bionicle. Strašná reklama.(14.1.2016)