Pena

Česko, 2010, 40 min

Režie:

Hugo Toxxx

Syrový dokument o pražské ulici. Materiál vznikl po natáčení klipu k tracku Peří Herák remix. Za kamerou se objevuje Hugo Toxxx aka Hugo 808. Jedná se o jeho první režijní počin. Drsná sonda do života lidí, kteří si už život zkazili. (hendrich6)

Zeck

Pražská rapová scéna vyrazila o nudném odpoledni za bezdomovci-feťáky a zkusili sarkasticky zachytit jejich běžný život. Hezký amatérský dokument se skvělou hudbou od Toxxxe, která podehrává velkou část stopáže. Pěkná vypovídající hodnota a sonda do duše narkomanů, bezdomovců a nebo jen natočení striptýzu slovenské cikánky Ivety s povadlejma šestkama. 80% ()

El Pistolero

6/10. Spíše než seriózně míněný dokument jde o poloamatérské záběry pořízené videosekvencí fotoaparátu v režii korunního prince domácí rapové scény Hugo Toxxxe, jehož hudební produkce dotváří syrovou atmosféru snímku. A nutno podotknout, že Toxxx a jeho crew mezi bezdomovci, alkoholiky a narkomany narazili na poměrně nevšední exempláře. Svérázná amatérská striptérka Iveta a její přírodní šestky nebo na pervitinu ujíždějící filosof a jeho uhlovodíkové konspirace určitě stojí za to. Vzhledem k délce stopáže nehodnotím. ()

wafc

Sem rád, že nebylo vidět pičisko. Hugo deToxxx vypimpil pár barabizen svým podpisem, rozdal nějakej ten Čertův hlt, obdařil nepřizpůsobivé svým cedkem a to se pak zpovědi hrnuly jedna radost. Každopádně zajímavej pohled do života té absolutní spodiny. ()

mr.kliky

"když potřebuju, aby se mi něco hodně povedlo, tak si dam tolik, kolik potřebuju aby se mi to povedlo" - to je vončo! ()

B4TM4N

V podstatě nejde o dokument jako takový, ale o street video které shodou okolností zachytilo do oka kamery takové osobnosti a filosofy, že se dostane mnohem hlouběji než většina poučené tvorby. A samozřejmě, že tajemství tkví v uhlovodících!!! ()

montongery

Dozvěděl jsem se věci, který bych se ani ve škole nenaučil :D. Jinak originální a odvážný nápad, který amatérsky zachycuje jeden běžný den narkomanů a bezdomovců a na pozadí drsná hudba pražské rapové scény. ()

FOCKE_WULF

Lidi na perníku nebo na toluenu nebo vyjetý z chlastu mají čarokrásné větné stavby, něco huhlou a vlastně si ani nekladou za cíl, aby to dávalo smysl. ()

Diskantka

Jedno znuděný odpoledne s kamerou v ruce. Stačí jim nakoupit pár sklepmistrů a vodku a máš dokument jak víno. Téma bezdomovců a feťáků je a vždycky bude vděčný téma. ()

tetraedr

dal sem 3* ale čím víc sem poslouchal toho typa na konci tím víc na mě působily ty ujebané uhlovodíky a když začal vysvětlovat dědičnost tak sem natách brka ... takže 4* ()

tvojemamaspi

Bauchova snaha zobrazit temná zákoutí Prahy..strip dance ženy na heráku je minimálně jeden důvod se na to podívat..a samozřejmě hudba lahodící mému uchu. ()

Krastom

Jsem vděčný za to, že jsem tam, kde jsem a že mám zdravý selský rozum. Nechtěl bych skončit, jako jedna z těch trosek. Kolega Zeck tu píše, že se Hugo a 808 team snažili sarkasticky zachytit běžný život feťáků, ale není to tak úplně pravda. Záměrem bylo natočit videoklip Pervitin a herák, který najdete na youtube. Při natáčení, ale získali tolik záběrů, že se rozhodli sestříhat je na tento projekt. ()