Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dan Barnes (Steve Austin) je bývalý profesionální boxer, který odešel po rostoucí únavě ze své násilné existence. Nyní se jako školník snaží pomoci novému studentovi Matthewovi Millerovi (Daniel Magder), který je týrán. Zatímco Matthew se učí, jak boxovat a postavit se ke svým trýznitelům, z nichž jeden je školní mistr boxu (Jaren Brandt Bartlett), Dan našel novou roli a jako učitel mu pomáhá vyrovnat se s jeho bouřlivou minulostí. (iLeGaL)

(více)

Recenze (30)

Wiikii 

všechny recenze uživatele

No 95 minut je opravdu málo pro tento typ filmu (box)... K filmu, je to samé klišé a věci nedotažené ke konci, a jak tu bylo už mnohokrát řečeno Steve Austin je ten co dělá tento snímek dobrým, jinak vše je osekané a ničemu se pořádně nevěnuje tento film dal by se rozdělit do tří stejně dlouhých částí kdy první je - zařazení, druhý - trénink a třetí - box ... Sem tam je něco řečeno o dědovi velkém boxerovi a pak se tam nakonec ukáže. Konec nebyl nijak nabytý emocemi spíš naopak a chyběla mě tam chvilka kdy samotný Austin nějak cvičí (ty svaly nějak trénovat musí), a už bych jen chtěl dodat že z úplného amatéra udělat za 8 týdnu boxera co umí porazit takovou třídu jako školního mistra, který mu dal cca. 3týdny před pravým bojem ještě snadnej knockout) hmmm ... Hodnocení - 30% (2*) ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Steve Austin budí neuvěřitelný respekt už jen když nosí odpadkové koše a vytírá podlahu. Jen díky němu dávám alespoň jednu hvězdičku. Zbytek je stokrát ohraný příběh, kterak se podceňovaný ňouma dostal skoro až na vrchol. Nesmí chybět ani klasické vedlejší linie - trable s dívkou, nedůvěra rodičů, šikana. Celkem zbytečný film, který nestojí ani za to jedno zhlédnutí. ()

Reklama

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Spíše jeden z těch slabších "bratříčků" filmů jako je Nikdy to nevzdávej, Karate Kid (2010), a podobné. A ani né tak kvůli ději a hercům - oboje je obstojné. Ale spíše kvůli tomu hlavnímu, o co tam jde, A TO JE BOX. Toho tam moc není a když už tam nějaké ty údery jsou, je to totálně zazděné trapnými nepochopitelnými slowmotion záběry, takže například závěrečný zápas si vůbec neužijete. ()

Derek 

všechny recenze uživatele

nebyt otrasnej hudby ktora je pritomna vo vacsine filmu, slabym hereckym vykonom (predovsetkym hlavny hrdina a jeho otcin su otrasny, navyse sa miestamy skoro vsetky postavy chovaju z nicoho nic ako totalny idioti) a pribehu kopirujucemu karate kida, je to prijemny teenager-ovsky pribeh pre nastrocnych, ale skoda ze neponuka ziadnu pridanu hodnotu pre starsich divakov co by ho vysvihlo vyssie... stone cold sa snazi, ale bol by o dost lepsi ak by si nakoniec sam dal boxerske rukavice a niekomu rozbil hubu, potom by som s hodnotenim isiel o par hviezdiciek nahor... ()

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Hrůza! Pustil jsem si ten film jen kvůli Stone Coldovi a ten byl také to jediné, co mě přesvědčilo ho dokoukat. Všem ostatním hercům jsem nepřál ani zamák úspěchu a vyloženě jsem k nim cítil odpor. Příběh je totální sra*ka! Parta malích smradů se snaží vypadat jako boxerská esa. Tréninky i samotné zápasy působily směšně. Myslel jsem, že s ebude jednat o něco ve stylu Legendary s Johnem Cenou, ale krutě jsem se zmýlil. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

  • Počas druhej prestávky si pri cvičnom zápase hlavného hrdinu v novej telocvični môžeme všimnúť, že mu Dan Barnes (Steve Austin) leje vodu do úst z fľaše, ktorú drží v ľavej ruke, ale po strihu ju už drží v pravej. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama