Boxerský sen

Knockout

Akční / Rodinný

Kanada / USA, 2011, 95 min

• Bobik9

Hrůza! Pustil jsem si ten film jen kvůli Stone Coldovi a ten byl také to jediné, co mě přesvědčilo ho dokoukat. Všem ostatním hercům jsem nepřál ani zamák úspěchu a vyloženě jsem k nim cítil odpor. Příběh je totální sra*ka! Parta malích smradů se snaží vypadat jako boxerská esa. Tréninky i samotné zápasy působily směšně. Myslel jsem, že s ebude jednat o něco ve stylu Legendary s Johnem Cenou, ale krutě jsem se zmýlil.(30.3.2013)

• FFilipCZ

Spíše jeden z těch slabších "bratříčků" filmů jako je Nikdy to nevzdávej, Karate Kid (2010), a podobné. A ani né tak kvůli ději a hercům - oboje je obstojné. Ale spíše kvůli tomu hlavnímu, o co tam jde, A TO JE BOX. Toho tam moc není a když už tam nějaké ty údery jsou, je to totálně zazděné trapnými nepochopitelnými slowmotion záběry, takže například závěrečný zápas si vůbec neužijete.(23.5.2012)

Ano, je to sice béčko s několikrát ohraným příběhem, ale mě se to vcelku líbilo. Akorát úpstava Matta mi přišla dost trapná, nehodil se mi tam jak vzhledově, tak i chováním mi připomínal rozmazleného parchanta. Ovšem rád jsem viděl Steva Austina ve větší roli, ikdyž lepší podívaná by bylo spíše jeho zápasení. Já dávám 85 % a určitě bych film doporučil dále.(4.3.2013)

• drake31

HELL YEAH ... to boooola teeeda jazda. Nevadil by mi až tak ten otrepaný príbeh, s ktorým sa dá stretnúť u skoro každého športového filmu ale jeho nezáživné podanie. Stone Cold je sympaťák a srší to z neho na míle ďaleko ale všetkým ostatným som neprial nič iné než len jeden krásny Stone Cold Stunner. Nie že by som čakal viac, ale až takúto naivnú, nezáživnú blbosť rozhodne nie. (Pre tých čo nevedia čo je Stone Cold Stunner - http://www.youtube.com/watch?v=CWgbBgjE05I)(4.7.2011)

• Derek

nebyt otrasnej hudby ktora je pritomna vo vacsine filmu, slabym hereckym vykonom (predovsetkym hlavny hrdina a jeho otcin su otrasny, navyse sa miestamy skoro vsetky postavy chovaju z nicoho nic ako totalny idioti) a pribehu kopirujucemu karate kida, je to prijemny teenager-ovsky pribeh pre nastrocnych, ale skoda ze neponuka ziadnu pridanu hodnotu pre starsich divakov co by ho vysvihlo vyssie... stone cold sa snazi, ale bol by o dost lepsi ak by si nakoniec sam dal boxerske rukavice a niekomu rozbil hubu, potom by som s hodnotenim isiel o par hviezdiciek nahor...(4.2.2013)

• - Počas druhej prestávky si pri cvičnom zápase hlavného hrdinu v novej telocvični môžeme všimnúť, že mu Dan Barnes (Steve Austin) leje vodu do úst z fľaše, ktorú drží v ľavej ruke, ale po strihu ju už drží v pravej. (Johnny.ARN)