poster

Honba za pokladem

 • Česko

  Žlutá Skála

  (neoficiální název)
 • USA

  Yellow Rock

Western

USA, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anuki
  odpad!

  brutáááálnííííí mazééééééc(2.6.2013)

 • MickeyStuma
  ***

  Televizní western je jakoby směskou velice známých dějových westernových linek, které už na televizních obrazovkách byli a tak těžko v takovém mixu snímek u filmových diváků najde nějaké to uplatnění. Například hned na začátku mi utkvěla ´Doktorka Quinnová´. Výprava zrovna nepatří mezi ty horší, neboť si tvůrci i na tak nízký rozpočet dali vcelku záležet. Zádrhelem, jak už to tak většinou u televizních projektů bývá, je tedy hlavně scénář. Dějových podivností se tu vyskytuje vcelku dost. Ano, jedná se sice čistě o filmovou zábavu, ale přeci jen by měla být v příběhu i nějaká ta logika. Scenáristický problém tkví zřejmě hlavně z faktu, že je vyprávění z pohledu indiána. Pokud není pořádně známa indiánská kultura, hodně těžko se něco takového sepisuje. Byť se tak příběh tváří, o rodokapsový western ani zdaleka nejde. Film má tedy šanci potěšit hlavně diváky výše zmíněné doktorky Quinnové.(1.10.2016)

 • Rodriguez
  *

  Záchranná mise se mění v honbu za pokladem. Jenže to má háček, musí se dostat přes území, které ovládají indiáni. 20%(4.10.2016)

 • honajz
  *

  Nejspíše televizní produkce o chlápcích, co k sobě vezmou doktorku Quinnovou a jedou zachraňovat kluka, který je na indiánském území, a nakonec jim hlavy ošálí zlato... Pomalé a nudné tempo vyprávění, kde může znalejší divák dopředu recitovat, jaká scéna a záběr přijde. Hlavně že se všichni tváří drsně a chovají nelogicky jak lidi při davovém šílenství.(3.11.2016)

 • PORTER44
  **

  Pár dobrých přestřelek,ale jinak jako western nic moc.Banda zlodějů která chce najít zlato na indijánském území si najme indiána za záminkou že někoho hledají a když najdou zlato skoro nikdo nepřežije.Režijně ani herecky nic moc.(19.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace