Reklama

Reklama

Divadelná komédia

(divadelní záznam)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Prevzaté predstavenie z Malej scény v Bratislave. Komédia z atraktívneho prostredia divadelného života a jeho zákulisia. (oficiální text distributora)

Recenze (3)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Velmi živé setkání s organizmem divadelní tvorby, s divadlem na divadle. Klasické backstage situace, fanoušci, staré křivdy, velkolepé návraty, zkoušky plné emocí, zneuznaní autoři a umění neznalí financiéři. To vše a ještě něco navíc nabízí klasická hra Teatterikomedia (1983) skandinávského autora Bengta Ahlforse. Pro Malou scénu SND to byla jasná volba, divu hraje Milka, vedoucí osobnost Magálová, růži v rozpuku Studenková. Paulovič je opět zvíře a celé to dal dohromady Horváth mladší. Všichni mohou být spokojeni tehdy i dnes. Ta energie přelévaná z jeviště do hlediště je jasně patrná i v záznamu. ()

rt12 

všechny recenze uživatele

Škoda několika hluchých míst a křiku, který chvílemi příliš tlačil na pilu. Proto ,,pouze“ čtyři hvězdy. Ovšem 80% hry jsem se válela smíchy. Špičku hereckého ledovce Emilku Vašáryovou obklopovali herci, kteří svými výkony rozhodně nezaostávali a navzájem se doplňovali jako Puzzle ve 3D. Doporučuji, hlavně ve chvílích, kdy budete potřebovat zvednout náladu. ()

jezurka42 

všechny recenze uživatele

"Divadlo je jediná vážná vec. Všetko ostatné je divadlo." Sladkobolné vyznání se z lásky k divadlu, k tomu nestálému cosi, co nás naplňuje tolika různorodými pocity a emocemi, že nakonec po tom všem zůstaneme zcela prázdní, vysvléknutí z šatstva, z kůže, vlastní i cizí. Tragédie a komedie v jednom. Magálová balancující na pokraji sil, Slezáček filosofem, Studenková vším, jen ne nápovědou, Kroner létající baletící, Paulovič plující mezi nožkami přítomných a Vášáryová femme fatale i uvadající hvězda. Pobavit se nad neúspěchem ostatních? Jste na správném místě. ()

Reklama

Reklama