Dirty Movie

Dirty Movie

Komedie

USA, 2011, 91 min

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ= 6.2.2012 - Ukážkový príklad toho kam dospela dnešná "kultúra". (7.2.2012)(7.2.2012)

• lioncel

Odpad .. ale .. když ono tam je /ona tam je/ .. Něco přes dvanáct minut naprosto geniálních a nezapomenutelných /ze života/ scének, k tomu nádherný čistý ostrý obraz + bonus v přítomnosti velmi sympatické Stephanie Gatschet, která byla v roli manželky naprosto dokonalá /čti k nakousnutí - nebo také na zabití - to záleží na momentální náladě, rodinném stavu, pohlaví a vlastně i orientaci/ ...(10.4.2014)

• LIVINGDEAD

Na film jsem se díval, protože v seriálu "OZ" byl Christopher Meloni skvělý. Film DIRTY MOVIE je ale nudná slátanina plná sraček.(11.2.2012)

• Gekacuk

Otřesná nesledovatelná sračka typu Kameňák, ale ještě mnohem horší. Plné úchyláků, trpaslíků a debilních vtipů o všem možném. Hlavně se jednalo o vtipy s sexuálním podtextem. Některé z nich jsem slyšel už jako desetiletý. Asi takovou má ten film úroveň. Několik obtloustlých nahotin mezi vtipy to určitě nezachrání. FUJTAJBL NA DRUHOU.(23.1.2014)

• MMR

Přirovnal bych to k českému Kameňáku. Plno vtipů či pokusů o vtip nebylo vůbec vtipných. U některých jsem se zasmál, ať už díky jejich pitomosti, nebo že byly dokonce vtipné (málo) ...(12.4.2012)

• - Film se natáčel ve Warrenu, v Cornwall Bridge a v New Prestnu v Connecticutu a na Manhattanu v New Yorku. (rafix)