Hotel snů: Srí Lanka (TV film)

• Německo

Das Traumhotel - Sri Lanka

• Rakousko

Das Traumhotel - Sri Lanka

Hotel snov: Najkrajší dar na Srí Lanke

Romantický / Drama

Německo / Rakousko, 2010, 90 min

• Brandon

Takový pěkný rakousko-německý Lonely planet. A ty sloooni :-)(20.2.2011)

• Paserak

Podobně jako uživatel Zajda001 jsem i já na Srí Lance byl a proto mě tento biják zajímal čistě z tohoto důvodu. Samozřejmě, děj je plitký a vlastně dost legrační. Záběry ze SL, ale skvělé. Pokud se ovšem nebudete šťourat v tom, že by hlavní hrdinové museli mít křídla jak rychle střídají místa akce. Byl bych ale zbytečný hnidopich. Když ale poznávat SL, tak ne tímto bijákem...Přesto dám 2.(1.3.2011)

• lordofrvhp

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm. Hotelový manažer si klidně nechá v zaměstnání holku,která lhala o své identitě-to je jen jeden z mnoha kiksů,které mê už unavují.Hlavní hrdinové by museli létat rychlostí světla,aby stihli vše,co ve filmu udělají,hlavně ten manažer,který se občas prostě jen tak poflakuje.Německý odpad!(18.8.2015)

• blackrain

Příběh byl hrozný, alespoň že to vykompenzovaly ty nádherné letecké záběry. Vypadaly úplně jako kdyby si je objednal National Geographic.(20.2.2011)

• ivishka

"Moment Lara je tvoje dcera??..","Nemohla jsem Ti to říct dokud jsem si nebyla jistá, že to mohu říct svému otci..","Byli jsme dost odlišní Kristýna a já , dvakrát odmítla žádost o ruku...". Jakýsi starý herec Christian Kohlund, který by jako z oka vypadl Robbiemu Williamsovi (akorát má ty šediny) a velká spousta odpadových herců. Co se asi tak stane, když dáte dohromady d**entní příběh, příšerné herce, děsnou hudbu a děsné Německo???(23.10.2012)