• J. T. Kirk

Ó můj bože! Co to má ku*va znamenat? Taková sr*cka je i na Greena moc. Tohle vidět purger, tak se z toho asi složí. Dejte mi kameru, pár lidí, nějaký ten peníz a natočím ku*va, že lepší film, než je tohle! Jako nechápu, proč si s tímhle vůbec někdo dává tu práci, když ví, že v dnešní době akční film, ještě takový je bez peněz uplně na hovno. Ty efekty v tomhle hrají docela zásadní roli a když tu nejsou, teda vlastně oni tam byli, ale takové, že kdyby tam nedali žádné, tak by udělali líp. No a o debilním příběhu ani nemluvím. Prostě slátanina největší!(15.8.2011)

• Mr.Lordi

Stupidní úvodní akční scéna. Stupidní imitace krve v některých záběrech. Stupidní umírací scéna křížovi milované. Stupidní dabing. Stupidní ženský, který si odskočili v přestávce soutěže "Miss Silikon" natočit film. Stupidní dialogy. Stupidní speciální efekty. Stupidní finále. A vzhledem k tomu, že jsem si myslel, že nejde do jednoho filmu narvat tolik stupidity, navíc stupidity, která vás donutí se na film dokoukat až do konce bez přerušení, si film vysloužil dvě čistě nestupidní hvězdičky, a stupidních 35%. PS: jen doufám, že přesycen stupiditou nebude i tento můj komentář stupidní :D(29.12.2011)

• HectorHagman

Nooooo tak tohle je fakt hnus........Rozpočet filmu bylo pravděpodobně kapesné vymlácené z prvňáka na hajzlu základní školy,nábor herců probíhal v místní tělocvičně Average Joe a přes ulici v Burgr Kingu(kde neštastnou shodou okolností svačil Danny s Vinniem) a efekty někdo vyrobil v power pointu ,aby jimpotom dialogy vytvořil náhodnej generátor slov nebo retard na tripu. Jo jenom já debil se nechám nachytat na film s mojí oblíbenou dvojicí. Jeden citát z filmu za všechny: ANI AKUMULÁTOR SE NEDÁ VOJEBÁVAT, AKUMULÁTOR MÁ SVÍ ZÁSADY!!!!!!!!!!!!!(11.12.2013)

• HUMOOOO

tak nakoniec to nie je taká sračka,ale "len" sračička.postava Jonesa dobrá,najlepší bol s preľadom Jake Busey so svojimi guľami a vtipmi.Green v poho,avšak postava Duncana nezaujímavá,až priam zbytočná a u Sizemora to platí 3x.prestrelky ujdú,hlavne záverečná akcia,no je ich strašne málo a celý film pôsobí strašne amatérsky.absolútne nevyužitý potenciál.(6.6.2011)

• gumolit

Nechápem tie nízke hodnotenia.Akčný snímok natočený takmer v amatérských podmienkach s niekoľkými ačkovými a veľa bečkovými hercami.Béčková zápletka a takmer céčkové prevedenie.Nevadí ,že výstrely a zásahy sú digitálné,rovnako ako krv.Tento film je nutné brať s prehľadom a potom si ho kráľovsky užijete.Čakáte nejaké umenie alebo rutinu budete sklamaní.A Danny Trejo sa tu objaví tak nakrátko ako ešte asi v žiadnom filme :-)(22.1.2012)

• - Kríž jazdí na Forde GT. (Johnny.ARN)

• - Jedná se již o pátý film, na kterém společně spolupracovali Patrick Durham a Jonathan Sachar. (slatkac)