Breaking Bad: Original Minisodes (TV seriál)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2009

Tvůrci:

Vince Gilligan

Trevor Baker

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Tieto doplnkové epizódky sú dosť o ničom. Keď ich budete pozerať podľa poradia, v prvej polovici vás čaká niekoľko krátkych skečov zo života hlavných postáv, čo je niekedy úsmevné, ale nijak zvlášť zaujímavé. Druhá polovica patrí v prvom rade Saulovi a jeho mimoriadnym právnickým schopnostiam a to už pobaví viac. Vidíme napríklad rozhovory s jeho spokojnými klientmi, reklamy pri rôznych príležitostiach alebo moje obľúbené video o tom, koho všetkého môžete žalovať, keď už ste v koncoch (dokonca aj seba!). Chcem mať takého právnika. :)(13.3.2013)

Zajímavý doplněk k už tak dokonalému seriálu.(22.2.2011)

Typický Breaking Bad, škoda jen, že scénen nebylo více! Marně po dokoukání hledám něco podobného.(8.12.2013)

E01 > Good Cop Bad Cop - 3/5 __ E02 > Wedding Day - 4/5 __ E03 > TwaughtHammer - 3/5 __ E04 > Marie's Confession - 3/5 __ E05 > The Break In - 4/5 __ Animovaný Bonus: "Team S.C.I.E.N.C.E." - 5/5.(21.5.2011)

Mini epizódky natočené ako doplnok k fenomenálnemu seriálu. Nie sú ničím výnimočné a skôr ladia na tú humornú nôtu celého seriálu, takže divák môže trošku nazrieť do netypických zákutí seriálu. Ako doplnok fajn, ale podľa mňa dosť zbytočná záležitosť. 55 %(8.4.2017)