Gladiátoři z pekla

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Itálie, 2011, 85 min

Stefano Milla
  • Mandalorian

Nejbohatší království se rozpadá. Omítka jde do pryč. Gladiátoři jsou průřez Historických cenností a navzájem jsou od sebe několik století. Jeden jako z 12. jinej jako ze 14. století. Jo a rvou se a hrajou si na fantasy v době, kdy žu gladiátoři nebyli. Nehoráznost jako blázen. 0,1% za tu holku s velkýma víte čím :-D Celkem ušla. Ale jenom celkem.(30.8.2011)

• +sfinx+

Neuvěřitelně laciné - od pronajaté zříceniny s totálně opadanou omítkou :) ..přeci jen na nejlepší království široko daleko.., až po laciné výkony herců. Obzvlášť císař pán je opravdu vůl a nevěřil jsem mu ani větu. Vše to zachraňuje jen DVD přebal, možná nějaké lepší trailery a pár holek ve filmu, ale to nestačí ani na 1*. Nepochopím jiné hodnocení než odpad - pokud někdo viděl scénku s tréningem gladiátora, pak by mi měl dát za pravdu. Milostná scéna mě taky opravdu dostala - zvlášť ten detailní záběr na poprsí - pochopitelně JEHO!! :D(13.8.2011)

• Rockytu

Napriek veľmi zlému hodnoteniu na ČSFD som dal tomu filmu šancu. Presvedčil som sa však o tom, že preferencie na ČSFD nie sú zbytočne, keď v tomto rozprávkovo filmovom príbehu nefungovalo nič. Amatérsky spracované súboje, nenechali na seba dlho čakať, keď po poranení mečom na chrbte protivníka z jeho rany striekla krv, ako keby mu prerezal hlavnú tepnu a on ešte smelo bojoval ďalej. Do toho prišli slabé kostnými, ktoré odhaľovali viac než mali len aby vynikli svaly a ženské prsia a hlavne nepríťažlivý dej, ktorý pôsobil veľmi bezducho. Seriál Herkules a Xena boli o proti tomu ešte oveľa lepší.(22.6.2012)

• sarfian

No, gladiátori, alebo presnejšie povedané ich lacné imitácie vyzerali fakt úboho, ako aj ich úbohé súboje. Napočítal som ich tu asi tak desať. Príbeh nezáživný a počítačom pridaná krv tu moc nepasuje ako do filmu 300, kde to bolo dobre zmáknuté. Boje museli byť spomalené, lebo inak by stáli za hovno, aj tak im to spomalenie moc nepomohlo. Jednoducho máme nového adepta do TOP 300 najhorších filmov. VIDENÉ 1x a nikdy viac(28.4.2011)

• lobo87

Myslím si, že cieľom všetkých filmových tvorcov by malo byť, aby bola vizuálna a obsahová stránka v súlade. Tu sa to podarilo. Obidve sú veľmi slabé. Celý film pôsobí značne amatérskym dojmom a názov vôbec je veľmi klamlivý. Jedna hviezdička za celkom zaujímavý (i keď značne nedotiahnutý) námet a vydarenú animovanú pasáž... 10%(21.11.2011)