• Hennes
  ****

  Příběh nás dostává do sociálně-historického pozadí 2. světové války. Mladík Nito Valdi (Gabriel Garko) odložený do sirotčince, prochází později polepšovnou a se svou násilnickou povahou a výtržnickou minulostí se přidává k mafii. Seznamuje se s dívkou Carmen (Manuela Arcuri) do které se zamiluje. Když Carmen odhalí násilnickou povahu Nita, snaží se od něj odejít, ten jí však chce za každou cenu. Neviděl jsem všechny díly, takže mé hodnocení můžeme být zkreslené, ale v šesté řadě se objeví Ortensia Pizzo, kterou hraje Laura Torrisi a to mi stačí :-).(23.3.2012)

 • Lachtaan
  *****

  Seriál, který se do mého podvědomí dostal před lety náhodou skrze dnes tak ohavně zbytečnou stanici jménem TV Barrandov. A i přesto, že je z italské produkce, která je našim končinám ať už ve filmovém nebo televizním světě cizí, jedná se o vynikající napínavé dílo, kde se každá smrt jedné z postav zaryje hluboko do vaší mysli, že drsné vyvražďovací scény z hlavy jen tak nedostanete.(26.5.2017)

 • tahit
  ****

  Zjednodušeně lze říci, že nemohu seriálu upřít jistou napínavou atmosféru. Není zcela náhodou, že se mi líbila herečka Manuela Arcuri v úloze Carmen, protože vypadala krásně a ještě navíc moc dobře to zahrála. A pro působnost děje byl i nemalou kvalitou herec Gabriel Garko v roli padoucha Nito Valdiho.(20.10.2013)

 • Karlos80
  ***

  Docela zajímavý příběh z 2. světové války, seriál nepostrádal akci, napětí i hromadu citů. Herečka v hlavní roli Manuela Arcuri je opravdu vytříbený kus a Gabriel Garko zase parádní slizký darebák:-)(28.10.2011)

 • Manarit
  ***

  Velmi povedený seriál, kde je naprosto brilantně vykreslená doba 2. světové války z trochu jiných úhlů pohledu, než je válečné pole. Vizuálně je to nádherná podívaná, na kostýmech a prostorách se nešetřilo. Příběh je velmi zajímavý a neuvěřitelně se rozvine, jediný problém jsem spatřovala v jakési nesmrtelnosti hlavního záporáka. Postupem času mu procházely takové kousky, že by snad bez potíží odstranil samotného Hitlera, kdyby se mu podíval na Carmen.(28.8.2013)