Abrakadabraka, chci metrového čuráka! Zdá se, že tahle partička jánošikovských čáryfuků by mi mé přání byla schopna v mžiku splnit, akorát by to pravděpodobně dopadlo tak, že já bych čuměl v Ostravě a můj nový, výstavní pyj by se nakrucoval někde ve Francii před anorektickými modelkami, kterým by se nevešel ani do mezery mezi paží a čnijícími žebry, kdyby si daly ruku v bok. Důvod? Tak ten nezjistíte, ani když to pečlivě dokoukáte až za titulky. Jelikož nemám rád otevřené konečníky s vyhřezlou logikou, musím této jinak vskutku pompézní, svižné a zábavné vyjebávací podívané odepřít plnou palbu, neboť neuspokojivý závěr vyjebal i s verbalem jakožto divákem, a to se přeci nedělá. Se mnou nikdo vyjebávat nebude!(27.8.2013)

Sedla jsem si k tomu a nechala se unášet klamy a magií a bavilo mě to. Fakt že jo. Mělo to spád, zajímavé postavy a já jen čekala, kdy se to potentuje. A potentovalo se to krásně a pro leckoho lehce neuspokojivě. Pěkný film, který mě na konci dokázal z poloviny překvapit. Jsem zvědavá na pokračování, doufám, že to bude alespoň stejně zábavné jako tenhle film.(5.10.2014)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $117,723,989Tržby Celosvetovo $351,723,989Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,276,875Tržby za predaj DVD v USA $15,449,217║ konečne sa po dlhšej dobe opäť našiel v tom správnom filmovom zložení Louis Leterrier a dosť slušne to odpálil, podarený svižný filmýk /80%/(21.9.2013)

Podfukáři z traileru vypadali jako černý kůň letošního léta. Co se pokazilo? Osobně jsem se trošku bál, zda-li nemají dvě legendy Morgan Freeman a Michael Caine jen nějakou malinkou roličkou a ve filmu hrají především proto, aby se lépe vyjímali v trailerech a na plakátech. Díky bohu to tak není a tito dva pánové si střihli celkem zajímavou úlohu. Snažil jsem se o snímku dozvědět co nejméně a jediné, co jsem tušil bylo, že se jedná o Dokonalý trik v moderním světě a celá parta Čtyř jezdců vystupují jako ti největší Robinové Hoodové. To však není tak úplně pravda. Jedná se totiž o, podle mě, perfektně natočený heist movie s parádními efektními scénami a troškou napětí. Hlavní čtveřicí po celou dobu honí Mark Rufalllo (kterého asi nejvíc lidí bude znát jako Hulka z Avengers) a je to celkem sranda sledovat jak podfukáři školí FBI, jako malé děti ve školce...100%...[05.06.2013_Předpremiéra_Cinestar Černý most](5.6.2013)

Leterrier je stejnej jako jeho podfukáři. Aby přechcal publikum, odvádí pozornost od kouzelníků - zajímají ho spíš efektní serepetičky okolo, létající bankovky, nádrže s piraňama, honičky po Manhattanu, odlesky Las Vegas, vtípky, úsměvy. I když se v tom mumraji postavy náhodou na minutu zastaví, epicky kolem nich krouží kamera. První problém je, že těch postav je asi patnáct, ale ani jedné se nelze dostat pod kůži. Furt se někam chvátá, furt se něco inscenuje a furt se něco následně vysvětluje, přičemž díry v logice jsou hlubší než Mariánský příkop. Druhý problém je, že všechno poutavé už obsahuje trailer. P.S. Eisenberg hraje znovu toho nesnesitelnýho Zuckerberga. Profackovat! 65%(3.6.2013)