Forgotten

všechny plakáty
? %
Mysteriózní / Sci-Fi / Drama
USA, 2020

Mladá dívka (Hailee Steinfeld) pravidelně každé ráno ve 4 hodiny a 33 minut prožije vymazání své paměti. Zapomene sice vše co bylo, ale za to zná osudy a budoucnost lidí, které zná a potkává. Včetně nového spolužáka ze třídy. (Terva)

Diskuze

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Jakoo, herečce Hailee Steinfeld začíná táhnout na 30 let, snad nebudeme muset čekat dalších 5 let na tento film o puberťačce. :D

Tristaver

Tristaver (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: Právě Znamení se mi líbily, s ostatním, co jsi řekl, souhlasím.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Tristaver: typické to je,len dúfam že to on točiť nebude,zmrvil Znamenia,Osadu a ani Vyvolený sa bohvieako nepodaril

Rricky

Rricky (hodnocení, recenze)

jsem zvědavý, co se z toho vyklube.. určitě to je částečně sci-fi a to já rád :)

Chipešek

Chipešek (hodnocení, recenze)

jen najit nejakyho rejzu, kterej z toho neudela gulas... a Nolan ma prace az nad hlavu

Hal_Moore

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

Studio: Paramount. Předloha: Cat Patrick.
Pokaždé, když jde London Lane (Hailee) spát, její paměť se vymaže. Po probuzení si London "pamatuje" pouze události ze své budoucnosti a z budoucnosti lidí, kteří budou figurovat v té její.

Šípková Růženka v říši divů?

Šípková Růženka v říši divů?

31.03.2011

Tohle není první projekt, se kterým je Hailee Steinfeld, na Oscara nominovaná mstitelka z Opravdové kuráže, spojována. Už jste i v našich novinkách četli, že se s ní počítá pro mysteriózní thriller… (více)

Hvězda Kuráže vzpomíná na budoucnost

Hvězda Kuráže vzpomíná na budoucnost

26.02.2011

Debutovat ve filmu bratří Coenů se vyplatí, obzvlášť pokud máte talent a už ve třinácti zdatně sekundujete Jeffu Bridgesovi a převálcujete Matta Damona a Joshe Brolina. Pokud je film navíc velký hit… (více)