Reklama

Reklama

Seznam nežádoucích

  • Česko Seznam smrti (více)
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Allanovi se zhroutil svět. Očekávané povýšení v zaměstnání se nekoná, protože jeho významný projekt si přivlastnil kolega, který byl místo něho povýšen. Má spoustu dluhů, a navíc doma přistihl manželku, která ho podvádí s jeho nejlepším přítelem. Smutek jde zapít do baru, kde se seznámí s Jonasem, který o sobě tvrdí, že je nájemný vrah. Allan mu v opilosti napíše seznam pěti osob, které by si přál odstranit ze světa. Když se další den probere z kocoviny, nestačí se divit. Krátce nad ránem je totiž zastřelen člověk, který byl na seznamu jako první. Podaří se Allanovi varovat ostatní osoby na seznamu? (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (43)

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Byl by to zajímavý nápad na docela slušný popcorn. Kdyby to tak režíroval režisér, mělo to rozpočet, dramaturga, dobrý scénář, nezhulenou maskérku, hudbu, která by nebyla z porna a hlavně v tom hráli nějací herci. Dobrotivý Kubík junior nostalgicky vzpomíná na doby, kdy patrně castingovým omylem mohl na palubě letadlové lodi předstírat, že trefuje japonské Zera a dnes již pravděpodobně "hraje" spolu se Štefanem S. pouze za stravu. Kdyby "tvůrcům" nějakým nedopatřením nevypadlo v originálním názvu to počáteční "S" ve slově hit, možná bych si ušetřil těch devadesát minut čiré, ochotnické agónie a nemusel tu teď dštít síru na to, co všechno se už dneska nedostane do distribuce. Je jen smutné, že i něco takového si mezi slaboduchými dětmi najde své příznivce. Palec do prdele. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Bohužel tu nesdílím nadšení kolegy mzss1. Gooding bývá zpravidla ve většině filmů otravnej a nejinak je tomu i zde. Má to sice solidní námět ze kterýho nemusel vzniknout úplně špatnej film, ale mě to prostě přišlo takový nudný tuctový a několikrát viděný jinde, ale v podstatně lepším provedení. Herci tu z toho prostě nemají radost. Až moc je tu vidět jak křečovitě je to celý poslepovaný aby to tak nějak drželo pohromadě. Zase na druhou stranu viděl jsem i mnohem větší ptákoviny a toto občas mělo svoje momenty, tak tomu plesknu 35% ()

Reklama

SeBig 

všechny recenze uživatele

Myslel jsem že to bude zase nějaký nudný thriller ve kterém se skoro nic dít nebude jako to býva často u Cuba Goodingovích filmech ale skutek utek! Film má skvělý děj a akci teda pořádnou. Nečekal jsem jakou vtom bude mít Cuba skvělou a šílenou roli ve které sem ho ješte neviděl. No ale jako pecka, hudba stojí za to, Cuba je hustej SPOILER: a to vystřílení tý policejní stanice no lahůdka.. KONEC SPOILERU. To jsem opravdu nečekal. ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to mierne nadpriemerný thriller. Má dosť dobrý príbeh o obyčajnom mužovi, ktorý nemá svoj deň, v práci prišiel o očakávané povýšenie, zadĺžil sa gangsterom a dokonca ho ešte aj podviedla žena s jeho najlepším priateľom a tak skončí v bare, kde sa len chce opiť, ale sa tam zoznámi s mužom, ktorý o sebe tvrdí, že je nájomný zabijak a má mu napísať zoznam piatich mien, ktorých má odstrániť, čo opitý muž zo zábavy urobí. Ale keď na druhý deň začnú ľudia zo zoznamu umierať, uvedomí si, že urobil najväčšiu chybu života a chce zabijaka zastaviť skôr, než zabije všetkých. Spracovanie je ale iba priemerné, ešte prvá tretina pôsobí dobrým dojmom, za čo môže hlavne zaujímavo vyzerajúci dej, ale potom už film skôr upadne do priemeru, na ktorý sa stále dá pozerať, ale nič viac, no aspoň to zase čiastočne zachraňuje slušný akčný koniec. Akcie tu moc nie je, ale tá je celkom vydarená. Od filmu s touto tématikou sa ani nič výrazne akčné nedá očakávať, tu len predsa ide skôr o občasné odstránenie nejakého jednotlivca, ale aj tak poteší v rámci kategórie dobre zvládnutá automobilová naháňačka, no hlavne výborná akcia na policajnej stanici, niečo takéto vždy poteší. Herecké obsadenie je na tom dobre, ale sklamali ma ich postavy a aj výkony. Hlavné duo, Cole Hauser a Cuba Gooding Jr. si svoje úlohy mali určite prehodiť, Hauser sa na chudáka tohto typu, ktorý sa bojí aj zobrať zbraň vôbec nehodí a Cuba Gooding Jr. tu zase hrá štýlom chudáka, obaja by boli v opačných úlohách omnoho lepší. A ešte zaujme aj Jonathan LaPaglia. Réžia a technická stránka sú len priemerné, čo je škoda, od Kaufmana som po predchádzajúcom filme čakal viac, ale stále je to pozerateľná úroveň. Hit List je bez problémov pozerateľná oddychovka so zaujímavým príbehom, hereckým obsadením a jednou slušnou akčnou scénou, ale druhý krát by som to už nepozeral. 56% ()

predators 

všechny recenze uživatele

Docela slušná břečka! Kubu po zdejším výkonu nejspíše uvidíme v nějaké bezvýznamné roličce zombíka, kterého sejmou v prvních pěti minutách. Ostatní herecké výkony by mu vlastně mohly sekundovat. Story ještě ujde, když si někdo ze srandy napíše seznam svých "oblíbených" a nemyslím tím zdejší topky. :-) A nakonec se dočkáme vykropení celé policejní stanice, slušný to závěr! 20% ()

Galerie (11)

Zajímavosti (6)

  • Keď Allan ide autom do Rose Building, čaká v kolóne. Kamera odhalí, že pred ním stojí čierna Honda. V nasledujúcom zábere, keď už vychádza z križovatky, je pred ním iba biela dodávka. (Armageddon)
  • Keď Allan ide výťahom za Feltzerom, je záber zvnútra výťahu na čísla poschodí. Zázračne sa však vytratí 13 poschodie. Čísla idú za sebou - 10, 11, 12, 14. No v nasledujúcom zábere výťah zastaví práve na 13 poschodí. (Armageddon)
  • Gooding Jr. používá ve snímku belgickou pistoli FN Five-seven. (JohnSmith)

Reklama

Reklama