Bordelári

(pořad)
Reality-TV
Slovensko, 2011, 40 min

Vlado Voštinár a jeho tím Bordelárov dokáže upratať neupratateľné! Z priestoru, s ktorým si nikto nevie rady, lebo je zabordelovaný, dokážu za pomoci dizajnéra a minimálnej investície vyrobiť útulné miestečko! No nebude to zadarmo. Daňou za riešenie je zbaviť sa starých vecí. Aj keď k nim majú domáci vzťah! (oficiální text distributora)

HareS odpad!

Smeť stelesňujúca opotrebovanie životného štýlu po hmotných statkoch bažiacich povrchných mestských rodiniek. Typická komerčná zbastardenosť pre nekritických a každý ďalší predkladaný pásový produkt bezmedzne prijímajúcich slovenských papučových "divákov". Ozrejmí mi niekto príčiny vzniku takýchto a jemu podobných jalových perverzností a rýchlovykvaseností povinne disponujúcich tým najsmradlavejším hnilobným hnojom? -Plne aplikovateľné na valnú časť súčasnej pôvodnej tv produkcie- 0% ()

emdvojka odpad!

Tak videl som jeden diel tejto perly kde "perlí:" pán Voštinár. Osobne mi nevadi jeho charakter a povaha, pretože sa mi páči jeho optimizmus. Ale inak je to dosť divná a blbá televízna reality show ktorá je miestami taká trápna že aj jej učinkujúci si to plne uvedomujú. Stačí sa pozrieť ako sa tvária! Je mi zle stoho, že nám servírujú takéto "inteligentné" treťohory :-) ()

Marek1991

Ľudia, čo sú neschopní si urobiť poriadok a potrebujú sa za každú cenu zviditeľniť, tak tí si zavolajú Vladimíra Voštinára, aby im s jeho robotníckou čatou poupratoval a pozmenil ich miestnosti, ktoré im patria. Na jednej strane to môže vyzerať ako zaslúžilé, že vylepšia miesta na žitie pre ľudí a ešte aj upracú bordel a nepotrebné veci alebo veci, ktoré majú byť akousi cenou za to, že im to tak upravia, ale ono to zas také skvelé nebolo. Voštinár je akýmsi pokusným králikom na všetky takéto projekty okolo domácností, vedomostí, či jedla alebo súťaží. Rád by som vedel, kde odnášali ten odpad, či ho recyklovali, ale najmä, aký zmysel mala táto relácia. Bordelári boli zlý projekt, ktorý tak, ako ho spravili, boli skôr akousi reality šou a nie obstojným programom ako Nové bývanie, ktoré je aspoň inšpiratívne. Tu tých nápadov, inšpirácií a ani zábavy nebolo tak, ako by sa patrilo, bolo to dosť trápne. ()

MM_Ramone odpad!

Narýchlo spichnutá relácia, na ktorú sa nedá ani pozerať. Totálna sprostosť, čo moderuje snaživý trol, Vladimír Voštinár. Tvrdí o sebe, že ako malý chalan veľmi rád navštevoval pionierské tábory a neskôr spolu s manželkou Klaudiou ich aj organizoval. To sa ku nemu výborne hodí. Presne tak mi pripadá. Ako zakomplexovaný pioniersky vedúci. V socialistickej televízii by bol určite veľkou hviezdou. Takto je aspoň maličkou celebritou TV JOJ. Jeden z partie vypelichaných, vypasených kohútov, čo sa pasú na tomto televíznom hnojisku. Voštinár teba by som ani nevošťal, nestojíš mi za to, si odpad! Všetko, čo robíš vždy skončí ako odpad! ()