poster

Zabijácké rekviem

 • Francie

  Requiem pour une tueuse

 • Velká Británie

  Requiem for a Killer

Thriller

Francie, 2011, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Unrealik
  *

  Nebavilo mě to.(4.11.2017)

 • Thomick
  **

  Překombinovaný až běda. O tom, jakej guláš Requiem pour une tueuse je, asi nejlíp svědčí to, že se vše točí kolem koncertu vážný hudby, a přitom k závěrečnym titulkum začne hrát cosi s keltskym nádechem. Pokus o ženskou verzi Jamese Bonda tudíž podle mě zrovna neklapl.(1.3.2014)

 • claudel
  ***

  Je to u mě na dobrých tři a půl hvězdičky, nejsem schopný si pořádně vytvořit názor na tento thriller, krimi či částečně komedii. Mélanie Laurent v netradiční roli, chameleon Cornillac v pro něj poměrně snadné poloze drsného policisty, jenž má občas problém s pravidly a výtečný Tchéky Karyo naopak v pro něj poměrně typické roli. Je to zvláštní směs napětí, vážné hudby, špetky romantiky a chladnokrevného krimi. A možná proto mi tahle žánrová směsice vytvořila mišmaš v hodnocení.(14.12.2011)

 • Johnny.ARN
  **

  Apatický thriller s veľmi divným rozprávačským štýlom. Nie všetko tam pasuje tak ako by malo. Dá sa to síce dopozerať, ale to konanie postáv, inotaje a nedorozprávané príbehy hlavne na konci lezú na nervy. Dobrá jednorázovka, len tomu chýbalo niečo, čo by z toho spravilo aj dvojrázovku. Slabé 2 z 5(26.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace