The Rosenberg Trio: Live (koncert)

Trio Rosenberg

Hudební / Dokumentární

USA, 2008, 59 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (3)

Akustický nářez pro dva chlápky se španělkami a jedním co drží basu... A nemusí mít nakonec ani všichni tři růžové košilky a můžou se na place zjevit i nějací přibrnkávači, že... ;o[] . . . Sakryš, mydlí to hoši skvostným tempem, i když třeba na moment zabrousí přes latino i do lehce bluesových krajin... Nechodím pravidelně na jazzové koncerty, nejezdím na jazztivaly, ale tohle můžu kdykoli, nejlépe takhle kolem půlnoci v klídku s jazzykem omočeným v něčem evokujícím zahulený noční jazzový bar... ;-} . . . Bravo!!! - - - - - (Poprvé viděno 8.3.2011 na >jazzíkovém prostoru<, hodnocení a komentář /psaný s nadšením během exhibice/ zde jako první - 8.3.2011)(8.3.2011)

Ač nezapomenutelní, dík čt za připomenutí pražského koncertu z roku dvatisíce. Jo, kdyby tak všichni cigáni byli švédi. - - - - - (Poprvé viděno dopoledne 8.3.2011 >ze záznamu<, hodnocení a komentář /psaný v obývacím prostoru/ zde jako druhý a dost možná i poslední - 9.3.2011)(9.3.2011)

Pro fanoušky jazzu nutnost. Pro mě za 4*. Je neskutečné co všechno se dá vybrnkat na kytaru.(14.3.2011)