Hellraiser: Deader - Winter's Lament (amatérský film)

Horor

USA, 2009, 30 min

Jonathan S. Kui

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (11)

..o něco lepší než předchozí Prophecy, ale stále to zavání odpadem co nemá s původní sérii nic společného. Dávám 3*** za zručnou kameru a zajímavý amatérismus.(19.11.2011)

• mzss1

Tak jsem to shlédl. Předchozí amatérský film představující tuto hororovou sérii jsem hodnotil aspon jednou hvězdou na 20%, zde už musím dát odpad. Vše šlo vedle. Technická stránka, nápady, to vše na mizivé úrovni. Snaha se cení, námět v poho, ale bohužel. Hodnorím jen na 9% = odpad!(26.1.2013)

• dr.horrible

Dokonalá kulisa k strihaniu nechtov.(29.5.2018)

• SOLOM.

Já doufal, že se Jonathan S. Kui polepší, ale on natočil pomalu ještě větší kokotinu, než tomu bylo v minulém případě. Jeho amatérské shorty jako pocta Hellraiseru jsou skoro jedna velká nuda. Na youtube jsem shlédl všechny tři části a můžu s klidným svědomím říct, že první dva párty může divák v poklidu přeskočit, protože se jinak unudí k smrti a až na závěr, dojde k menšímu zlepšení. No a opět zbytečně dlouhá stopáž (přestože to trvá jen 30 minut, v tomto podání je to nekonečné čekání na závěrečné titulky). Tu jednu * dám za těch posledních cca 3-4 minuty.(11.6.2018)

• Johny M.

Ne tak amatérský jako Hellraiser: Prophecy, zato bez cenobitů... a těch pár záběrů podivnýho Pinheada to nezachránilo...(25.9.2011)

• Mandalorian

Čekal jsem nějaký originální námět a zpracování. Ovšem podobnost S Návratem mrtvých je víc než zřejmá. Za mě 2*. Kdyby šlo o vlastní námět, dal bych víc.(24.2.2012)

• Frantisek.Fu

0%(21.4.2018)

• Wulz

Stačili kousky na YouTube. U všech těch krátkomontážních (jedno který je lepší, ani jeden)... Ehmmm... Marně čekám na nový díl v roce 2017, který už se blíží ke konci.... Chtělo by to znovuzrození!!!!(5.12.2017)

• Scraffy

O niečo lepší než jeho predchodca, ale stále slabota.(27.2.2018)

• Palizer

Je to lepšie natočené, ale stále bieda. Jednú hviezdičku dávam len za snahu.(12.1.2012)

• Shanen29

Za snahu,co kdyby to vyšlo.(11.10.2015)