Bylo mi jasny, ze tvurce mejch oblibenejch serialu nemuze zklamat a skutecne nezklamal, tohle je perfektni komedie. Humor je sice misty az humusackej, z nakejch situaci se dalo vytezit vic, ale celkove je neustale cemu se smat, aniz by fory pusobily nejak nucene a fuckovani je taky presne tam, kam se hodi. Jinak kostra pribehu nijak zvlast neprekvapi, v tomhle ohledu je to naprosto tuctova zapletka, kterou ale ozivuje super sympatickej Ted s dokonalym hlasem MacFarlanea, tudiz kazdou chvily zaslechnete Petera nebo Stewieho. Naanimovanej je taky solidne a Kunis s Wahlbergem jsou fajn, takze si fakt nemam na co stezovat, slabsich 5*.(11.11.2012)

Méďa je docela ptákovina, která mi připadá, jako kdyby si režisér realizoval svůj dětský sen, v němž toužil po nejlepším kamarádovi - plyšovém medvědovi - s nimž by si mohl vykládat a zažívat různá dobrodružství. A jelikož už dospěl, tak zasadil do filmu také romantickou linii, napětí, emoce a sex. Zhlédnout se to dalo, ale žádný zázrak tento film rozhodně není.(20.1.2013)

• verbal

Jsem docela smutný! Všichni to tady čtyřkujou a pětkujou a já mám docela problém vztyčit paleček s ukazováčkem a povislý prostředníček jen tak plandá na půl žerdi. To jsem opravdu jediný, kdo si myslí, že se z toho plyšového zmrda dalo vytřískat daleko víc než třicet procent opravdu genitálních vtípků, třicet procent fekálního tumoru pro hornické smažky a čtyřicet procent hnusného, amerického patosu, který způsobuje svědění rekta a podráždění pokožky? ............... Pardon, musel jsem se teď trochu podrbat a namohl jsem najít písmeno "H", protože bylo zasviněné od Nugety. Takže: Hlavně, že jste si všichni pěkně zahihňali nad tou kůl zábavičkou a vůbec vám k tomu všemu nevadilo, že se Marky Mark hodí do komedií asi jako Danny Trejo do zpívajícího, chlapeckého homokvinteta. Doufám, že dvojku přeobsadí a toho třicetiletého retarda bude hrát třeba Derek Jacobi.(6.8.2012)

Abrams sa snažil zbytočne. Až toto je E.T. súčasnej mladej (zhulenej) generácie. Miestami sa dalo zo situácií vyťažiť viac, niektoré vtipy sú hluché a pýtajú si klávesnicu Kevina Smitha. Rovnako veľa ich je ale naopak veľmi vtipných, originálnych a odvážnych, a hlavne prehlavne - méďu si obľúbite a zamilujete, čo je pri nepodliezavej kultúre filmu najväčší úspech jeho tvorcov.(17.9.2012)

Jaký pán, takový plyšák... Nebo je to naopak? Každopádně o takovémhle méďovi se Mr. Beanovi ani nesnilo. A mně vlastně taky ne. Od filmu jsem nečekal žádný zázrak a o to víc mě překvapil. Nedá se přitom říct, že by byl napěchovaný nějak zvlášť omračujícím humorem, ale způsob, jakým je to vše podáno, u mě zabodoval na celé čáře. Ano, vulgarismy tu jsou a je jich docela hodně, jenže až na pár výjimek mě nenapadlo říct si "Měli tohle vážně zapotřebí?" Méďa zná míru, bezednou propast trapné zábavy, na jejímž dně hnije spousta jiných takzvaných komedií, obchází velkým obloukem, řádí jako pominutý, při vší oplzlosti stíhá být nostalgicky vtipný a po hrstech rozhazovat nejrůznější narážky od E. T. přes Imperial March po Indianu Jonese a další a další (držte mě, on paroduje dokonce parodii - taneční scénu z Připoutejte se, prosím!) včetně skutečného Flashe Gordona, který na ten velký mejdan přijde osobně. Neznechucen ani tím fekálním fórem dávám čisté čtyři hvězdičky, protože jsem se vážně parádně bavil.(3.6.2014)

• - V pokoji malého Johna (Bretton Manley) je možné vidět plakát k filmu Indiana Jones a Chrám zkázy (1984). (MeanWhile)

• - Po filmech Max Payne (2008) a Noční rande (2010) se jedná o třetí film, ve kterém spolu hrají Mila Kunis a Mark Wahlberg. (Miro_CZ)

• - Od Teda je možné slyšet frázi, že „jeho hlas opravdu nezní jako Griffin“. Tím odkazuje Stewieho Griffina, kterého v originále dabuje tvůrce filmu Seth MacFarlane a v češtině Jan Vondráček, tedy ti totožní dabéři, jejichž hlasy promlouvá i Ted. (funhouse)