Rozpočet $50miliónovTržby USA $218,815,487Tržby Celosvetovo $556,016,627Tržby za predaj Blu-ray v USA $51,321,697 //počet predaných kusov 2,316,685Tržby za predaj DVD v USA $82,013,970 //počet predaných kusov 4,912,223║ Tak toto je ten správny nášup a úlet, tak dobre som sa v kine už dávno nezabával. Film kde fungujú s dejom nadávky, urážky a moc ulahodili krásne retro spomienky, aaáááá Flash(Flash Gordon) je dokonalý. /videl v kine: 95%/(26.8.2012)

MacFarlane překročil svůj stín a dokázal natočit celovečerák, kterej je opravdu vtipnej. Má to děj, popkulturní narážky jsou dávkovány vkusně a celá ta posedlost Flashem Gordonem mi prostě sedla. Jestli vás rozesmějou věci typu "plyšovej medvídek rozšvihá Wahlbergovi holu prdel anténou", tak silně doporučuji.(5.8.2012)

Za to, jak se MacFarlane v posledních sekundách vypořádá s jednou pseudohvězdou série Twilight, si ty 4* zaslouží. Potěšil méďa, potěšil uvolněný Mark Wahlberg, potěšily chytré popkulturní narážky na všechno možné. Byla to taková fajn přisprostlá jednohubka. A zaujala maminka s malou holčickou (které si evidentně spletly film, asi nalákány dětským názvem), sedíc ob sedadlo vedle mě, když po zhruba 10 minutách po začátku filmu, při jednom z filmových dialogů, kde se to hemžilo orály a anály, chvatně sypaly ze sálu :o)(29.7.2012)

Ted je typická romantické komedie s velice netypickou hlavní postavou. Originál neoriginál, je to plné "drsných fórů" v čele s vulgárním "cool" medvídkem, takže prostě trhák pro masy.. Nepopírám, pár výbuchů smíchu jsem měla, ačkoliv když jsem si onu vtipnou scénu pustila podruhé, už mi připadala spíše trapná a trochu jsem se styděla za to, jak jsem se jí předtím smála. Myslím, že spousta lidí při druhém shlédnutí zjistí, že to taková pecka není. Ted je tedy určitě jednorázová záležitost a přestože je Mark Wahlberg herecké prkno, příběh je šablonovité klišé alá "počkat, neviděla jsem to už nikde? protože vím přesně, co se stane v příští minutě a jasnovidec nejsem" - musím přiznat, je to chvílemi tak blbé až je to dobré. Ale pro mě je to stále okoukatelný a až příliš jednoduchý humor, který se neobejde bez hov*n, sexu a prdění. A vzhledem k tomu, že mi Family Guy připadá jako laciná rádoby kopie Simpsonů, tak jsem úplně nepřišla na chuť ani tomuhle.. (Ale konec mě dojal!)(7.12.2012)

Bylo mi jasny, ze tvurce mejch oblibenejch serialu nemuze zklamat a skutecne nezklamal, tohle je perfektni komedie. Humor je sice misty az humusackej, z nakejch situaci se dalo vytezit vic, ale celkove je neustale cemu se smat, aniz by fory pusobily nejak nucene a fuckovani je taky presne tam, kam se hodi. Jinak kostra pribehu nijak zvlast neprekvapi, v tomhle ohledu je to naprosto tuctova zapletka, kterou ale ozivuje super sympatickej Ted s dokonalym hlasem MacFarlanea, tudiz kazdou chvily zaslechnete Petera nebo Stewieho. Naanimovanej je taky solidne a Kunis s Wahlbergem jsou fajn, takze si fakt nemam na co stezovat, slabsich 5*.(11.11.2012)

• - Od Teda je možné slyšet frázi, že „jeho hlas opravdu nezní jako Griffin“. Tím odkazuje Stewieho Griffina, kterého v originále dabuje tvůrce filmu Seth MacFarlane a v češtině Jan Vondráček, tedy ti totožní dabéři, jejichž hlasy promlouvá i Ted. (funhouse)

• - Režisér a scenárista Seth MacFarlane si pôvodne predstavoval Macíka ako animovaný seriál. Potom mu však začala viac imponovať filmová podoba, hlavne kvôli obrovskému pokroku, ktorý za posledných pár rokov dosiahla počítačová grafika a technológia vizuálnych efektov. (krasomama)

• - Ve filmu si zpěvačka Norah Jones zahrála samu sebe. (MeanWhile)