Trailery toho naštěstí neukázaly příliš a na TEDa se rozhodně vyplatí zajít. Sice se jako téměř každá hrubozrnná komedie posledních let přehnaně nimrá v romantické zápletce a snímek tak má o dvacet minut více, než by bylo nezbytně nutné, ale k čertu s tím. Působivých a nehorázně legračních narážek na desítky filmů je tu totiž tolik, že na konci titulků snadno pookřeje srdce nejednoho ČSFD maniaka. Právě v těchto momentkách si je snímek nejjistější (Lautner, Aliens). Funguje zde dokonce i jinak příšerný fekální humor nebo na první pohled trapné komediální scény - co jinde selhává, šlape v TEDovi jako hodinky. Jako bonus navíc nejlepší cameo od Scotta Pilgrima!(25.7.2012)

Smrtící hlášky na začátku, smrtící hlášky na konci a jeden velký Flash Gordon odér zajišťují nezvykle obsazené (Wahlberg + plyšový medvěd) buddy komedii čtvrtou hvězdu. Příběh je až nebezpečně obyčejné schémátko expozice - kolize - krize - peripetie, nicméně punc originality a zábavy mu zajišťuje právě fakt, že je jedna z postav živý plyšový medvěd. Scény ve stylu "Haló, policie? Chci nahlásit únos... unesli mi medvídka!" či "Celý život mi uniká, páč největší mou zábavou je zhulit se s plyšovým medvídkem!" v notně přisprostlém podání skutečně JSOU v mnoha případech zábavné. Korunu všemu nasazuje geniálně stupidní (ano!) scéna se Samem Jonesem, završená zfetovanou bitkou s asiatem. K závěru už se film malinko táhne a lezení po stožárech asi nutné nebylo, na celkovém dojmu se však nic nemění. Flash - a-ááááááááá!(11.11.2012)

Aniž bych před filmem četl komentář Gilmoura93, tak si kladu stejnou otázku jako on. Jakým způsobem tem bláznivej plyšák dělal holkám dobře, ptáka neměl, jazyk neměl, prsty neměl, nechápu, ale jinak samozřejmě nic proti pro sprostý šukající plyšový hračky jsem od narození měl slabost. Mark tady byl naprosot kouzelnej a když bu méďa zavolal, že je u něj na mejdamu Flash Gordon, tak prostě každá holka musí pochopit, že firemní večírek je pouze firemní večírek, za to Flash Gordon je Flash Gordon a že by málo který pětatřicátník dokázal zůstat na firemním večírku, když může pařit s plyšovým medvídkem a Flashem Gordonem. Film jako celek nemá tak jistou nohu v kramflecích, ale pokud jde o jednotlivé fóry, fórky, fórečky, tak rozhodně nepajdá.(15.7.2013)

Parádní komedie s mluvícím, hulícím a souložícím plyšovým medvědem v hlavní roli. Šílený námět, ale skvělý výsledek. Bavila jsem se od začátku do konce, jenom mi tam trochu neseděla pasáž s únosem, kterou bych klidně vynechala, i když Giovanniho taneček před televizí pobavil. Mark Wahlberg byl sympatický a Mila Kunis je čím dál lepší. Opravdu příjemné překvapení.(12.11.2012)

V mnohém to připomíná tvorbu Kevina Smitha. Mluví se zde sprostě a ve scénách se to jen hemží odkazy na populární filmy. Z těch odkazů jasně vládne Flash Gordon, který tvoří podstatnou kostru filmu. Osobně se přiznávám, že u příchodu Flashe jsem skoro ucrbávál smíchy. Dále se zde hodně mluví například o Tomu Skerrittovi. TED je svým způsobem takový zvláštní vánoční příběh. Mark Walhberg do filmu zapadnul naprosto bezproblémově. Určitě se budu těšit na další MacFarlaneho komedii. PS: Navíc jsem se konečně dozvěděl jaké děsivé tajemství skrývá před světem Taylor Lautner.(10.12.2012)

• - John Bennett (Mark Wahlberg) sedí na gauči, mluví s Lori Collins (Mila Kunis) a zavazuje si u toho kravatu. Ta je vzápětí prakticky uvázána (stačí jen utáhnout uzel), avšak v dalším záběru ji John zavazuje znovu. (Malory)

• - V Méďovi zazní slovo „Fuck“ včetně svých variací jako „Motherfucker“ pod. celkem 67krát. 41krát bylo použito slovo „Shit“, následují pak výrazy „Douchebag“, „Ass“, „Asshole“, „Pussy“, „Tits“, „Cock", „Bitch“, „Bastard“, „Dick“, „Whore“ a jedno užití hrubší anglické nadávky „Cunt“. (Beer Ceps)

• - Názov filmu sa objaví až v deviatej minúte. (Johnny.ARN)