// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,239 // Otvárací Víkend USA: $54,415,205 // .......SAY THESE MAGIC WORDS: FUCK YOU THUNDER,YOU CAN SUCK MY DICK, YOU CAN´T GET ME THUNDER, COS YOUR JUST GODS FART........ Slušný záhul, a Mila Kunis? no coment.(6.11.2012)

Takýto štýl humoru mi nie je veľmi blízky a nie som ani fanúšikom Family Guy. Je tu zopár vydarených vtipov, Mark Wahlberg a Mila Kunis boli ako pár fajn, potešilo aj niekoľko odkazov na iné známe filmy, ale to je asi tak všetko. Celé je to predvídateľné a jediná originálne vec je Ted – a ten ma väčšinu času proste nebavil. Druhá polovica bola omnoho lepšia, aj keď aj to bolo jedno klišé za druhým. Priemerný film, ktorý si už asi viackrát nepozriem. Svojich fanúšikov si však určite nájde.(20.7.2012)

• PinokKio

Těžko říct co chválit. Snad ten nápad s oživlým přisprostlým medvědem, co přefikne cokoliv, i když díky Hasbru nemá čím. Fajn byla postava slizouna co se umí vlnit do rytmu, kterou zahrál Giovanni Ribisi. A pak snad ještě pár hlášek z filmu. Zbytek je ohromná nuda okořeněná laciným fekálním humorem. Tak schválně .. Fuck, Fuck, Fuck .. je teď můj komentář srandovnější?(22.12.2012)

Aniž bych před filmem četl komentář Gilmoura93, tak si kladu stejnou otázku jako on. Jakým způsobem tem bláznivej plyšák dělal holkám dobře, ptáka neměl, jazyk neměl, prsty neměl, nechápu, ale jinak samozřejmě nic proti pro sprostý šukající plyšový hračky jsem od narození měl slabost. Mark tady byl naprosot kouzelnej a když bu méďa zavolal, že je u něj na mejdamu Flash Gordon, tak prostě každá holka musí pochopit, že firemní večírek je pouze firemní večírek, za to Flash Gordon je Flash Gordon a že by málo který pětatřicátník dokázal zůstat na firemním večírku, když může pařit s plyšovým medvídkem a Flashem Gordonem. Film jako celek nemá tak jistou nohu v kramflecích, ale pokud jde o jednotlivé fóry, fórky, fórečky, tak rozhodně nepajdá.(15.7.2013)

Na světě neexistuje žena, které bych toleroval, že ode mne chce odehnat zhuleného plyšového kamaráda. To samozřejmě nemá vliv na to, že kdyby mne Mila Kunis na kolenou poprosila, pár slov o mé mužnosti prohodila a přihodila k tomu několik křupavých bramboráčků, tak by mne k sexu patrně přemluvila. A mé hodnocení neznamená, že by mne trdlující plyšák dostal svými kousky, ale je to ocenění několika mimořádně vtipných scén typu souboje přestárlého Flashe Gordona s vietnamským Mingem. Smrt Mingovi!(13.8.2012)

• - Film svými tržbami překonal do té doby nejvýdělečnější komedii s ratingem MPAA R Pařba ve Vegas (2009). (GreatestFan)

• - Pri scéne, kde John (Mark Wahlberg) menuje ženské mená nemal pred sebou žiadnu pomôcku. (FREEWHEELER)

• - Režisér a scenárista Seth MacFarlane si pôvodne predstavoval Macíka ako animovaný seriál. Potom mu však začala viac imponovať filmová podoba, hlavne kvôli obrovskému pokroku, ktorý za posledných pár rokov dosiahla počítačová grafika a technológia vizuálnych efektov. (krasomama)