Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  ,,NA TOM MEDVÍDKOVI BYLO NĚCO, DÍKY ČEMU CÍTIL, ŽE MÁ KONEČNĚ PŘÍTELE, SE KTERÝM SE MŮŽE DĚLIT O SVÁ NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ. ,,PŘÁL BYCH SI, ABYCH S TEBOU MOHL MLUVIT DOOPRAVDY....“ /// Asi nejvíc mě zajímalo, jak moc asi bude muset bejt ulítlej film vo pětatřicetiletým týpkovi, kterýho nejlepší kámoš je plyšovej medvěd, aby překonal třeba takovou ,,pnojmatiku“. Jasně, gumu nepřekoná (asi) nic, ale vlastně se mi zdá ten svět, kde potkávate mluvícího plyšovýho Méďu, Justina Biebera, Flashe Gordona či teplýho R.Reynoldse naprosto normální. Humor je přisprostlej, jsou tu drsnější slova (věty) a někdy to jde kapku ,,přes čáru“ (jasně, taky mi ty některý fórky připadaly spíš z trapnějšího soudku…). Ale každopádně příběh vo kouzelným přání, který navždy změnilo život třech skvělejch přátel, určitě potěší duši nejednoho zvrhlíka, toužícího píchat s plyšákem (v tandemu vole! V tandemu!!…) A ti co ztratili fantastický vize dětských očí? – hlavně se z toho neposerte! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zdrhám z práce, abych se mohl zhulit se svým medvídkem. 2.) Nepřeju si nic jinýho, než SMRT MINGOVI! 3.) Páč tajně toužím po tom bejt medvídkem . 4.) Thx za titule ,,unchained“ a ,,toprharley“ /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(30.8.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Na světě neexistuje žena, které bych toleroval, že ode mne chce odehnat zhuleného plyšového kamaráda. To samozřejmě nemá vliv na to, že kdyby mne Mila Kunis na kolenou poprosila, pár slov o mé mužnosti prohodila a přihodila k tomu několik křupavých bramboráčků, tak by mne k sexu patrně přemluvila. A mé hodnocení neznamená, že by mne trdlující plyšák dostal svými kousky, ale je to ocenění několika mimořádně vtipných scén typu souboje přestárlého Flashe Gordona s vietnamským Mingem. Smrt Mingovi!(13.8.2012)

 • RedAK
  ***

  Jelikož jsem slušně vychovaný a elegantní mladík ctící morální zásady, který by slovo píča nevyslovil ani za pytel čuráků, musím dotčeně uznat, že mě ten malej zasranej drzej plyšovej zmrd, co měl za film víc bab, než kdy já budu mít za život psů, neskutečně sral. Ale jelikož disponuji nezměrnou inteligencí a božským nadhledem, nebudu se nad tím vyzvraceným hovnem vůbec rozčilovat. Bez těch vulgarismů, sarkasmů a sexismů by to byl nádherný rodinný film, který by mě pohladil po mé citlivé a láskyplné duši.(30.10.2013)

 • Cervenak
  ****

  "Flash! A-ááááááááááááááá!" Zábava s niekoľkými božskými momentmi (ucho a Indyho motív), ale čakal som viac. Buď že to bude omnoho viac na hrane, alebo to naopak bude tvrdo hollywoodsky hrať na emócie. Zostalo to tak medzi. Milá jednohubka, ktorá je tak trochu "pointless". OK, maco fakuje a pretiahol Noru Jones a pletie sa ústrednej dvojici do života. A ďalej? 7/10(17.7.2012)

 • Davies182
  ****

  Trailery toho naštěstí neukázaly příliš a na TEDa se rozhodně vyplatí zajít. Sice se jako téměř každá hrubozrnná komedie posledních let přehnaně nimrá v romantické zápletce a snímek tak má o dvacet minut více, než by bylo nezbytně nutné, ale k čertu s tím. Působivých a nehorázně legračních narážek na desítky filmů je tu totiž tolik, že na konci titulků snadno pookřeje srdce nejednoho ČSFD maniaka. Právě v těchto momentkách si je snímek nejjistější (Lautner, Aliens). Funguje zde dokonce i jinak příšerný fekální humor nebo na první pohled trapné komediální scény - co jinde selhává, šlape v TEDovi jako hodinky. Jako bonus navíc nejlepší cameo od Scotta Pilgrima!(25.7.2012)

 • - V Méďovi zazní slovo „Fuck“ včetně svých variací jako „Motherfucker“ pod. celkem 67krát. 41krát bylo použito slovo „Shit“, následují pak výrazy „Douchebag“, „Ass“, „Asshole“, „Pussy“, „Tits“, „Cock", „Bitch“, „Bastard“, „Dick“, „Whore“ a jedno užití hrubší anglické nadávky „Cunt“. (Beer Ceps)

 • - Když se Lori Collins (Mila Kunis) dívá z okna na hvězdy, je možné v levém horním rohu vidět souhvězdí Ursa Minor, což znamená Malý medvěd. (c.tucker)

 • - Scéna v akváriu byla natočena v anglickém městě Plymouth. Jedná se o největší akvárium v celé Anglii. (jirkis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace