Začátek je dost dobrý na to, aby se můj vnitřní Griffin roztetelil blahem, ale postupně si člověk chtě nechtě musí uvědomit, že vystříleno bylo poměrně brzo. A přichází dlouhé uvědomování si, že se koukám na romantickou komedii, ve které si muž uvědomí, že musí dospět, jestli nechce ztratit lásku svého života, blah. To tančící Giovanni Ribisi prostě nenapraví. Chci rozbíhavé flashbacky a zápletku třeba o výpravě za kouzelnou klející fazolí, sakra.(5.9.2013)

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,239 // Otvárací Víkend USA: $54,415,205 // .......SAY THESE MAGIC WORDS: FUCK YOU THUNDER,YOU CAN SUCK MY DICK, YOU CAN´T GET ME THUNDER, COS YOUR JUST GODS FART........ Slušný záhul, a Mila Kunis? no coment.(6.11.2012)

Aniž bych před filmem četl komentář Gilmoura93, tak si kladu stejnou otázku jako on. Jakým způsobem tem bláznivej plyšák dělal holkám dobře, ptáka neměl, jazyk neměl, prsty neměl, nechápu, ale jinak samozřejmě nic proti pro sprostý šukající plyšový hračky jsem od narození měl slabost. Mark tady byl naprosot kouzelnej a když bu méďa zavolal, že je u něj na mejdamu Flash Gordon, tak prostě každá holka musí pochopit, že firemní večírek je pouze firemní večírek, za to Flash Gordon je Flash Gordon a že by málo který pětatřicátník dokázal zůstat na firemním večírku, když může pařit s plyšovým medvídkem a Flashem Gordonem. Film jako celek nemá tak jistou nohu v kramflecích, ale pokud jde o jednotlivé fóry, fórky, fórečky, tak rozhodně nepajdá.(15.7.2013)

[imdb: 7.6/10] | me: Tento film predčil moje očakávania. Je to neštandardná komédia, ktorá si nedáva servítku pred ústa a vďaka tomu môže využiť potenciál necenzurovaného vtipu vo svoj prospech. Film niekoľko krát prekvapí čerstvými hláškami a humurom. Mark Wahlberg na mňa vôbec nijako nezapôsobil a jeho účasť a pôsobenie vo filme je úplne jednoduché a jednotvárne. Dialógy a scény sú však dobre napísané a práve to je hybná časť tejto komédie. A keďže som film pozeral bez akýchkoľvek očakávaní (nakoľko trailer ma vôbec nezaujal) dosť dobre som sa pobavil. No matter how big a splash you make in this world whether you're Corey Feldman, Frankie Muniz, Justin Bieber or a talking teddy bear, eventually, nobody gives a shit. (20.8.2012)

By mě zajímalo, čím se ta sprostá, dvě a půl stopy vysoká koule vycpaná vatou nořila do svatyní Norah Jones či té moudré pokladní? Výsuvnou tužkovou baterií asi žádné haló neudělal - nejspíše hrálo roli kouzlo osobnosti.. Oplzlý pohádkový příběh, který diváky se znalostí popkulturního prostředí baví a přitom romantickými klišé, špatně vypointovanými fóry či pšoukáním nebetyčně podceňuje. M.Wahlberg je v komediálních rolích stejně toporný, jako v těch vážných a vůbec by nebylo na škodu, kdyby si s G.Ribisim prohodili role (syn Tedova únosce by tak měl alespoň na pohled genetické předpoklady stát se tím metroušským vlkodlakem, co pro vlhké klíny puberťaček bumbá proteinové koktejly). Upřímně, spíš to v hodnocení směřuje k průměrným třem hvězdám sezónní jednohubky, ale nechci si to rozházet u mocného Flashe. Co kdyby mě pak už nechtěl povozit na svém kosmickém vznášedle s falickým symbolem.. „Death to Ming!“(4.12.2012)

• - V Méďovi zazní slovo „Fuck“ včetně svých variací jako „Motherfucker“ pod. celkem 67krát. 41krát bylo použito slovo „Shit“, následují pak výrazy „Douchebag“, „Ass“, „Asshole“, „Pussy“, „Tits“, „Cock", „Bitch“, „Bastard“, „Dick“, „Whore“ a jedno užití hrubší anglické nadávky „Cunt“. (Beer Ceps)

• - Jako modely pro Teda byly použity desítky různých medvídků, které režisér pečlivě studoval. (MeanWhile)

• - Seth MacFarlane, který namluvil postavu Médi, je také tvůrcem animovaného seriálu Griffinovi (od r. 1999), ve kterém propůjčil svůj hlas většině mužských postav. V tomto seriálu také jedné z postav propůjčila hlas Mila Kunis (Meg Griffin), která ve filmu hraje přítelkyni (Lori Collins) Johna Bennetta (Mark Wahlberg). Na seriálu Griffinovi (od r. 1999) se podílel také Patrick Stewart. (Zdroj: ČSFD.cz)