Outsider dostane velkého plyšového medvěda, má velké přání, to se splní, jenže Johnovi je rázem už pětatřicet a odmítá dospět, i když se vedle něj v posteli převaluje kočka s tváří Mily Kunis. Méďa, mediální hvězda a vulgární hovado, ale vztah těchhle dvou hrdliček tak trochu brzdí. To se musí změnit, jenže k plyšákovi, který hulí, chlastá a vodí si domů kadící prostitutky, nabalili tvůrci naprosto banální příběh s romantickou vatou. Časem se okouká i plyšová troska, takže toho při vší úctě příliš nezbyde. Seth MacFarlane je za oceánem aktuálně možná seriálový bůh, ale tuhle látku ukočírovat nedokázal. Sice se s urážkami příliš nepáře (rýpá si vážně do leckoho), ale chybí mu tempo, některé momenty jsou natahované, vážnější nota nefunguje a tu a tam se sníží ke skutečně pubertálním kouskům. Monology plyšového povaleče jsou tak jednu chvíli dokonalé, samotná hračka nadává a souloží v práci, ale pak musí tvůrci přiběhnout s nudnou romancí o druhých a dalších šancích. Opravdu nepotřebuju zásadní zvraty, chci se prostě slušně bavit, ale MacFarlane mi to příliš nedopřál. Žánrový obrat naštěstí neruší hlavně díky přítomnosti opět výborného Giovanni Ribisiho coby úchylného fanouška. Nečekaná camea, ujíždění na popkultuře, bitka medvěd a Wahlberg ale jinak potěší. PS: Se samotným Markem Wahlbergem jsem měl docela problém, komediálnímu žánru by se měl při vší úctě vyhýbat!!(22.8.2012)

Ty vole, mluvící méďa? Co to je, pohádka pro děti? Ani ne, tohle je ku*evsky prostej méďa. Můžete si řikat, co dělá sakra méďa v reálném světě, ale o to nejde. Jde o vtipné hlášky, ve valné většině sexistické, a bombové scény s méďou jak dává do dr*ky Marku Wahlbergovi. Když se k tomu přidá pohodová Mila Kunis, máte recept na bezva film. U tohoto filmu se prostě budete bavit a hltat každé slovo, které méďa vypustí ze své plyšové huby. Co na tom, že na konci vás čeká jako obvykle zajetý a nepřekvapivý Happy End, stejně si budete chtít pustit film znovu a znovu, a pak třeba počkáte rok a pak si ho znovu pustíte. Prostě perfektní komedie, které se ovšem dneska už moc netočí, tak buďte rádi za méďu!...100%...[13.08.2012_Cinestar_Černý Most](28.8.2012)

• verbal

Jsem docela smutný! Všichni to tady čtyřkujou a pětkujou a já mám docela problém vztyčit paleček s ukazováčkem a povislý prostředníček jen tak plandá na půl žerdi. To jsem opravdu jediný, kdo si myslí, že se z toho plyšového zmrda dalo vytřískat daleko víc než třicet procent opravdu genitálních vtípků, třicet procent fekálního tumoru pro hornické smažky a čtyřicet procent hnusného, amerického patosu, který způsobuje svědění rekta a podráždění pokožky? ............... Pardon, musel jsem se teď trochu podrbat a namohl jsem najít písmeno "H", protože bylo zasviněné od Nugety. Takže: Hlavně, že jste si všichni pěkně zahihňali nad tou kůl zábavičkou a vůbec vám k tomu všemu nevadilo, že se Marky Mark hodí do komedií asi jako Danny Trejo do zpívajícího, chlapeckého homokvinteta. Doufám, že dvojku přeobsadí a toho třicetiletého retarda bude hrát třeba Derek Jacobi.(6.8.2012)

Jé, nebyl tohle náhodou film pro filmové fanoušky? Divákovy sympatie k tomuto snímku se odvíjejí podle toho, nakolik je schopen přijmout námět, ve kterém oživlý méďa hulí, pije, sexuje a pohybuje se v našem světě tak přirozeně, jako ryba ve vodě. Celkem to šlo, až na nějaké opravdu přehnané vtipy (přišlo mi to jako mládežnická komedie bez mládeže). Steně mám pocit, že to byla pohádka, (nejen) podle posledních slov vypravěče. 70%.(9.8.2012)

Jaký pán, takový plyšák... Nebo je to naopak? Každopádně o takovémhle méďovi se Mr. Beanovi ani nesnilo. A mně vlastně taky ne. Od filmu jsem nečekal žádný zázrak a o to víc mě překvapil. Nedá se přitom říct, že by byl napěchovaný nějak zvlášť omračujícím humorem, ale způsob, jakým je to vše podáno, u mě zabodoval na celé čáře. Ano, vulgarismy tu jsou a je jich docela hodně, jenže až na pár výjimek mě nenapadlo říct si "Měli tohle vážně zapotřebí?" Méďa zná míru, bezednou propast trapné zábavy, na jejímž dně hnije spousta jiných takzvaných komedií, obchází velkým obloukem, řádí jako pominutý, při vší oplzlosti stíhá být nostalgicky vtipný a po hrstech rozhazovat nejrůznější narážky od E. T. přes Imperial March po Indianu Jonese a další a další (držte mě, on paroduje dokonce parodii - taneční scénu z Připoutejte se, prosím!) včetně skutečného Flashe Gordona, který na ten velký mejdan přijde osobně. Neznechucen ani tím fekálním fórem dávám čisté čtyři hvězdičky, protože jsem se vážně parádně bavil.(3.6.2014)

• - Ve scéně, kdy Ted odváží Johna (Mark Wahlberg) do práce, nabourá Ted auto.To má promáčklý blatník a škrábance. V následující scén přesto už auto není nabourané a má pouze škrábance. (Baldic)

• - John Bennett (Mark Wahlberg) sedí na gauči, mluví s Lori Collins (Mila Kunis) a zavazuje si u toho kravatu. Ta je vzápětí prakticky uvázána (stačí jen utáhnout uzel), avšak v dalším záběru ji John zavazuje znovu. (Malory)

• - Keď John (Mark Wahlberg) odpovedá na Tedov (Seth MacFarlane) telefonát počas jazdy autom s Lori (Mila Kunis), drží takmer počas celého rozhovoru svoj iPhone obrátene. (FREEWHEELER)