MacFarlane překročil svůj stín a dokázal natočit celovečerák, kterej je opravdu vtipnej. Má to děj, popkulturní narážky jsou dávkovány vkusně a celá ta posedlost Flashem Gordonem mi prostě sedla. Jestli vás rozesmějou věci typu "plyšovej medvídek rozšvihá Wahlbergovi holu prdel anténou", tak silně doporučuji.(5.8.2012)

Ja by som povedal, že je priam zázrak, že takýto námet sa dokázal tak dokonale premietnuť na skvelý dej, ktorý je plný neopozeraných situácií, originálnych dialógov a netradičných zvratov, ktoré hollywoodsku mainstreamovú komédiu obchádzajú vždy aspoň na sto honov. Samozrejme nechýba divácky záver, ale aj ten bol zvládnutý tak, aby si ho aj kritickejší divák mohol užiť. Komediálnych prvkov tak akurát, potenciál mal tento film väčší, dramatická línia nebola zlá, ale mohla ostať viac v úzadí. Každopádne by bolo zaujímavé pozrieť si tento film ako priamočiaru komédiu a ako čistokrvnú drámu. Ale keď sa nad tým zamyslím, tak asi tá kombinácia bola lepší výber. 80%.(21.8.2013)

Bylo mi jasny, ze tvurce mejch oblibenejch serialu nemuze zklamat a skutecne nezklamal, tohle je perfektni komedie. Humor je sice misty az humusackej, z nakejch situaci se dalo vytezit vic, ale celkove je neustale cemu se smat, aniz by fory pusobily nejak nucene a fuckovani je taky presne tam, kam se hodi. Jinak kostra pribehu nijak zvlast neprekvapi, v tomhle ohledu je to naprosto tuctova zapletka, kterou ale ozivuje super sympatickej Ted s dokonalym hlasem MacFarlanea, tudiz kazdou chvily zaslechnete Petera nebo Stewieho. Naanimovanej je taky solidne a Kunis s Wahlbergem jsou fajn, takze si fakt nemam na co stezovat, slabsich 5*.(11.11.2012)

Sama sa čudujem, no méďa-béďa ma očaril, rozosmial a milo pobavil. Typ humoru je jednoduchý, má priamy ťah na bránku a nerieši nejaké konvencie, pričom nič nepôsobí silene, naopak veľmi prirodzene. Pôsobenie Marka Wahlberga sa nedá hodnotiť ani negatívne ani pozitívne, pretože vo mne nerozohnil ani jednu iskričku sympatie či antipatie, pre mňa v tomto filme len bol a tak trochu ako vzduch. Ted je príjemný relax bez cenzúry.(11.2.2013)

,,NA TOM MEDVÍDKOVI BYLO NĚCO, DÍKY ČEMU CÍTIL, ŽE MÁ KONEČNĚ PŘÍTELE, SE KTERÝM SE MŮŽE DĚLIT O SVÁ NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ. ,,PŘÁL BYCH SI, ABYCH S TEBOU MOHL MLUVIT DOOPRAVDY....“ /// Asi nejvíc mě zajímalo, jak moc asi bude muset bejt ulítlej film vo pětatřicetiletým týpkovi, kterýho nejlepší kámoš je plyšovej medvěd, aby překonal třeba takovou ,,pnojmatiku“. Jasně, gumu nepřekoná (asi) nic, ale vlastně se mi zdá ten svět, kde potkávate mluvícího plyšovýho Méďu, Justina Biebera, Flashe Gordona či teplýho R.Reynoldse naprosto normální. Humor je přisprostlej, jsou tu drsnější slova (věty) a někdy to jde kapku ,,přes čáru“ (jasně, taky mi ty některý fórky připadaly spíš z trapnějšího soudku…). Ale každopádně příběh vo kouzelným přání, který navždy změnilo život třech skvělejch přátel, určitě potěší duši nejednoho zvrhlíka, toužícího píchat s plyšákem (v tandemu vole! V tandemu!!…) A ti co ztratili fantastický vize dětských očí? – hlavně se z toho neposerte! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zdrhám z práce, abych se mohl zhulit se svým medvídkem. 2.) Nepřeju si nic jinýho, než SMRT MINGOVI! 3.) Páč tajně toužím po tom bejt medvídkem . 4.) Thx za titule ,,unchained“ a ,,toprharley“ /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(30.8.2012)

• - Mila Kunis a Mark Wahlberg ztvárnili pár, přestože je dělí věkový rozdíl 12 let. (J*A*M*A*L)

• - Ryan Reynolds si ve filmu zahrál homosexuála, na což Ted směrem k Johnymu (Marku Wahlbergovi) naráží zmínkou, že viděl Vana Wildera. Wilder je hlavní postava ztvárněná Ryanem Reynoldsem v komedii Sexy párty (2002). (boul)

• - Mark Wahlberg a Giovanni Ribisi si spolu zahrali už vo filme Kontraband (2012). (Johnny.ARN)