Rande u přepážky

Flypaper

• Německo

Flypaper

• Německo

Flypaper – Wer überfällt hier wen?

Zlodeji a zlodejíčkovia

Komedie / Krimi

USA / Německo, 2011, 84 min

• Vojťas

Mno, párkrát jsem se sice zasmál, ale důvod, proč se přikloním k nižšímu hodnocení, je následující: tupí lupiči mě začínají vytáčet čím dál víc (sranda se dá dělat i jinak) a při psycho-Patrickovi jsem také poměrně trpěl. ... Jinak poměrně důmyslně vymyšlený scénář, i když Máš padáka jsem si užíval o dost víc! 50%(17.10.2011)

Překombinovaná kriminální komedie,která ale baví a to i přes to,že má obrovskou díru ve scénáři ( v bance,která leží v hustě obydlené části,dojde k sérii detonací C4 a stovkám výstřelů,ale nikdo nezavolá policii :DDDD ) když přejdete tuhle zhovadilost,dostanete 84minut trvající oddychovku,v čele s perfektním Patrickem Dempseym.U jeho obsesních výlevů a hysterických záchvatů mě řádně polechtávala bránice.Jeho postava je mix Hercula Poirota a Adriena Monka a Poirotovské je i vedení příběhu,akorát je obohacené o řadu dementních lupičů,šílených scén a celé to je vlastně taková groteska.Moc se u toho nezasmějete,ale zároveň vás to nijak extra nesere a neuráží.Tomuhle typu filmu já říkám nedělní jednohubka,které chybí koule na kino,ale na DVD vás zabaví.Scénáristovi se musí nechat neprokouknutelná pointa,jakkoliv je klišoidní.55%.(16.1.2012)

• veverysiak

Všetci sa určite snažili, niektorí až príliš a napriek tomu to dopadlo ako značne prekombinovaná lupáčina s dosť nepodareným humorom a ešte na hranici znesiteľnej pozerateľnosti, veľa zbytočných zvratov, veľa zbytočných mŕtvol, veľa zbytočného hrmotu, málo solídnych hereckých výkonov, nad ktorými vyčnievali snáď len Peanut Butter a Jelly, takže 35%.(17.10.2011)

Teda hodne je tu cittii vplyv Nemecka, a Nemci nemaju az taku kultovu kinematografiu, len obcas sa im podari nieco suprove ako Klepani na Nebeskou Branu. Tuna ide sice o dobry scenar, ale ten je utopeny v reziserskej rutine a nezazivnosti, + v strede vladne velka nuda. Takto najlepsimi filmami Mynkoffa ostavaju Mysak Stuart Little 1 a 2. 64 %(10.12.2016)

Nemám koule na to, abych nasprintoval do banky a vykradl ji s napodobeninou antraxu v ruce. Přesto si myslím, že každá banka si vykrást zaslouží a proto již léta teoreticky zkoumám filmové způsoby přemístění financí z trezoru do soukromé kapsy. Musím smutně přiznat, že většina filmových krádeží je výrazně nad mé schopnosti. A ani tato varianta, v níž se chaos mísí s parodií, banka je vykrádaná ze tří směrů, zmatený Rain Man vychytrale kmitá mezi ozbrojenými skupinami a hlavní padouch v poklidu čeká na svou šanci, mi k bohatství nepomůže, ale já jsem si v ní našel nečekané množství zábavy.(14.12.2012)

• - Ačkoliv se po výbuchu bankomatu objevují bankovky v hodnotě jednoho amerického dolaru, není v tomto typu bankomatů na území Spojených států ve skutečnosti možné vybrat bankovky menší jak 5 amerických dolarů. (Conspi)

• - Vůbec první oběť byla zastřelena zbraní Beretta typu 92FS. (Conspi)

• - Spoiler: Tripp (Patrick Dempsey) má na sobě v celém filmu tmavé džíny, až na záběr na samotném konci filmu, kdy je v péči zdravotníků a kdy jsou najednou vidět jeho džíny barvy jasně modré. (Conspi)