Medvěd pro hosta (TV film)

Komedie

Československo, 1972, 39 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

"Madonna mia, já ho mlátila čepicí!" Povedená komedie z prostředí moravské vesničky očekávající návštěvu za války ukrývaného a stále vděčného Itala Carlose, starosty "skoro celý Itálie" a vášnivého lovce medvědů. Shánění huňáče, kterého by mohl návštěvník skolit, je ohromně zábavné (hlavně cirkusový krotitel Josef Hlinomaz zase zazářil) a závěrečný lov se také povedl. Scénář je plný vtipných replik a sympatické obsazení jeho působivost jen umocňuje.(31.3.2012)

Sehnat medvěda pro vzácnou návštěvu je nápad docela ujetej. Oficiální návštěva musí bejt z Itálie, na počátku normalizace kdyby byla z Ruska, někdo by si to mohl nekorektně vykládat. Jako malá komedie výborné, slušná situační a slovní komika (výborný František Husák) a užít si můžete i Stellu Zázvorkovou v sukni na motorce.(25.11.2012)

Znáte z písničky od Jahelky.. - Balada o mezinárodní ostudě mysliveckého sdružení v Brodě -téměř :)(3.3.2011)

Slabsi prumer pro tuto kratkou, cernobilou jednohubku. I pres nadprumerne obsazeni a rozumnou stopaz, vyzniva filmek - diky slabe pointe - trosku doprazdna...jednou staci. 3-(22.10.2014)

• waxtrax

Celkem fajn. Až na to, že obyvatelé jihomoravské vesnice mluví pražským dialektem. Zdalipak byl pan Olmer někdy na Moravě ?(13.1.2013)