• hrona

Pokračování tohoto zvláštního projektu bych řekl, že je na stejné úrovni, na jaké se pohybovala jednička. S přimhouřením všeho co se dá, by se i jednalo o zajímavý film, ale tedy ten konec, ten byl dle mého názoru neskutečně odfláknutý a hodně špatně nasnímaný. Ale na druhou stranu se zde přikloním ke komentáři Woodyho a na trojku s určitou zvráceností se také celkem těším.(2.4.2012)

• kinderman

"Magnusku, ty šílenče, ty notorický cvoku/proč´s nepřiznal, že ti v hlavě šibuje," zpívá Pavel Dobeš v písničce Kominík a shrnuje tak v hutné zkratce vše, co bych na adresu předsedy Obce spisovatelů dokázal vymyslet. Původní film jsem vzal jako 187- Kód pro vraždu říznutý Přáním smrti počesku, tohle politicko- mafiánsko- akční krimidrama je trapné, včetně účasti třetí herecké ligy (povšimněte si těch rodinných podniků). Jedna hvězdička za "sejmutí" R.Uzla, neboť si je vzhledem k jisté "sexuologické" reklamě vskutku zasloužil.(3.4.2012)

Zase tak tragické jako hodnocení na čsfd to není. Oproti prvnímu dílu jde vidět, že rozpočet je větší. Hlavně v castingu se to projevilo hodně. O hereckých schopnostech většiny herců nemá smysl mluvit, protože v česku prostě kvalitní herci nejsou. A pokud ano tak asi jen v divadlech. Film je kvalitou tak na 2,5 hvězdičky, ale dávám 3* za provokativní námět a za pokus o automobilovou honičku, která stejně jako akční scéna v závěru je neuvěřitelně směšná a trapná.(7.11.2011)

• ivishka

Při sledování filmu (ku podivu ne z donucení ale z čisté zvědavosti,jestli se můj odpádek u jedničky změní ve dvojce alespoň na jednu *) mě napadla jedině hláška Rosse z Přátel : " .....zasloužil bych metál!". Pokud je nepřízpusobivá část romské komunity skutečně tak vulgární a drzá jako v tomto filmu tak by zasloužili při nejmenším pár facek. Co se týče "hereckého" obsazení je to bída a děs...až se mi z toho místy chtělo opravdu brečet. Nejsem milovníkem akčňáků a rádoby dramat(pokud to ovšem není zaručená kvalitka), jelikož nejsem na takové žánry ale tohle není ani tak dramatické jako nekoukatelné..Abych pravdu řekla dokumentární pojetí by bylo mnohem účelnější. Ovšem co mi nejde pořád do hlavy - jak je možné,že takoví hulváti byli vůbec přijati na jakoukoliv školu a co více jak je možné, že jim jejich výlevy a projevy vůbec někdo toleruje?A jedna replika toho romského pedagogického asistenta, která zněla : " My jsme se od vás bílých naučili jen to nejhorší a to lepší z nás vyprchalo." Otázkou je zda-li to lepší někdy bylo, ale to nechme koňovi.Přijde mi,že tato přehlídka "mafiánků" je naprosto nereálná : ano víme,že policie i politika jsou zkorumpované, ale co mě ovšem velmi zarazilo je jak očividné jsou jejich vlivy.Děsné,smutné,marné,nekoukatelné,nemožné....(5.9.2012)

• kaylin

"Bastardi" Tomáš Magnuska, už od prvního dílu, mají jeden základní problém. Ve scénách, které sledujeme, není nic vyhroceného, nejsou zde emoce. V prvním díle se jich ještě několik našlo, to znásilnění bylo přece jen drsné, ale ve druhém filmu už tohle chybí. Film nemá gradaci, nemá žádné vrcholy, jeden v jedné linii, nebo spíš na trendu klesajícím až do konce. Magnusek se z filmu pokusil udělat gangsterku, ale divák snadno zjistí, že na to film nemá.(1.11.2013)

• - Kromě filmových manželů Dostálových (Jiří Krampol a Gabriela Vránová) a Majerových (Ilona Svobodová a Tomáš Töpfer) jsou všechny filmové páry partnery či manžely i ve skutečnosti. (funhouse)

• - Práce na třetím díle byly ohlášeny už pár týdnů před premiérou tohoto pokračování. (SidneyP)

• - Během filmování bylo požito více než 2 400 obložených housek a vypito bylo přes 10 000 limonád značky Primátor. (patrikus)