Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Crocuta
  **

  Oproti jedničce znatelně slabší. Adaptaci starých mocenských struktur na nové podmínky na místní úrovni film sice vystihuje poměrně reálně, ale děj je značně roztříštěný, honí příliš zajíců najednou a závěrečné vyřizování účtů působí jako špatná parodie na "Kmotra". Že Tomáš Magnusek od minule přibral mu rozhodně nemám za zlé, spíš mne mrzí, že ke škodě věci došlo ke změně na postu režiséra a divákovi je nabídnuto podivné a za vlasy přitažené rozuzlení celé zápletky. Ale chápu, že už si tvůrci připravují půdu pro další díl...(2.4.2012)

 • OG_Swifty
  *

  Mě úplně překvapuje, kde Magnusek vždycky sežene tolik známých a dobrých herců - vždyť je to takovej paskvil, co jim sakra nasliboval.. v prvním díle už to byl nesmysl, ale alespoň tam byla "snaha" vyučovat - druhý díl už je úplně jak z jiný dimenze... Lyžák někde v Kolodějích, mentální městská rada a finální honička v autech jak z F&F - Magnusek musí fakt něco brát :D Když ale pominu kvalitní herecký osazenstvo, tak mě ještě bavil Dostálův hon na cigoše (příjemná změna) a Krampol se šálou. Naopak debilní konec Přeučila a absence Rytmuse tu bídu jen podtrhlo.(12.5.2014)

 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Vážně jsem chtěl dát dvojce Bastardů alespoň tu jednu hvězdu za relativně hladký průběh v prostředku filmu. Takový luxus si ovšem nemohu objektivně dovolit. Jedničku jsem před projekcí neviděl, tedy pro mě příběhová stránka neměla téměř co nabídnout a celá tato televizní fraška skončila fiaskem. Rádoby světové vizuály se ani nesnaží schovávat slámu v botech, hvězdné herecké obsazení je tu jen proto aby si splnilo svoji funkci několika štěky na kameru které prokládají osamělou odyseu obtloustlého ředitele za boj proti bezpráví napříč rasami. Uf. Veškerá narace, uvěřitelnost a hlavně atmosféra jsou něco, co si tato lahůdka nejspíše nemůže dovolit. A když už se začíná blýskat na lepší časy, skončí tato parodie na film naprosto neskutečným finále, které vás vrátí zase hodně rychle na zem. Obával jsem se, že česká kinematografie už nemá kam klesat, já bláhový. Pan Magnusek mě jen přesvědčil, že to jde s českou kinematografií z kopce. Pokud někomu k úspěchu stačí kontroverzní téma nafouklé do absurdních rozměrů, směšné loutky se známými tvářemi, horší než amatérské zpracování a jeden z nejhorších herců poslední dekády, nemám chuť tuto situaci dál komentovat. Očividně zde rozum ztratil na váze.(13.6.2012)

 • kinderman
  *

  "Magnusku, ty šílenče, ty notorický cvoku/proč´s nepřiznal, že ti v hlavě šibuje," zpívá Pavel Dobeš v písničce Kominík a shrnuje tak v hutné zkratce vše, co bych na adresu předsedy Obce spisovatelů dokázal vymyslet. Původní film jsem vzal jako 187- Kód pro vraždu říznutý Přáním smrti počesku, tohle politicko- mafiánsko- akční krimidrama je trapné, včetně účasti třetí herecké ligy (povšimněte si těch rodinných podniků). Jedna hvězdička za "sejmutí" R.Uzla, neboť si je vzhledem k jisté "sexuologické" reklamě vskutku zasloužil.(3.4.2012)

 • InJo
  *

  Technicky zdatnější (zlepšily se hlavně kamera a zvuk), dějově (ještě) zoufalejší. Celé je to vlastně jen fádní a často nechtěně směšné čekání na vykonání pomsty za něco, co se stalo na konci prvního dílu (btw závěr dvojky je hodně otevřený, s trojkou se asi počítalo rovnou...). Evidentní je snaha o zvětšení měřítka - z malého "osobního" příběhu se stává pokus o jakési "městské" kriminální drama se spoustou postav (typ filmů, které pořádně zvládají točit jen režiséři kvalit Scorseseho, Manna, Nolana apod.). No samozřejmě, že to nefunguje... Rozhodně ne v těch rovinách (napětí, seriózní sociální kritika), o jaké se tvůrci snažili. 1* za Magnuskovu cejchu (takhle objemný hlavní hrdina se vážně vidí málokdy :D) a za mafiánského bosse Krampola (!) s Gabrielou Vránovou, nejzábavnější filmový pár roku. Lituju, že tam těch jejich hádek není víc, protože takhle od srdce jsem se už dlouho u filmu nezasmál. :) 30 %(2.4.2012)

 • - Práce na třetím díle byly ohlášeny už pár týdnů před premiérou tohoto pokračování. (SidneyP)

 • - Postava Bronislava Poloczka, vyšetřovatel Paleček, je v tomto filmu vyobrazena pouze na pohřbu této postavy. Za necelý rok od premiéry filmu představitel této postavy zemřel. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - O život během natáčení málem přišel jeden dobrovolný hasič. (patrikus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace