Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RedAK
  odpad!

  Rád bych tímto komentářem slušně pokáral (vypíčoval) ambiciózního režiséra Tomáše (retardovaného vorvaně), protože si myslím (vím), že během práce na projektu (sračce) by neměl mít plnou hlavu starostí (nádoru) a neměl by se nacházet pod vlivem stresu (heroinu), neboť z toho může čirým nedopatřením (nefalšovanou neschopností) vzniknout právě tato pitoreskní podívaná (žumpa hoven). Děkuji za pozornost (do plynu s tebou) a pro příště posílám inspiraci (kulku) do mysli (čela).(9.2.2014)

 • InJo
  *

  Technicky zdatnější (zlepšily se hlavně kamera a zvuk), dějově (ještě) zoufalejší. Celé je to vlastně jen fádní a často nechtěně směšné čekání na vykonání pomsty za něco, co se stalo na konci prvního dílu (btw závěr dvojky je hodně otevřený, s trojkou se asi počítalo rovnou...). Evidentní je snaha o zvětšení měřítka - z malého "osobního" příběhu se stává pokus o jakési "městské" kriminální drama se spoustou postav (typ filmů, které pořádně zvládají točit jen režiséři kvalit Scorseseho, Manna, Nolana apod.). No samozřejmě, že to nefunguje... Rozhodně ne v těch rovinách (napětí, seriózní sociální kritika), o jaké se tvůrci snažili. 1* za Magnuskovu cejchu (takhle objemný hlavní hrdina se vážně vidí málokdy :D) a za mafiánského bosse Krampola (!) s Gabrielou Vránovou, nejzábavnější filmový pár roku. Lituju, že tam těch jejich hádek není víc, protože takhle od srdce jsem se už dlouho u filmu nezasmál. :) 30 %(2.4.2012)

 • Isherwood
  odpad!

  Pomystychtivý český podnikatel pase po řediteli školy, který zabil jeho syna. Ta věta může vypadat hůř jedině tehdy, pokud ji někdo zfilmuje. Magnuskův opus magnum, ve kterém je špatně vše, od neschopnosti vyprávět, přes technická selhání (byl vůbec k postprodukci přizván zvukař?) až ke kroucení hlavou nad tím, jak je možné sestavit do jednoho filmu takovou hereckou sestavu. Tenhle fakt pochopím u Trošky, nebo Poledňákové, kteří si za roky u filmu vybudovali určité postavení, které jim přihrává do cesty spousty kamarádů, kteří jsou ochotni jim hodit do filmu hodit nějaký ten štěk spíš pro dobrou známost, ale u mlaďocha Magnuska mi to prostě uniká. Leda, že by jeho břicho bylo plné zlaťáků. Co na tom, že kvalita výkonů odpovídá faktu, že některé z nich musí být rozhodně falešné. Fakt nevím, jestli nemít rád české filmy za to, že jsou to vesměs nudné ‚člověčinky‘, nebo spíše proto, že každý pokus o žánrovku končí strašným failem.(28.8.2012)

 • Dadel
  odpad!

  Odkud se vzalo tohleto Magnusek a proč ještě nemá soudní zákaz točit filmy? Kill it with fire! Magnusek je takový náš pupkatý narcistní Uwe Boll, co točí filmy pro všechny ty malé zamindrákované české rasisty, co pak píšou do diskusí na novinkách nebo idnesu, jak tento film věrně zobrazuje realitu. Na CSFD jich naštěstí moc není. Abych jen nekritizoval - jedna hláška mi přišla vtipná.(22.9.2012)

 • ivishka
  odpad!

  Při sledování filmu (ku podivu ne z donucení ale z čisté zvědavosti,jestli se můj odpádek u jedničky změní ve dvojce alespoň na jednu *) mě napadla jedině hláška Rosse z Přátel : " .....zasloužil bych metál!". Pokud je nepřízpusobivá část romské komunity skutečně tak vulgární a drzá jako v tomto filmu tak by zasloužili při nejmenším pár facek. Co se týče "hereckého" obsazení je to bída a děs...až se mi z toho místy chtělo opravdu brečet. Nejsem milovníkem akčňáků a rádoby dramat(pokud to ovšem není zaručená kvalitka), jelikož nejsem na takové žánry ale tohle není ani tak dramatické jako nekoukatelné..Abych pravdu řekla dokumentární pojetí by bylo mnohem účelnější. Ovšem co mi nejde pořád do hlavy - jak je možné,že takoví hulváti byli vůbec přijati na jakoukoliv školu a co více jak je možné, že jim jejich výlevy a projevy vůbec někdo toleruje?A jedna replika toho romského pedagogického asistenta, která zněla : " My jsme se od vás bílých naučili jen to nejhorší a to lepší z nás vyprchalo." Otázkou je zda-li to lepší někdy bylo, ale to nechme koňovi.Přijde mi,že tato přehlídka "mafiánků" je naprosto nereálná : ano víme,že policie i politika jsou zkorumpované, ale co mě ovšem velmi zarazilo je jak očividné jsou jejich vlivy.Děsné,smutné,marné,nekoukatelné,nemožné....(5.9.2012)

 • - Natáčení probíhalo v Náchodě, České Skalici, Broumově, Jaroměři, Josefově, Zbirohu a jeden den také v obci Mladé Buky. (patrikus)

 • - Práce na třetím díle byly ohlášeny už pár týdnů před premiérou tohoto pokračování. (SidneyP)

 • - Postava Bronislava Poloczka, vyšetřovatel Paleček, je v tomto filmu vyobrazena pouze na pohřbu této postavy. Za necelý rok od premiéry filmu představitel této postavy zemřel. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace