Na první pohled nevypadá mix bojovné Sněhurky,polonahého prince, hláškující královny a obřích trpaslíků jako něco poživatelného, ale já jsem si celkem pochutnal. Sněhurčino laškování s princem je totiž velmi zábavné, královnin sarkasmus nemá chybu a trpasličí sebranka snad ani neumí nudit. Pokud někomu vadí prznění klasiky, tak mu rozumím, ale pokud budu někdy před spaním dětem vyprávět o Sněhurce, tak to bude tato verze, protože i mé děti preferují zábavu nad dramatem.(1.8.2013)

• Beastmaster4

Co k tomu napsat. Tahle Sněhurka se jednoduše vůbec, ale vůbec nepovedla. Vizuální pojetí je absolutní krach celého filmu. Herecky to možná ujde, ale scénář je zase hrubě mimo. Trpaslíci na jakýchsi nafukovacích měchýřích, které vypadají jak pneumatické chůdy aj. zhovadilosti. Čím mě ale film nejvíc překvapil, byl první záběr na Sněhurky. Snad mi může Lily Collins odpustit, ale při prvním záběru na ní a souběžné větě ve stylu "nejkrásnější dívka v království" jsem propadl upřímnému a hlubokému záchvatu smíchu. Kdo viděl dceru účetního Fantociho ví, o čem mluvím. Téměř srostlé obočí aj....podoba s dcerou účetního je téměř dokonalá a když při tomto záběru zní ještě taková věta a když si vybavíte jak Fantoci přistupoval ke své dcerušce, pak se nemůžete minimálně pousmát :-D...2 hvězdy pouze za pár vtipných momentů a za snahu Julii Roberts, jinak jde o téměř nekoukatelnou hovadinu.(1.7.2012)

Pár úsměvných momentů se najde a jako sebe parodie oné pohádky funguje všechno. Holčiny jsou milé a každá se svou rolí baví. Julia je navíc pěkná mrška, ale taky z ní nesrší zrůda! Občas nuda, ale kdo od toho čekal zázraky?! Zajímavosti: Sean Bean nám tentokrát nakonec nezemřel... 55%(23.6.2012)

Juliu Roberts nevyhľadávam, ale no nepusti malým deťom Snehulienku...Samozrejme, bol som zvedavý aj ja, no skôr sa teším na verziu s Ch. Theron. Julia dostáva veľa priestoru, možno až priveľa, aj na úkor Snehulienky a malých smradľavých trpaslíkov, čo je škoda. Humor tu je, ale čakal som ho viac. Pochvalu si zaslúži skvelá hudba, zvlášť ma zaujala pri scéne výcviku Snehulienky, ktorú som si pustil niekoľkokrát po sebe. Záverečná pieseň na ktoré sme zvyknutí skôr pri animákoch v sebe skráva i ázijské prvky tiež neurazí a v dobrej nálade ukončila tento film. 60%.(7.10.2012)

Možná proto, že jsem od této Sněhurky nečekala nic dobrého, mě mile překvapila. Bláznivý vizuál, kde bylo alespoň na co koukat, zlá Julia Roberts, hezká Sněhurka coby spasitelka království a ne jen chudinka, co čeká na záchranu, trpaslíci zcela jiní, než bychom čekali, občas nějaká komická scéna, takže jediné co mi nesedlo byly některé příliš infantilní vtípky a hlavně to děsivé bollywoodské číslo na konci.(25.9.2012)

• Sean Bean

• - Herec Martin Klebba si nezahrál jednoho ze sedmi trpaslíků poprvé, už v roce 2001 ztvárnil postavu Pátka ve filmu Zimní pohádka (2001). (Aknah)

• - Lily Collins (Snehulienka) sa štyri mesiace intenzívne učila šermovať. V jednom súboji s princom (Armie Hammer) je totiž 150 presných pohybov v snehu a medzi stromami, takže bolo nutné zvládnuť nielen techniku šermu, ale aj akrobaciu, rovnováhu a výdrž. (krasomama)

• - Jako strop paláce byl ve filmu použit detail známé secesní stavby v Barceloně - prosklená část stropu koncertní síně Paláce katalánské hudby, jehož autor je arch. Lluís Domènech i Montaner.

(M-arta)