poster

Karate Kid 3

 • USA

  Karate Kid, Part III, The

 • slovenský

  Karate Kid 3

Akční / Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 1989, 108 min

 • Claude Speed
  ***

  Nechápu, kdo tady rozpoutal tu vlnu nevole. Ti, kdo film náhodou neviděli, neplašte, rozhodně se zde nekoná syndrom třetího dílu! Kvalit předchozího dílu trojka nedosahuje, a už vůbec né kultovní jedničky, ale i tak jde o solidní podívanou a velmi důstojné pokračování. K vidění je zde více soubojů, více technik, což filmu hodně prospělo (být takové množství soubojů v jedničce, byl by to plný počet). Naneštěstí ani ve třetím díle soundtrack nezabodoval, což naneštěstí sráží hodnocení...(2.1.2015)

 • DarthArt
  *

  Zbytečnost, zbytečnost, zbytečnost. Bez příběhu, vytahování zapomenutých figur z minula, mizerný herecký výkony. S předchozími díly to má společný jen stejný herce a jména, jinak naprostá ztráta času a pokus vydojit pár doláčů z peněženek týnejdžrů, kteří ale od prvního dílu odrostli a tenhle chabej pokus o návrat je nijak nerozvášní.(4.6.2016)

 • Zahanator
  ****

  No, ze začátku to bylo těžké utrpení. Ale jakmile začal Pat Morita opět trousit svá moudra(nebo stříhat bonsaie, mlátit padouchy, zametat, prostě cokoliv), hned jsem se ocitl duchem u prvních dvou dílů. Ralph Macchio navíc neztratil nic ze svého přirozeného charismatu. Možná ne tak vydařené jako I a II, ale stále velmi dobré a přijemné na koukání.(16.10.2010)

 • RigorMortis
  *

  Čože? Prvý diel bol skvelý, druhý tiež, hoci mal svoje chyby, no pri tomto som mal pocit, akoby som pozeral úplne iný film. Martina Koveho mali odstaviť už v prvom filme a ten nechutne arogantný záporák s ulízanými vlasmi pôsobí v tomto dieli ako päsť na oko. Herecké výkony meh, Ralph vyzeral v porovnaní s predošlými dielmi ako úplný amatér. Bolo nám toto treba? Jednu hviezdu za "Pata" Moritu a Ralpha Macchia. Inak film, ktorý zrejme chcel vyťažiť zo slávy dvoch starších súrodencov, no nejak mu to nevyšlo.(20.8.2013)

 • Sykon
  *

  Chvíli jsem váhal nad odpadem, protože tak nesympatickou postavu jakou je v tomto díle Daniel jsem dlouho nikde neviděl. Nakonec se smiluju a kvůli těm krásným bonsajím dám jednu hvězdu, s odřenýma ušima. A nesmím přemýšlet nad tím stupidním scénářem nebo směšnými záporáky, jinak si to ještě rozmyslím.(19.3.2013)

 • - Thomas Ian Griffith v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

 • - Když si Terry (Thomas Ian Griffith) prohlíží v autě časopis, na zadní obálce můžeme spatřit fotku Chucka Norrise, který je bývalým mistrem světa v karate. (Claude Speed)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace