Karate Kid 3

• slovenský

Karate Kid 3

Akční / Drama / Rodinný / Sportovní

USA, 1989, 108 min

Nechápu, kdo tady rozpoutal tu vlnu nevole. Ti, kdo film náhodou neviděli, neplašte, rozhodně se zde nekoná syndrom třetího dílu! Kvalit předchozího dílu trojka nedosahuje, a už vůbec né kultovní jedničky, ale i tak jde o solidní podívanou a velmi důstojné pokračování. K vidění je zde více soubojů, více technik, což filmu hodně prospělo (být takové množství soubojů v jedničce, byl by to plný počet). Naneštěstí ani ve třetím díle soundtrack nezabodoval, což naneštěstí sráží hodnocení...(2.1.2015)

• DarthArt

Zbytečnost, zbytečnost, zbytečnost. Bez příběhu, vytahování zapomenutých figur z minula, mizerný herecký výkony. S předchozími díly to má společný jen stejný herce a jména, jinak naprostá ztráta času a pokus vydojit pár doláčů z peněženek týnejdžrů, kteří ale od prvního dílu odrostli a tenhle chabej pokus o návrat je nijak nerozvášní.(4.6.2016)

No, ze začátku to bylo těžké utrpení. Ale jakmile začal Pat Morita opět trousit svá moudra(nebo stříhat bonsaie, mlátit padouchy, zametat, prostě cokoliv), hned jsem se ocitl duchem u prvních dvou dílů. Ralph Macchio navíc neztratil nic ze svého přirozeného charismatu. Možná ne tak vydařené jako I a II, ale stále velmi dobré a přijemné na koukání.(16.10.2010)

• RigorMortis

Čože? Prvý diel bol skvelý, druhý tiež, hoci mal svoje chyby, no pri tomto som mal pocit, akoby som pozeral úplne iný film. Martina Koveho mali odstaviť už v prvom filme a ten nechutne arogantný záporák s ulízanými vlasmi pôsobí v tomto dieli ako päsť na oko. Herecké výkony meh, Ralph vyzeral v porovnaní s predošlými dielmi ako úplný amatér. Bolo nám toto treba? Jednu hviezdu za "Pata" Moritu a Ralpha Macchia. Inak film, ktorý zrejme chcel vyťažiť zo slávy dvoch starších súrodencov, no nejak mu to nevyšlo.(20.8.2013)

• Sykon

Chvíli jsem váhal nad odpadem, protože tak nesympatickou postavu jakou je v tomto díle Daniel jsem dlouho nikde neviděl. Nakonec se smiluju a kvůli těm krásným bonsajím dám jednu hvězdu, s odřenýma ušima. A nesmím přemýšlet nad tím stupidním scénářem nebo směšnými záporáky, jinak si to ještě rozmyslím.(19.3.2013)

• - Thomas Ian Griffith v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

• - Když si Terry (Thomas Ian Griffith) prohlíží v autě časopis, na zadní obálce můžeme spatřit fotku Chucka Norrise, který je bývalým mistrem světa v karate. (Claude Speed)