poster

Železný Golem (TV film)

 • Česko

  Železné monstrum

 • USA

  Iron Invader

 • Kanada

  Metal Shifters

 • Slovensko

  Predátor: Útok z vesmíru

Sci-Fi

USA / Kanada, 2011, 87 min

 • Terva
  *

  CITÁT - Něco se řítí z oblohy........... První záběry z filmu a rostříštění vesmírného satelitu je celkem povedené. Ale později vám dojde, že to asi schlamstlo většinu rozpočtu. CHYBA VE FILMU - Ethar (Colby Johannson) za sebou v 28 minutě zamkne docela důkladně vchod do baráku. Když však přijde jeho bratr Jackie (Kavan Smith), otevře si dveře úplně v pohodě a bez odemykání. Prostě jenom vezme za kliku a otevře........ Je to strašný film, nevěrohodný, bere si tu i část ze Spidermana, tu o černé tekutině, tady je akorát zelená. Nemá to napětí, děj ani to diváka nedokáže udržet u obrazovky. Tak nějak jsem to dokoukal na jedno oko. CITÁT - Roste snad pivo v lese ?........(8.5.2012)

 • boul
  odpad!

  Tv Barandov má v poslední době jen samý esa v rukávu.. minulou středu poslal do oběhu tuhle sračičku, u které jsem si myslel (spíš doufal), že už nikdy nic podobnýho neuvidím a ejhle, na svět přišel Iron Invader s vražednou sekyrou a zeleným výkalem co zabijí lidi.. jasně! Hiii Cánadá!(17.4.2013)

 • Phobia
  *

  Stavíte-li ze šrotu "umění", bacha na šmejd z vesmíru, který lační po železe - zvláště po tom v lidské krvi! Raději na své sochy používejte nekovové, měkké materiály - třeba plyš, molitan, polystyren a podobně. Na céčkovou produkci je tahle kanadská srajda vcelku běžný standard, kde se snoubí naprosto absurdní téma s imbecilním chováním postav a dementními dialogy, zkrátka kousek jen pro filmové gurmány, ochotné se zakousnout do hovna a ještě si ho vychutnat. "Metal Shifters" je výživná komedie zvláště ve finální fázi, kdy se výbuchem rozmetané kousíčky transformeroidního terminátora plazily po zemi a terorizovaly hrůzou ječící ženy... Málem jsem se v těch minutách udusila: nechtěla jsem totiž vzbudit mého polovičku a musela jsem si proto připlácnout polštář na hubu jako tlumič, jelikož místo obvyklého tichého chechotu ze mě vyrážely do éteru neovladatelné salvy hýkání. Finální způsob likvidace už jsem skoro nerozdýchala a napadla mě svatokrádežná myšlenka, že tvůrci tohoto "sci-fi hororu" nebyli úplní idioti a CHTĚLI natočit komedii. Jako bonus jsem celou stopáž zvažovala scénář, co by železochtivý bordel z vesmíru dělal, kdyby dopadl do Chánova nebo jiné vyloučené lokality... Hvězdička za poctivou porci smíchu (a přidala bych možná i druhou, být si jistá, že vyvolané záchvaty řehotu byly záměrem filmařů). 25%(29.4.2013)

 • MM_Ramone
  *

  Mnohí hovoria, že najhorší režisér všetkých čias bol Ed Wood. Zrejme je to pravda. Poriadne chujoviny točia aj Uwe Boll, Tibor Takács, Fred Olen Ray, David DeCosteau, Matt Codd či Jason Bourque. V tuzemských končinách je príkladom režisérskeho primitivizmu Zdeněk Troška. No ja by som svoj hlas v kategórii najúbohejšieho režiséra dal Paulovi Zillerovi. Ten dokáže dojebať aj nákovu. Na čo siahne to totálne skurví. Videl som už šesťnásť jeho filmov a všetko sú to neuveriteľne mizerné braky. Naposledy ma pán Ziller ohúril megapičovinou "Železný Golem". *(15.3.2018)

 • animario
  *

  "To ten mimozemskej maglajs,ten zabil šerifa!" Aneb pohádka o tom, jak zkorodovaný Optimus Prime ze šroťáku k zelenýmu slizu z ruskýho satelitu přišel... Kdyby to byl alespoň vtipnej nízkorozpočtovej slatter, tak budiž. Ale 5 metrovej robot zabíjející dotekem?! Proč teda 5 metrovej robot, proč ne třeba zahradní trpaslík? Všemu ovšem vévodí štamgast trapně bojující s oživlou sekerou antibakteriálním wc čističem.To fakt vtipný není,i když to vtipně zní. Odpad tomu nedám, protože mě to prostě fascinuje.(26.9.2012)

 • - Ethar (Colby Johannson) za sebou ve 28. minutě důkladně zamkne vchod do domu. Když však přijde jeho bratr Jackie (Kavan Smith), otevře si dveře bez odemykání. (Terva)

 • - Pri detailných záberoch na “mimozemský vírus“ je vidieť, ako sa pohybuje. Nie je to nič iné ako kovové piliny vo farbe, ktoré sa vďaka magnetu, ktorý bol z druhej strany, pohybovali. (fefee)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace