Reklama

Reklama

Kletba džungle

(TV film)
  • USA Mandrake

Expedice, kterou vede dobrodruh Darren McCall a financuje bohatý Harry Vargas, bojuje s neproniknutelnou džunglí kvůli bájné dýce posázené drahokamy, kterou mají vynést ze starodávného pohřebiště. Když ale vytáhnou dýku z jejího náležitého místa, probudí se ze svého předlouhého spánku podivný tvor -- napůl rostlina, napůl zvíře -- s velkou touhou po krvi a začne se zuřivě shánět po potravě. Zdá se, že není žádná naděje na přežití či útěk... (Filmbox)

(více)

Recenze (10)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Archeológovia, expedícia do prekliatej džungle, stromový démon a domorodci... fakt skvelá kombinácia. Samozrejme sa jedná o pohromu, ktorá skôr pobaví ako vydesí. Dialógy až neskutočne naivné - domorodci išli obetovať ženskú démonovi a ďalší poviazaný, ktorého to ešte čakalo, na nich kričal: "Pomôžte jej! Nechoďte preč!" - také niečo ma vždy rozosmeje. No a tie špeciálne efekty, to bola tá najväčšia zábava. Takže fakt, radšej to neriskujte, tie dve hviezdy dávam len za to, že na TV produkciu to bolo znesiteľné (aj keď ťažko), príp. "neznesiteľne vtipné". ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Na to, že se jednalo o lacinou televizní produkci, byl ten zdivočelý ent docela snesitelný a tvůrcům budiž připsáno ke cti, že se ho nesnažili schovat do pouhých náznaků či stínů. Všechno ostatní ovšem bylo samozřejmě špatně, ale bylo to blbé takovým tím milým způsobem, který spíš rozesměje, než naštve. 30%/ ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Ne zas tak špatný počin, on Reed má dost často celkem obstojný námět a snaží se z něho vytřískat nejvíc. Opět tady, celkem kvalitní námět ale bohužel ke konci je z něho cítit neuvěřitelné klišé. Máme tu všechno co by jste u tohohle filmu čekaly, slabé herce, jednoho borce který je voják a chytrák v jednom, jednu dámu v nesnázích a jednoho hajzla kterému jde jen o prachy. Efekty jsou poměrně slušné. Vraždy jsou obyčejné jen jedna scéna s roztržením těla je slušná. Škoda toho klišovitého konce. Průměr. ()

Martin29 

všechny recenze uživatele

Hodně průměrná záležitost ostatně to se dalo čekat poté co se hned na začátku objevilo logo společnosti Cinetel. Skupina archeologů jde kamsi do džungle hledat nějakou dýku. Objeví ví a sebere tím, ale oživí obří oživlý strom, který je zabíjí, Do toho se ještě namontují nějací indiáni. Čekal jsem něco ve stylu, že je ten strom bude nahánět a zabíjet to jsem nedostal většinu filmu je nahání ti indiáni a z toho stromu vidíme jen větve pak,když se objeví vypadá absolutně tragicky. Je jasné, že jako tv film asi nebyl rozpočet nějak extra veliký, ale takhle hnusné triky toho stromu se jen tak nevidí. To by snad i 5 leté dítě udělalo lépe než to co je zde. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tak „Entové“ přece jenom existují – nejsou to pouze Tolkienovy vymyšlené postavy. No a jeden pěkně nasraný se skrývá v Jižní Americe. Hm tak když jsem si zhruba přečetl obsah filmu, očekával jsem další odpadní digitální sračku, ale tak hrozné to zas nebylo. Akční tempo vytvořilo alespoň trochu zajímavou atmosféru, kterou výrazně oživili ony obětní rituály. Jinak pobíhaní po lese s vystrašeným výrazem a narážením do stromů – to není nic pro mě, pokud tam jedna postava neumírá za druhou a tak tomu zde naštěstí bylo. Je sice pravda, že digitální strom a jeho mrštná chapadla nevypadali moc vábně, ale tak musíme se spokojit i s tím málem. Kromě postavy drsňáka McCalla mě potěšila i přítomnost Betsy Russell, která si od série SAW už potřebovala na chvíli odskočit, bo jí z toho nekonečného kolotoče už začalo jebat. Jen to chtělo trošku těsnější tílko s větším výstřihem… ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama