poster

E-Love (TV film) (festivalový název)

 • Francie

  E-love

Drama

Francie, 2011, 97 min

 • Carodej_pes
  *

  Sledovat porno po orgasmu vyjde nastejno, člověk akorát nemusí dávat peníze za lístek do kina (TV film – ftw?). Leda že by vás něco vzrušovalo na padesátnici, nevypadajíc vpravdě tak zle, a učitelce filozofie (!) se silnou vadou zraku v jedné osobě, nenosící brýle, poblázněné zradou manžela, konajíc skutky, za které by se styděla snad i vaše hloupá patnáctiletá známá.(30.11.2011)

 • Jevablo
  ***

  Není to úplně dokonalé. Film v sobě neskrývá francouzský šarm a temperament, zkrátka ženy jsou i po čtyřicítce krásné a žádoucí a Francouzi všeho věku a barev pleti je nadále obletují (a nejen to). Pokud bych chtěl recenzi rychle ukončit, mohl bych napsat, že je to o nevázaném sexu čerstvě opuštěné čtyřicátnice. To je v podstatě pointa:-) Pokud tedy od filmu neočekáváte nějaké dechberoucí scény a úžasný scénář a pochopíte, že občas to střihačovi maličko nevyšlo a někde je scénář jen chatrně pospojovaný a netoužíte-li po efektním závěru, pak ano, je to velmi příjemný film na koukání (nejen kvůli tomu neustálému sexu). Občas se i zasmějete, ve smyslu "co to zase za úchyla přijde na rande". Ovšem s hlavní hrdinkou, která evidentně bere vše, je trochu těžké se ztotožnit, resp. její činy pochopit.(2.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace