Reklama

Reklama

Aféry

(seriál)
všechny plakáty
Drama
Česko, 2011, 7 h 3 min (Minutáž: 35–44 min)

Režie:

Róbert Šveda

Hrají:

Pavel Kříž, Kristýna Badinková Nováková, Martin Polách, Pavel Řezníček, Lucie Zedníčková, Michaela Mikulášová-Čobejová, Daniel Rous, (více)
(další profese)

Epizody(11)

Obsahy(1)

Advokát Dan Majer rozplétá manželské i nemanželské aféry svých klientů...

Na advokáta Dana Majera se obrátí pan Petr Kovář, který se chce rozvádět se svou druhou ženou Danou. Z prvního manželství má dceru Nikolu, která žije s nimi. Petr vypráví, jak nedávno pomohl svému kamarádovi Davidovi v nouzi a nabídl mu ubytování u nich doma, protože Davida vykopla jeho žena z bytu. Teď má však Petr pocit, že zatímco on pracuje a vydělává peníze, jeho kamarád mu spí s jeho ženou...

Majerovi však pouhý pocit nebo podezření nestačí a požádá Kováře, aby si nejprve opatřil důkazy, se kterými by u soudu uspěli. Zatímco Kovář přemýšlí, jak by takové důkazy sehnal, navštíví Majera paní Kovářová. Dozvěděla se o záměru svého muže rozvést se a přišla věc uvést na pravou míru...

Majer ji vyslechne, ale to je tak vše. Jeho klientem je Petr. O pár dní později přivede Petr svůj „důkaz“ – bývalou Davidovu manželku Janu, aby dosvědčila, že její muž je opravdu děvkař. To ale pro Majera – a už vůbec ne pro soud – žádný důkaz není. Druhý den navštíví Majera zase Dana, tentokrát se svou nevlastní dcerou Nikolou... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (46)

kajas 

všechny recenze uživatele

Některé případy byly jasné jako facka, některé jsem rozluštila až s megasympatickým Pavlem Křížem. Bez výborně sehrané ústřední dvojice by asi seriál tak dobře nedopadl. Bavila mě i advokátova maminka, kterou jsme bohužel (jako paní Columbovou) nikdy nespatřili. Taky se mi docela zalíbila představa pracovat jako rozvodová právnička, nemusí to být vůbec špatný život :). ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Tuším, že to bylo natočeno na Pankráci v novém developerském projektu, který asi hodně přispěl filmařům na vznik seriálu. Už jen ten nejmenším krcálek tam nejde pod pět milionů korun, takže proč nezasponzorovat seriál, ve kterém budovu pořád ukazují. Celkově toporná snaha udělat seriál ala Ally McBeal z právnického prostředí. Chudost toho seriálu ale čiší z každého coulu. ()

Reklama

gabin(a) odpad!

všechny recenze uživatele

TOHLE prosím nahradilo na Primě v pátek večer Vraždy v Midsomeru!!!! Místo ultrakvalitních detektivek, i když stále dokola reprízovaných (no, mně to teda nevadí:-)) tenhle typický českoseriálový výtvor bez jakékoli šťávy. Ale Prima po nakopnutí diváky pochopila, a v pátek večer už se zase vesele pracuje na vylidnění Midsomeru...... ()

gilmore_girl 

všechny recenze uživatele

Jeden z mala primackych serialu, na ktery se da koukat. Kdyz si odmyslime zasadni problem, ze pravnik nikdy nejedna s obema stranami! Tady ho musite brat spis jako detektiva :). Kriz je proste paradni a cele to stoji a nem a jeho hlaskach. Ostatni uz bohuzel notne pokulhavaji. K dobru pricitam i to, ze clovek hned od zacatku nevi, jak to dopadne, to je prijemna zmena :). ()

Merkin 

všechny recenze uživatele

V rámci nabídky českých počinů jsou Aféry(podle pilotního dílu) vcelku průměrným seriálem, který ani neuškodí, ani nepřidá. Sází na jistotu ohledně obsazení hlavní role(dobrý herec, nevypadá špatně a je to i známá osobnost s nezcela ,,cool" minulostí), jednotlivé příběhy budou sice kratší(rychlý spád), ale autoři se snaží o zašifrování výsledku(místy se jim to i daří), nechybí ani zajeté schéma postav(obětavá sekretářka, trable s maminkou). Zkrátka po týdnu s Ulicí,1001 noc, Cestami domů a Ordinací v růžové zahradě si paňmámy popláčou u Kříže:) ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama