V rámci nabídky českých počinů jsou Aféry(podle pilotního dílu) vcelku průměrným seriálem, který ani neuškodí, ani nepřidá. Sází na jistotu ohledně obsazení hlavní role(dobrý herec, nevypadá špatně a je to i známá osobnost s nezcela ,,cool" minulostí), jednotlivé příběhy budou sice kratší(rychlý spád), ale autoři se snaží o zašifrování výsledku(místy se jim to i daří), nechybí ani zajeté schéma postav(obětavá sekretářka, trable s maminkou). Zkrátka po týdnu s Ulicí,1001 noc, Cestami domů a Ordinací v růžové zahradě si paňmámy popláčou u Kříže:)(19.3.2011)

Jeden z mala primackych serialu, na ktery se da koukat. Kdyz si odmyslime zasadni problem, ze pravnik nikdy nejedna s obema stranami! Tady ho musite brat spis jako detektiva :). Kriz je proste paradni a cele to stoji a nem a jeho hlaskach. Ostatni uz bohuzel notne pokulhavaji. K dobru pricitam i to, ze clovek hned od zacatku nevi, jak to dopadne, to je prijemna zmena :).(11.4.2011)

• Yokolobuna

Musím říct že právě zhlédnutý díl o manželech Lebedových byl naprostý humus hodný odpadu. Předvídatelný trapný příběh s příšernou vatou. Viděl jsem však asi 5 dílů a kupodivu některé byly až nečekaně zajímavé a originální. Co je to platné, když veškerá vata o mamince je trapná jako sáňky v létě a Křiž se pořád válí v kanceláři a dělá velký nic. Za mě hodně těsné 2 hv (3/10).(2.8.2011)

• gabin(a)

TOHLE prosím nahradilo na Primě v pátek večer Vraždy v Midsomeru!!!! Místo ultrakvalitních detektivek, i když stále dokola reprízovaných (no, mně to teda nevadí:-)) tenhle typický českoseriálový výtvor bez jakékoli šťávy. Ale Prima po nakopnutí diváky pochopila, a v pátek večer už se zase vesele pracuje na vylidnění Midsomeru......(18.4.2011)

• Paity

Tuším, že to bylo natočeno na Pankráci v novém developerském projektu, který asi hodně přispěl filmařům na vznik seriálu. Už jen ten nejmenším krcálek tam nejde pod pět milionů korun, takže proč nezasponzorovat seriál, ve kterém budovu pořád ukazují. Celkově toporná snaha udělat seriál ala Ally McBeal z právnického prostředí. Chudost toho seriálu ale čiší z každého coulu.(9.11.2012)