Aféry (TV seriál)

Česko, 2011, 7 h 3 min (Minutáž: 11x38 min)

Róbert Šveda

Pavel Kříž, Kristýna Nováková-Fuitová, Martin Polách, Pavel Řezníček, Lucie Bártová-Zedníčková, Michaela Čobejová, Daniel Rous, Petra Špalková, Dana Verzichová, Zdena Herfortová, Zdeněk Pikl, Monika Zoubková, Ida Sovová, Jiří Hána, Martin Zounar, Ondřej Kavan, Oldřich Vízner, Světlana Nálepková, Petr Falc, Simona Prasková, Ladislava Něrgešová, Vítězslav Bouchner, Petr Štěpán, Miriam Kantorková, Adela Mojžišová, Zdeněk Okleštěk, Jiří Stanislav, Nela Boudová, Vlasta Peterková, Roman Štolpa, Alena Štréblová, Eva Ujfaluši, Petr Vondráček, Lukáš Hejlík, Kateřina Lojdová, Eva Lecchiová, Marie Doležalová, Vendula Bednářová, Adam Novák, Ivan Vyskočil, Kristýna Janáčková, Milena Steinmasslová, Roman Štabrňák, Barbora Petrová, Petra Špindlerová, Miroslav Šimůnek, Magdalena Suchá, Kateřina Pindejová, Stanislav Lehký, Jan Bílek, Igor Kasala, Jaroslav Slánský, Pavel Kovář, Zuzana Brichová, Julie Goetzová, Vít Roleček

Jeden z mala primackych serialu, na ktery se da koukat. Kdyz si odmyslime zasadni problem, ze pravnik nikdy nejedna s obema stranami! Tady ho musite brat spis jako detektiva :). Kriz je proste paradni a cele to stoji a nem a jeho hlaskach. Ostatni uz bohuzel notne pokulhavaji. K dobru pricitam i to, ze clovek hned od zacatku nevi, jak to dopadne, to je prijemna zmena :).(11.4.2011)

• gabin(a)

TOHLE prosím nahradilo na Primě v pátek večer Vraždy v Midsomeru!!!! Místo ultrakvalitních detektivek, i když stále dokola reprízovaných (no, mně to teda nevadí:-)) tenhle typický českoseriálový výtvor bez jakékoli šťávy. Ale Prima po nakopnutí diváky pochopila, a v pátek večer už se zase vesele pracuje na vylidnění Midsomeru......(18.4.2011)

• Yokolobuna

Musím říct že právě zhlédnutý díl o manželech Lebedových byl naprostý humus hodný odpadu. Předvídatelný trapný příběh s příšernou vatou. Viděl jsem však asi 5 dílů a kupodivu některé byly až nečekaně zajímavé a originální. Co je to platné, když veškerá vata o mamince je trapná jako sáňky v létě a Křiž se pořád válí v kanceláři a dělá velký nic. Za mě hodně těsné 2 hv (3/10).(2.8.2011)

• Paity

Tuším, že to bylo natočeno na Pankráci v novém developerském projektu, který asi hodně přispěl filmařům na vznik seriálu. Už jen ten nejmenším krcálek tam nejde pod pět milionů korun, takže proč nezasponzorovat seriál, ve kterém budovu pořád ukazují. Celkově toporná snaha udělat seriál ala Ally McBeal z právnického prostředí. Chudost toho seriálu ale čiší z každého coulu.(9.11.2012)

Některé případy byly jasné jako facka, některé jsem rozluštila až s megasympatickým Pavlem Křížem. Bez výborně sehrané ústřední dvojice by asi seriál tak dobře nedopadl. Bavila mě i advokátova maminka, kterou jsme bohužel (jako paní Columbovou) nikdy nespatřili. Taky se mi docela zalíbila představa pracovat jako rozvodová právnička, nemusí to být vůbec špatný život :).(31.8.2011)