Reklama

Reklama

Aféry

(seriál)
Drama
Česko, 2011, 7 h 3 min (Minutáž: 35–44 min)

Režie:

Róbert Šveda

Hrají:

Pavel Kříž, Kristýna Badinková Nováková, Martin Polách, Pavel Řezníček, Lucie Zedníčková, Michaela Čobejová, Daniel Rous, Petra Špalková (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(11)

Obsahy(1)

Advokát Dan Majer rozplétá manželské i nemanželské aféry svých klientů...

Na advokáta Dana Majera se obrátí pan Petr Kovář, který se chce rozvádět se svou druhou ženou Danou. Z prvního manželství má dceru Nikolu, která žije s nimi. Petr vypráví, jak nedávno pomohl svému kamarádovi Davidovi v nouzi a nabídl mu ubytování u nich doma, protože Davida vykopla jeho žena z bytu. Teď má však Petr pocit, že zatímco on pracuje a vydělává peníze, jeho kamarád mu spí s jeho ženou...

Majerovi však pouhý pocit nebo podezření nestačí a požádá Kováře, aby si nejprve opatřil důkazy, se kterými by u soudu uspěli. Zatímco Kovář přemýšlí, jak by takové důkazy sehnal, navštíví Majera paní Kovářová. Dozvěděla se o záměru svého muže rozvést se a přišla věc uvést na pravou míru...

Majer ji vyslechne, ale to je tak vše. Jeho klientem je Petr. O pár dní později přivede Petr svůj „důkaz“ – bývalou Davidovu manželku Janu, aby dosvědčila, že její muž je opravdu děvkař. To ale pro Majera – a už vůbec ne pro soud – žádný důkaz není. Druhý den navštíví Majera zase Dana, tentokrát se svou nevlastní dcerou Nikolou... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (47)

Merkin 

všechny recenze uživatele

V rámci nabídky českých počinů jsou Aféry(podle pilotního dílu) vcelku průměrným seriálem, který ani neuškodí, ani nepřidá. Sází na jistotu ohledně obsazení hlavní role(dobrý herec, nevypadá špatně a je to i známá osobnost s nezcela ,,cool" minulostí), jednotlivé příběhy budou sice kratší(rychlý spád), ale autoři se snaží o zašifrování výsledku(místy se jim to i daří), nechybí ani zajeté schéma postav(obětavá sekretářka, trable s maminkou). Zkrátka po týdnu s Ulicí,1001 noc, Cestami domů a Ordinací v růžové zahradě si paňmámy popláčou u Kříže:) ()

gilmore_girl 

všechny recenze uživatele

Jeden z mala primackych serialu, na ktery se da koukat. Kdyz si odmyslime zasadni problem, ze pravnik nikdy nejedna s obema stranami! Tady ho musite brat spis jako detektiva :). Kriz je proste paradni a cele to stoji a nem a jeho hlaskach. Ostatni uz bohuzel notne pokulhavaji. K dobru pricitam i to, ze clovek hned od zacatku nevi, jak to dopadne, to je prijemna zmena :). ()

Reklama

Yokolobuna 

všechny recenze uživatele

Musím říct že právě zhlédnutý díl o manželech Lebedových byl naprostý humus hodný odpadu. Předvídatelný trapný příběh s příšernou vatou. Viděl jsem však asi 5 dílů a kupodivu některé byly až nečekaně zajímavé a originální. Co je to platné, když veškerá vata o mamince je trapná jako sáňky v létě a Křiž se pořád válí v kanceláři a dělá velký nic. Za mě hodně těsné 2 hv (3/10). ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Pavel Kříž jako rozvodový právník, ke kterému přijde žena nebo muž, aby mu řekli svou verzi příběhu a pak přijde jejich protějšek a řekne svoji verzi a nakonec se hlavní hrdina i se svou asistentkou dopátrá pravdy. Právnický seriál, který se neodehrává v soudní síni působí celkem inteligentně, ale po shlédnutí dvou tří dílů se to všechno nějak opakuje a mne přestalo bavit koukat furt na ten jeden interiér právnické kanceláře. ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Tuším, že to bylo natočeno na Pankráci v novém developerském projektu, který asi hodně přispěl filmařům na vznik seriálu. Už jen ten nejmenším krcálek tam nejde pod pět milionů korun, takže proč nezasponzorovat seriál, ve kterém budovu pořád ukazují. Celkově toporná snaha udělat seriál ala Ally McBeal z právnického prostředí. Chudost toho seriálu ale čiší z každého coulu. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama