poster

Megamind: The Button of Doom

 • Slovensko

  Megamozog a vynález skazy

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 16 min

Režie:

Simon J. Smith

Hudba:

Lorne Balfe

Komentáře uživatelů k filmu (22)

 • bartias
  ***

  Bonusový kraťas z DVD s animákem Megamysl se nápaditostí nevyrovná třeba podobně cíleným briskním ořechovým dobrodružstvím šavlozubého veverčáka Scrata nebo promyšleným krátkým vychytávkám, které rozšiřují svět konkurenčního filmu Já, paduch. Megamind: The Button of Doom na druhou stranu slušně využívá postavičky mega hlavatého modrého padoucha a jeho geniálních vynálezů zkázy. Zábava na jedno zakousnutí.(4.4.2011)

 • Xmilden
  ***

  Snad každý animák má v zásobě i nějaké ty své bratříčky. U Megamind ale nic moc. Kouzlo z filmu se trošku jakoby vytratilo. Nápad s tlačítkem není špatný, ale chtělo to trošku více prostříhat a udělat z toho nějakou 5 minutovou záležitost. Takto trošku tvůrci odpověděli na otázku zda-li by stálo za to vůbec uvažovat o regulérním druhém díle. Nestálo.(30.3.2011)

 • Shakers
  ****

  Poslednú dobu takýchto krátkych filmov k animákom vychádza dosť (napr. k Despicable Me, Ice Age či How to Train Your Dragon) .Megamind sa mi páčil a tento 16 minútoví kraťas je tiež dobrý.Síce to obsahuje len akcie mixované s humorom, ale k tým 16 minútam to úplne stačí. Vidieť to môžte tu: http://www.novamov.com/video/25h56ii26xmtm 80% - 4*(26.4.2011)

 • swamp
  ***

  Takový drobný bonus k animáku Megamind. Docela zábavné, ale kvality celovečeráku to nedosahuje.(2.1.2013)

 • predators
  ****

  Řekl bych, že o třídu lepší svého celovečeráku. Tentokrát to bylo opravdu zábavné a z těch 16 minut se podařilo vytěžit maximum. Tak přecejen to tlačítko k něčemu bylo! 70%(6.3.2011)

 • Flego
  ****

  Netrvalo to dlho a opäť sa stretávame s postavičkami celovečerného animáku. Ku cti tvorcom je fakt, že aj na malej ploche dokázali dobre pobaviť.(3.3.2011)

 • rikitiki
  ***

  Je to milé jen opětovným nahlédnutím do megamindovského světa, jinak to nemá žádný vtip ani rozkošný sentiment původního filmu. /14. 3. 13../(14.4.2013)

 • fremy
  **

  Po Megamyslovsku dobré, přijatelný i nápad souboje sám se sebou. Ovšem nedosahuje kvalit filmu.(20.5.2011)

 • ABLABLABLA
  ***

  Pár vtipných okamžiků tam bylo, ale jinak oproti celovečeráku bída. Za prvé, proč se probůh oblékal jak Metroman? Metrosign? Ale aukce zabijáckých zbraní byla parádní - Laser používat jen na barbeque. Další ze zábavných scének bylo hádání, co že to vytvořil za zkázu nebo hledání správného dálkového ovládání a jedna z nejlepších..rodiče dehydrovaní v malé kostky:D(15.9.2012)

 • SonGokussj
  *

  Oproti filmu (80%) o ničem... :-) 20%(29.11.2011)

 • KajusaK
  ****

  https://vimeo.com/63475531 Pořád si stojím za tím, že Megamysl je jedna z nejlépe namalovaných postaviček. Bůh ví zda ne uplně nejlepší :)(18.8.2015)

 • lennyd
  ***

  Když se Megamind stal ochráncem města, rozhodl se věnovat všechny své "zlé hračky" lidem Metro City. Nakonec mu zůstala jediná - tajemné tlačítko, o kterém sám neví co dělá. A tak se rozhodne jej vyzkoušet ... Takovéto kraťáky maj jednu výbornou vlastnost - a to je jejich délka. Průšvih je, když to autoři špatně posoudí, a místo dvacetiminutového kraťasu udělaj druhý (třetí, čtvrtý, ...) díl a natáhnou děj na hodinu a půl. Tady to naštěstí dopadlo dobře, a já se tu čtvrthodinku docela příjemně bavil..(29.8.2014)

 • BeranSon
  **

  Regulérní nicka proti originálnímu Megamind. -3/10-(19.4.2014)

 • H4ku11
  **

  Bonusy sa zvyknú skôr nevydariť, ako aj tento konkrétny, no keď film pobaví ste radi za každú scénku navyše.(30.12.2014)

 • kenkaku
  ***

  Pro mě nic než důkaz, že Megamysl byl spíš náhoda. Kraťas je jen ždímání již viděného (opakování vtipů i nápadů) s jedinou inovací (to tlačítko... tak nějak). Ano, je to milé... nic nevadí ani neirituje. Jen... je to zbytečné.(27.12.2013)

 • Ydrosten
  ***

  O malinko horší než film.(5.12.2014)

 • DoubleJo
  ****

  Celovecerny animak bol skvely a ani tento "kratas" v nicom nazaostava.Megamind je jedna z najvtipnejsich animovanych postav vobec.(8.3.2011)

 • Loki_Six
  ***

  "I mean, maybe you should stop trying to be him and just be you."(27.8.2018)

 • Godhaj
  *

  ,,My new super-secret super-hero super-suit!“ Přídavek k Megamindovi působí spíš jako bonus k Době ledové plný skákání a létání. Jedná se jen o jednu akční sekvenci o zlikvidování jednoho přerostlého robota. Neobsahuje to žádné vtipné hlášky ani nadhled, které byly k vidění v původním filmu. To než takový bonus, tak raději žádný.(24.9.2013)

 • SelfishMan
  ****

  O něco slabší odvar jinak naprosto geniálního animáku. Megamind mě totálně dostal a byl jsem schopný si ho pustit snad i 5x, jako žádný jiný animák. Kde jinde vám nakráčí animovaná postava na scénu za řízného zvuku AC/DC? Je fakt, že Button of Doom nedosahuje kvalitativně po stránce efektnosti, humoru nebo příběhu na hlavní film a při této zápletce by se asi slušela i o 5 minutek kratší stopáž. S drobným nadhodnocením dávám 4 * protože i tak podle mě pořád svým nápadem převyšuje valnou většinu kratších či delších animáků, udržuje si dobrou kvalitu animace a Megaminda prostě můžu.(28.6.2013)

 • Mery235
  **

  ..joj, je to skoda... podla to uz nemuselo vzniknut, nie je to ono... film bol skvely, dostatocne dobre ukonceny, uz k tomu nechybal ziadny dodatok... toto uz bolo zbytocne... co uz...(27.12.2013)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace