Megamind: The Button of Doom

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 16 min

Simon J. Smith

Lorne Balfe

Bonusový kraťas z DVD s animákem Megamysl se nápaditostí nevyrovná třeba podobně cíleným briskním ořechovým dobrodružstvím šavlozubého veverčáka Scrata nebo promyšleným krátkým vychytávkám, které rozšiřují svět konkurenčního filmu Já, paduch. Megamind: The Button of Doom na druhou stranu slušně využívá postavičky mega hlavatého modrého padoucha a jeho geniálních vynálezů zkázy. Zábava na jedno zakousnutí.(4.4.2011)

Snad každý animák má v zásobě i nějaké ty své bratříčky. U Megamind ale nic moc. Kouzlo z filmu se trošku jakoby vytratilo. Nápad s tlačítkem není špatný, ale chtělo to trošku více prostříhat a udělat z toho nějakou 5 minutovou záležitost. Takto trošku tvůrci odpověděli na otázku zda-li by stálo za to vůbec uvažovat o regulérním druhém díle. Nestálo.(30.3.2011)

Poslednú dobu takýchto krátkych filmov k animákom vychádza dosť (napr. k Despicable Me, Ice Age či How to Train Your Dragon) .Megamind sa mi páčil a tento 16 minútoví kraťas je tiež dobrý.Síce to obsahuje len akcie mixované s humorom, ale k tým 16 minútam to úplne stačí. Vidieť to môžte tu: http://www.novamov.com/video/25h56ii26xmtm 80% - 4*(26.4.2011)

Takový drobný bonus k animáku Megamind. Docela zábavné, ale kvality celovečeráku to nedosahuje.(2.1.2013)

Řekl bych, že o třídu lepší svého celovečeráku. Tentokrát to bylo opravdu zábavné a z těch 16 minut se podařilo vytěžit maximum. Tak přecejen to tlačítko k něčemu bylo! 70%(6.3.2011)

Netrvalo to dlho a opäť sa stretávame s postavičkami celovečerného animáku. Ku cti tvorcom je fakt, že aj na malej ploche dokázali dobre pobaviť.(3.3.2011)

Je to milé jen opětovným nahlédnutím do megamindovského světa, jinak to nemá žádný vtip ani rozkošný sentiment původního filmu. /14. 3. 13../(14.4.2013)

• fremy

Po Megamyslovsku dobré, přijatelný i nápad souboje sám se sebou. Ovšem nedosahuje kvalit filmu.(20.5.2011)

Pár vtipných okamžiků tam bylo, ale jinak oproti celovečeráku bída. Za prvé, proč se probůh oblékal jak Metroman? Metrosign? Ale aukce zabijáckých zbraní byla parádní - Laser používat jen na barbeque. Další ze zábavných scének bylo hádání, co že to vytvořil za zkázu nebo hledání správného dálkového ovládání a jedna z nejlepších..rodiče dehydrovaní v malé kostky:D(15.9.2012)

• SonGokussj

Oproti filmu (80%) o ničem... :-) 20%(29.11.2011)

https://vimeo.com/63475531 Pořád si stojím za tím, že Megamysl je jedna z nejlépe namalovaných postaviček. Bůh ví zda ne uplně nejlepší :)(18.8.2015)

Když se Megamind stal ochráncem města, rozhodl se věnovat všechny své "zlé hračky" lidem Metro City. Nakonec mu zůstala jediná - tajemné tlačítko, o kterém sám neví co dělá. A tak se rozhodne jej vyzkoušet ... Takovéto kraťáky maj jednu výbornou vlastnost - a to je jejich délka. Průšvih je, když to autoři špatně posoudí, a místo dvacetiminutového kraťasu udělaj druhý (třetí, čtvrtý, ...) díl a natáhnou děj na hodinu a půl. Tady to naštěstí dopadlo dobře, a já se tu čtvrthodinku docela příjemně bavil..(29.8.2014)

• BeranSon

Regulérní nicka proti originálnímu Megamind. -3/10-(19.4.2014)

Pro mě nic než důkaz, že Megamysl byl spíš náhoda. Kraťas je jen ždímání již viděného (opakování vtipů i nápadů) s jedinou inovací (to tlačítko... tak nějak). Ano, je to milé... nic nevadí ani neirituje. Jen... je to zbytečné.(27.12.2013)

O malinko horší než film.(5.12.2014)

• H4ku11

Bonusy sa zvyknú skôr nevydariť, ako aj tento konkrétny, no keď film pobaví ste radi za každú scénku navyše.(30.12.2014)

Celovecerny animak bol skvely a ani tento "kratas" v nicom nazaostava.Megamind je jedna z najvtipnejsich animovanych postav vobec.(8.3.2011)

• Godhaj

,,My new super-secret super-hero super-suit!“ Přídavek k Megamindovi působí spíš jako bonus k Době ledové plný skákání a létání. Jedná se jen o jednu akční sekvenci o zlikvidování jednoho přerostlého robota. Neobsahuje to žádné vtipné hlášky ani nadhled, které byly k vidění v původním filmu. To než takový bonus, tak raději žádný.(24.9.2013)

O něco slabší odvar jinak naprosto geniálního animáku. Megamind mě totálně dostal a byl jsem schopný si ho pustit snad i 5x, jako žádný jiný animák. Kde jinde vám nakráčí animovaná postava na scénu za řízného zvuku AC/DC? Je fakt, že Button of Doom nedosahuje kvalitativně po stránce efektnosti, humoru nebo příběhu na hlavní film a při této zápletce by se asi slušela i o 5 minutek kratší stopáž. S drobným nadhodnocením dávám 4 * protože i tak podle mě pořád svým nápadem převyšuje valnou většinu kratších či delších animáků, udržuje si dobrou kvalitu animace a Megaminda prostě můžu.(28.6.2013)

• Mery235

..joj, je to skoda... podla to uz nemuselo vzniknut, nie je to ono... film bol skvely, dostatocne dobre ukonceny, uz k tomu nechybal ziadny dodatok... toto uz bolo zbytocne... co uz...(27.12.2013)

„Ako začať život hrdinu? No najprv sa je treba zbaviť starých vecí a najlepšie aukciou.“ Chybou tohto krátkeho dodatku je, že tu nie je cítiť ľahkosť a nadhľad ako vo filme. Je to skôr také umelé predĺženie deja. Ale na druhú stranu i tak vcelku poteší.(25.6.2011)

<< předchozí 1 2