Reklama

Reklama

Megamind: The Button of Doom

  • Slovensko Megamozog a vynález skazy
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní
USA, 2011, 16 min

Z na pohľad úplne neškodne vyzerajúceho tlačidla sa vykľuje čosi, čo by mohlo znamenať koniec sveta, ako ho poznáme! :-) Byť ochrancom mesta Metro City musí byť nielen bez debaty úžasné, ale i nečakane skvelá zábava. To si aspoň myslí muž, ktorý sa stal jeho novým ochrancom – kedysi ukážkový zlosyn, no vplyvom nečakaných okolností dnes všetkými zbožňovaný superhrdina Megamozog! Tomu sa však nanešťastie hneď v prvý deň v novej funkcii podarí nechtiac spôsobiť nepredstaviteľnú katastrofu, keď po úspešnom výpredaji temer všetkých svojich rovnako brilantných, ako šialených vynálezov stlačí akési, na pohľad úplne neškodne vyzerajúce tlačidlo. Z neho sa totiž na ochrancovo veľké prekvapenie a úprimné zdesenie jeho verného Poskoka vykľuje spúšťač čohosi, čo by mohlo znamenať koniec sveta, ako ho poznáme – gigantický ničivý superrobot MegaMegamozog! :-) (TV Markíza)

(více)

Recenze (24)

bartias 

všechny recenze uživatele

Bonusový kraťas z DVD s animákem Megamysl se nápaditostí nevyrovná třeba podobně cíleným briskním ořechovým dobrodružstvím šavlozubého veverčáka Scrata nebo promyšleným krátkým vychytávkám, které rozšiřují svět konkurenčního filmu Já, paduch. Megamind: The Button of Doom na druhou stranu slušně využívá postavičky mega hlavatého modrého padoucha a jeho geniálních vynálezů zkázy. Zábava na jedno zakousnutí. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Poslednú dobu takýchto krátkych filmov k animákom vychádza dosť (napr. k Despicable Me, Ice Age či How to Train Your Dragon) .Megamind sa mi páčil a tento 16 minútoví kraťas je tiež dobrý.Síce to obsahuje len akcie mixované s humorom, ale k tým 16 minútam to úplne stačí. Vidieť to môžte tu: http://www.novamov.com/video/25h56ii26xmtm 80% - 4* ()

Reklama

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Pár vtipných okamžiků tam bylo, ale jinak oproti celovečeráku bída. Za prvé, proč se probůh oblékal jak Metroman? Metrosign? Ale aukce zabijáckých zbraní byla parádní - Laser používat jen na barbeque. Další ze zábavných scének bylo hádání, co že to vytvořil za zkázu nebo hledání správného dálkového ovládání a jedna z nejlepších..rodiče dehydrovaní v malé kostky:D ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Když se Megamind stal ochráncem města, rozhodl se věnovat všechny své "zlé hračky" lidem Metro City. Nakonec mu zůstala jediná - tajemné tlačítko, o kterém sám neví co dělá. A tak se rozhodne jej vyzkoušet ... Takovéto kraťáky maj jednu výbornou vlastnost - a to je jejich délka. Průšvih je, když to autoři špatně posoudí, a místo dvacetiminutového kraťasu udělaj druhý (třetí, čtvrtý, ...) díl a natáhnou děj na hodinu a půl. Tady to naštěstí dopadlo dobře, a já se tu čtvrthodinku docela příjemně bavil.. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Snad každý animák má v zásobě i nějaké ty své bratříčky. U Megamind ale nic moc. Kouzlo z filmu se trošku jakoby vytratilo. Nápad s tlačítkem není špatný, ale chtělo to trošku více prostříhat a udělat z toho nějakou 5 minutovou záležitost. Takto trošku tvůrci odpověděli na otázku zda-li by stálo za to vůbec uvažovat o regulérním druhém díle. Nestálo. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama