poster

Megamind: The Button of Doom

 • Slovensko

  Megamozog a vynález skazy

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 16 min

Režie:

Simon J. Smith

Hudba:

Lorne Balfe

Producenti:

Mark Swift
(další profese)
 • bartias
  ***

  Bonusový kraťas z DVD s animákem Megamysl se nápaditostí nevyrovná třeba podobně cíleným briskním ořechovým dobrodružstvím šavlozubého veverčáka Scrata nebo promyšleným krátkým vychytávkám, které rozšiřují svět konkurenčního filmu Já, paduch. Megamind: The Button of Doom na druhou stranu slušně využívá postavičky mega hlavatého modrého padoucha a jeho geniálních vynálezů zkázy. Zábava na jedno zakousnutí.(4.4.2011)

 • Shakers
  ****

  Poslednú dobu takýchto krátkych filmov k animákom vychádza dosť (napr. k Despicable Me, Ice Age či How to Train Your Dragon) .Megamind sa mi páčil a tento 16 minútoví kraťas je tiež dobrý.Síce to obsahuje len akcie mixované s humorom, ale k tým 16 minútam to úplne stačí. Vidieť to môžte tu: http://www.novamov.com/video/25h56ii26xmtm 80% - 4*(26.4.2011)

 • SelfishMan
  ****

  O něco slabší odvar jinak naprosto geniálního animáku. Megamind mě totálně dostal a byl jsem schopný si ho pustit snad i 5x, jako žádný jiný animák. Kde jinde vám nakráčí animovaná postava na scénu za řízného zvuku AC/DC? Je fakt, že Button of Doom nedosahuje kvalitativně po stránce efektnosti, humoru nebo příběhu na hlavní film a při této zápletce by se asi slušela i o 5 minutek kratší stopáž. S drobným nadhodnocením dávám 4 * protože i tak podle mě pořád svým nápadem převyšuje valnou většinu kratších či delších animáků, udržuje si dobrou kvalitu animace a Megaminda prostě můžu.(28.6.2013)

 • ABLABLABLA
  ***

  Pár vtipných okamžiků tam bylo, ale jinak oproti celovečeráku bída. Za prvé, proč se probůh oblékal jak Metroman? Metrosign? Ale aukce zabijáckých zbraní byla parádní - Laser používat jen na barbeque. Další ze zábavných scének bylo hádání, co že to vytvořil za zkázu nebo hledání správného dálkového ovládání a jedna z nejlepších..rodiče dehydrovaní v malé kostky:D(15.9.2012)

 • Xmilden
  ***

  Snad každý animák má v zásobě i nějaké ty své bratříčky. U Megamind ale nic moc. Kouzlo z filmu se trošku jakoby vytratilo. Nápad s tlačítkem není špatný, ale chtělo to trošku více prostříhat a udělat z toho nějakou 5 minutovou záležitost. Takto trošku tvůrci odpověděli na otázku zda-li by stálo za to vůbec uvažovat o regulérním druhém díle. Nestálo.(30.3.2011)