poster

Megamind: The Button of Doom

 • Slovensko

  Megamozog a vynález skazy

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 16 min

Režie:

Simon J. Smith

Hudba:

Lorne Balfe
 • Shakers
  ****

  Poslednú dobu takýchto krátkych filmov k animákom vychádza dosť (napr. k Despicable Me, Ice Age či How to Train Your Dragon) .Megamind sa mi páčil a tento 16 minútoví kraťas je tiež dobrý.Síce to obsahuje len akcie mixované s humorom, ale k tým 16 minútam to úplne stačí. Vidieť to môžte tu: http://www.novamov.com/video/25h56ii26xmtm 80% - 4*(26.4.2011)

 • SelfishMan
  ****

  O něco slabší odvar jinak naprosto geniálního animáku. Megamind mě totálně dostal a byl jsem schopný si ho pustit snad i 5x, jako žádný jiný animák. Kde jinde vám nakráčí animovaná postava na scénu za řízného zvuku AC/DC? Je fakt, že Button of Doom nedosahuje kvalitativně po stránce efektnosti, humoru nebo příběhu na hlavní film a při této zápletce by se asi slušela i o 5 minutek kratší stopáž. S drobným nadhodnocením dávám 4 * protože i tak podle mě pořád svým nápadem převyšuje valnou většinu kratších či delších animáků, udržuje si dobrou kvalitu animace a Megaminda prostě můžu.(28.6.2013)

 • Xmilden
  ***

  Snad každý animák má v zásobě i nějaké ty své bratříčky. U Megamind ale nic moc. Kouzlo z filmu se trošku jakoby vytratilo. Nápad s tlačítkem není špatný, ale chtělo to trošku více prostříhat a udělat z toho nějakou 5 minutovou záležitost. Takto trošku tvůrci odpověděli na otázku zda-li by stálo za to vůbec uvažovat o regulérním druhém díle. Nestálo.(30.3.2011)

 • Godhaj
  *

  ,,My new super-secret super-hero super-suit!“ Přídavek k Megamindovi působí spíš jako bonus k Době ledové plný skákání a létání. Jedná se jen o jednu akční sekvenci o zlikvidování jednoho přerostlého robota. Neobsahuje to žádné vtipné hlášky ani nadhled, které byly k vidění v původním filmu. To než takový bonus, tak raději žádný.(24.9.2013)

 • lennyd
  ***

  Když se Megamind stal ochráncem města, rozhodl se věnovat všechny své "zlé hračky" lidem Metro City. Nakonec mu zůstala jediná - tajemné tlačítko, o kterém sám neví co dělá. A tak se rozhodne jej vyzkoušet ... Takovéto kraťáky maj jednu výbornou vlastnost - a to je jejich délka. Průšvih je, když to autoři špatně posoudí, a místo dvacetiminutového kraťasu udělaj druhý (třetí, čtvrtý, ...) díl a natáhnou děj na hodinu a půl. Tady to naštěstí dopadlo dobře, a já se tu čtvrthodinku docela příjemně bavil..(29.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace