Epizody(26)

muti

Výborný seriál, ktorý je voľným pokračovaním filmov. Uvidíme každodenné tréningy a výcvik päťky aj dračieho bojovníka, ktorý sa sám vymakava na ozajstného majstra. Každodenné aktivity chrámu bývajú konfrontované s netradičnými hosťami a úlohami. Samotný chrám uchováva mnohé legendárne artefakty nesmiernej sily. Okrem tradičných nepriateľov ako Croc Bandits stretávame aj majstrov kung-fu, ktorí sa spreneverili poslaniu chránenia slabších. Z rekurzivnych postáv sa mi páči Temutai je jeho zastrašovacia výrečnosť. Každý tréning prináša bremeno a ťarchu, ale napokon prináša ovocie a v pravý čas môže rozhodnúť o živote a smrti. ()

antolikopoli

Dobre tak kde by som začal, celkom bieda. Nenechajte sa oklamať mojimi počiatočnými hodnoteniami. Ani jeden diel si nezaslúži viac ako 3 hviezdičky. Ale nato som prišiel celkom neskoro. Tvorcom sa nechce tvoriť. Prostredie je úplne mŕtve bez akýchkoľvek náznakov života, nehovoriac o tom že je všetko neuveriteľne repetetatívne. Každopádne hodnotím 4/10 a dúfam že už konečne v tom seriáli nájdem jedinú vec čo hľadám. ()