Na stojáka: Best of Lukáš Pavlásek (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 25 min

Zdeněk Tyc

Účinkují:

Lukáš Pavlásek

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

Lukáš je nejlepší a nejvtipnější z celého pořadu. U jeho scének chcípám smíchy.(13.2.2015)

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 75% (4*) |(15.10.2013)

• Thomick

Tenhle "komik" mi je fakt záhadou. Jeho jedinej vtip spočívá v tom, že je v ČR tak populární. A je to - samo sebou - vtip špatnej.(25.11.2013)

Lukáš Pavlásek, "Švejk" českého stand up, které v našich končinách nemá tradici, ani nikdy mít nebude a 90% scének např. z pořadu Na Stojáka působí velmi trapně, vypadá jako kretén, ale jako jeden z mála mě dokáže rozesmát právě už jen svým vzhledem, byť bych opravdu nerad snižoval jeho "bavičské schopnosti"..;)(28.5.2013)

Počátky Pavláska byli super. Abíčko, Žába, Kukuřičné placky – inu proč ne, ovšem jak přešel na Joža z Petržalky a kurvu Žanetu – začala z toho být dosti trapná záležitost, která už s humorem neměla moc společného. Já ho ale stejně měl radši v reklamách na T-mobile…(22.1.2019)

• Paity

Myslím, že to, že se Lukáš Pavlásek uchytil velmi dobře v nejrůznějších reklámách a tak trochu i v českém showbyznysu o něčem neblahém svědčí.(9.7.2013)

• ondrula

Lukáš Pavlásek je typickým důkazem skutečnosti, jak moc pokleslý a ubohý je současný tv koncept zábavy. Pavláskovu jedinou velkou devizu spatřuju v tom, že vypadá jako blbec od přírody. Oproti tomu jeho ABSOLUTNÍ nedostatek hereckýho talentu je tak strašlivej, že zvrhává celou tuhle show do hajzlu. No a vůbec celý český pojetí stand up comedy je skutečná hrůza a výsměch původní předloze.(9.7.2013)

Lukáš Pavlásek přesně dokázal zaplnit "díru na trhu". Postava sympaticky potrhlého poplety tu na naší scéně chyběla (nepočítám Josefa Náhlovského - mluvím o sympaticky potrhlém popletovi). Myslím, že docela zdárně navázal na "role" Luďka Soboty a jeho styl humoru.(4.3.2016)

Od Pavláska jsem viděl díl ÁBíČko a ten byl dost zajímavej, protože, jestli to co říkal je pravda, tak je dost borec ...(1.9.2014)

Lukáš Pavlásek: Best of Na stojáka (TV pořad)(14.11.2012)