Maria Desampara sa dozvedá o jej pravej teraz úspešnej matke Victorii . Popri tom zaživa lásku s Maximiliánom . Časom budú spolu čakať dieťa . Ich šťastný koniec bude chcieť zničiť večná veľká „Doña Bernarda De Iturbide“!(9.12.2015)

Dokonalá telenovela :)(30.4.2013)

• Maeve.Orion

Tak tohto som sa bála najviac. Že príde čas, keď sa nájdu také stvory, že takýmto hovadinám budú dávať viac ako dve hviezdičky. Kam sme sa to dostali? Dobre nám, pardon, VÁM, vygumovali mozgy. Čo je na tomto prosím vás dobré? Tie nekonečné herecké monológy a počúvanie ich myšlienkových pochodov, ktoré majú cenu psieho exkrementu? Alebo tie "zaľúbené" pohľady okukaných hlavných hrdinov, konkrétne síce anjelsky krásnej Maite Perroni, ktorá v telenovelách ako zvyčajne hráva samé "hrdé" chudery, ktoré nemajú ani cent nazvyš, ale stíhajú sexovať s Williamom Levym, ktorý ako vždy, obtiahnutý v jeho strašných kostýmoch, so strašným účesom príde a pofuckuje ju. Nádhera. Ozaj hlboká myšlienka. Toto pozerajú zrejme budúce zlatokopky, ktoré chcú zmeniť pravidlá doterajšej hry, že byť pekná je všetko, najnovšie budú tie chudery aj skromné a čiernovlasé ako naša drahá Maite a bez hereckého talentu a s vyplakanými očami a deckom na krku už po 50 časti. Potlesk, dámy. Lepšie nevygumoval mozgy ani socializmus.(6.6.2015)

• - Spoiler: Victoria Ruffo stvárňuje Victoriu Gutiérrez de Sandoval, ktorá otehotnie s budúcim kňazom a ten sa o existencii svojej dcéry dozvie až po rokoch od vysvätenia. Rovnaký osud postretol jej postavu Macareny Espinoza de los Monteros v seriáli V mene lásky (od r. 2008). (LilyLacreag)