poster

Finding Nemo Submarine Voyage

Krátkometrážní / Dobrodružný

USA, 2007, 15 min

Režie:

Roger Gould

Střih:

Steve Bloom
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • swamp
  *

  Asi jediný způsob, jak donutit Amíky koukat na něco jako podvodní dokument. Musí to být součást atrakce a ještě se známými postavičkami. Musím říct, že kterýkoliv dokument, který jsem viděl, byl zajímavější a krásnější.(30.12.2012)

 • mr.filo

  Zajímalo by mne, kolik lidí zde hodnotících bylo opravdu na atrakci a nebo se jen podívali na kousek dovolené nějakého táty s dětmi. https://disneyland.disney.go.com/attractions/disneyland/finding-nemo-submarine-voyage/(26.1.2015)

 • finy_cz
  *

  Povětšinou pohled z ponorky do prázdné vody na korálový útes s občasným se objevení některého účinkujícího z Hledá se Nemo. Zvukový doprovod je vystřihován ze zvukové stopy téhož filmu a do toho doprovázen dokumentárními kecy kapitána. Chápu, že to je atrakce a jmenuje se to podle toho filmu, tak je to z něj udělané, ale neshledával bych to jako krátkometrážní a dobrodružný snímek. To už by na ČSFD mohli hodnotit i video támhle Franty, co se vrátil z hor a natočil, jak se medvěd podrbal na zadku. Možná by to bylo i koukatelnější. Za mě 1/5 za nápad promítání v ponorce (5%). ,,Není nad pořádný animáky => můj osobní seznam".(13.12.2012)

 • BeranSon
  *

  Lidi tohle myslíte vážně? Já teda ne!Tohle nemá s Nemem nic, ale nic společného... - 2/10 -(12.5.2014)

 • blondboss
  *

  Z každého úspešného animáku sa ľudia snažia vyťažiť maximum, a inak to nie je ani v tomto prípade. Ako atrakcia pre deti to môže byť fajn, ale ako krátkometrážne video zachytávajúce túto cestu v Disneylande je to nudné a nič vám to nedá. 20 %(14.11.2017)

 • Frantisek.Fu
  odpad!

  0%(29.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace