• Snorlax

Až neuvěřitelně hloupé jednání postav, Rajniakův nadporučík musel trpět několika duševními poruchami. Kapitánka (a že jich u VB bylo!) na tom nebyla o moc lépe. Noční Bratislavou cupitá neozbrojena, do nemocnice si však zbraň vezme. To, že pointa vlastně nebyla žádným rozuzlením a nikdo se neobtěžoval byť jen naznačit motiv pachatele, to už je jen smutným dokonáním celé téhle tristní taškařice.(9.12.2012)

• troufalka

Jsem zmatená. Jméno Andreje Lettricha mám spojeného se skvělým filmem Bratia a miniságou Červené víno. Naproti tomu Fantom je pouze průměrnou detektivkou. Nejsou to zdaleka jen scény navazující tak rychle na sebe až působí chaoticky, ani nedostatek emocí u jednotlivých postav, je to i hlavní postava kapitánky v podání Sylvie Turbové. Jakoby nevěděla, jak má svou postavu uchopit. Na detektivkách mě baví, když můžu sledovat jak se příběh rozplétá a tak trochu koukat vyšetřovatelům pod ruce, odhadovat pachatele. Nebo když je příběh natolik zajímavý a neobvyklý, že mě baví jen pozorovat, jak se odvíjí a vůbec se neobtěžuji myšlenkami, jak to mohlo být doopravdy. Šepkajúcí fantom nemá bohužel ani jednu polohu.(4.7.2015)

• Anderton

Nie žeby Šepkajúci fantóm nebola pozerateľná detektívka, ale obsahuje viacero rozpačitých scén a dialógov ako napríklad sekvencia karnevalu alebo aj samotné záverečné dejstvo.....tá žena bola zavraždená, alebo iba postrelená? Nemohli tvorcovia ponúknuť odpoveď? Rok 1975 bol rokom ženy a tento film sa toho drží ako kliešť. Nakoniec pekné tváričky našich herečiek je jeho najväčšie pozitívum. 50% a nie vždy budem pri dvojici Lettrich Tallo zaokrúhľovať nahor.(16.2.2017)

Průměrná detektivka, která mi trochu připomínala detektivní belmondovku "Strach nad městem". Zde - zhrzený záporák, odmítaný půvabnými ženami, se mstí pořezáním tváří obětí, telefonickým zastrašováním (zde ono "šeptání") a později trochu přitvrdí. Avšak co tomu chybělo byla atmosféra. Celé vyšetřování bylo mdlé a celkem nudné, o napětí nemluvě.(12.6.2011)

• klúčik

Čakal som kriminálku , ale dočkal som sa komédie. Ako kriminálka slabé no ako komédia som sa aj zasmial.. Niektoré dialógy boli super : vjete čo urobím ? idem kúpiť kapustu mužovi... volá súdruh omyl... čo ti mám doniesť zo Ženevy ? , seba... Sylvia Turbová dostala celkom veľkú postavu, čo bolo na tomto filme príjemné , no film zostal priemerný... A ešte niečo : tie mužské postavy sa strašne podobali , všetci boli ako keby pochádzali z Argentíny , čierny a fúzatý.... 50%.(3.2.2012)

• - Šepkajúci fantom byl soutěžním filmem časopisu Film a Divadlo "Komu dáte svoj hlas 1976?" (kosticka7)

• - Natáčelo se také v Nitře. (M.B)

• - Filmovanie snímky Šepkajúci fantóm prebiehalo v Bratislave a Senci. (dyfur)