Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny

Pawn Shop Chronicles

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min

Začátek filmu je naprosto famózní. První příběh je plný akce,skvělých dialogů a hlavně ho drží Paul Walker a Kevin Rankin. Přesně tak jsem si představoval celej film. Bohužel po uplynutí první části všechno začínalo jít jiným směrem a já už přestal doufat že se vše vrátí k normálu. Přesně tak, nevrátilo. Ale i tak jsou všechny tři příběhy dobře propojené, s určitou brutalitou a černým humorem.(17.12.2013)

Velmi potěšující pozitivní film. Herci a herečky si počínali báječně. A FRODO ten herec co ho nemám rád, mě milé překvapil, vybili mu zuby..., když zapíral prsten :-) Nedávám 5 torxíků jen za něho, ale i za první feťáckou scénu s přejetým kumpánem, Frodovy zombie nudistky, skvělého Kinga Elvise, skvělého Matta Dillona. Povídky jenž mohou zkultovnět.(16.12.2013)

CITÁT - Santa Klaus není Afroameričan.............. Mám rád "zhulený" příběhy, ale tady to vůbec nefunguje. Když se v podobných filmech lidi zhulej, chovaj se skoro až geniálně, zde je to spíš samí tupec. Jsou to idioti normálně a když se zhulej, jsou to zase jen idioti. CITÁT - Poznávám vás po hlase........... Dobrý, leč špatně zpracovaný scénář a celkem slušný hudební doprovod.(20.9.2015)

Moc pěkný film, vyděl jsem už i lepšejší, ale i tak se dá íct, že je dobrý. Smál sem se moc, ale ne zas tak, takže dám 4. Molh bich dát pět, ale nemislím si, že to je na tu pětku. Moc se mi líbyly všichni herci, ale ne zas tak moc. Jestly někdy bude durhý díl, určitě mu tu pětku dám. Líbyl se mi i scénář, režie a hudba, ale ta o trochu míň. Takovích filmů bi mohlo bít i víc, třeba jednou bude.(1.11.2013)

Má to sestupnou tendenci. První příběh je fakt super, druhej taky, ale ten první je prostě víc cool a ten třetí stál za hovno. Wayne Kramer se ale zase předvedl. Je prostě zábava na to koukat. Lidi po zásahu brokovnicí rotujou přes celou místnost a kamera se chová zběsile, ale naprosto přehledně. Navíc to má fakt super herce. Nejvíc mi utkvěl netradičně vyjetej Paul Walker a Vincent D'Onofrio. Jen mě prostě moc nebavila poslední povídka a fakt nechápu, bacha spoiler, jaktože to Frodo přežil.(9.2.2014)

• - Film měl původně režírovat Fred Durst. (Fevas)

• - Brendan Fraser uzavrel zmluvu s diablom už vo filme Bedazzled (2000). (kacer4)

• - Při rozhovoru Vernona (Lukas Haas) s postavou The Man (Thomas Jane) poté, co byl sražen Randyho (Kevin Rankin) autem, The Man kouří cigaretu. Ovšem v detailním záběru nemá cigaretu v puse, protože ji drží v ruce, ale hned v dalším záběru ji má zase opět v puse. (Timak)