Black Box (A Video Retrospect) Volume 1 (video kompilace)

Hudební

USA, 1994

Komentáře uživatelů k video kompilaci (1)

Chtěl jsem se pokusit být jednou objektivní, i když je vše kolem labelu Wax Trax moje srdeční záležitost. Na VHS je přeci jen pár poměrně průměrných věcí či kusů, které prostě stihly zestárnout (většina videí je z přelomu 80. a 90. let). Jenže to by tam na druhou stranu nesmělo být tolik skvělých pecek formujících žánr a můj hudební vkus. Příjemně překvapily poslední tři bandy, dosud jsem je neznal a jak video, tak jejich táhlý zvuk mi vyhovovaly. Pokud někdo pátrá po Trentu Reznorovi, vystupuje v klipu kapely "ministra" Paula Barkera LEAD INTO GOLD. Legenda praví, že Trent v tomtéž studiu natáčel den předtím klip k "Head like a hole" a poflakoval se kolem, tak ho klucí vzali do party. Docela by to sedělo, obě videa jsou si dost podobná. Celé kazetě vévodí silná trojka CLOCK DVA, KMFDM a samozřejmě REVCO s nařvaným Van Ackerem: Someone, somewhere wake me up !!!(10.3.2011)