Pink Prison

Erotický

Dánsko, 1999, 85 min

Anders Nyborg

Lene Børglum

Nemám s filmy tohoto žánru moc zkušeností, ale Pink Prison jsem byla příjemně překvapena. A to jak ve srovnání s mainstreamovým macho pornem, tak mou představou ženského porna jako klasického romantického filmu s hardcorovými scénami navíc. Hrdinka jako aktivní hybatelka děje, lehce absurdní humor, roztomilé detaily, všechno dobrý.(8.2.2012)

• showxman

Aspoň že na tu hlavní hrdinku, která mimo jiné vůbec nesleze z plátna, se dá dívat.(19.6.2011)

• Prochy38

Já to asi nějak nepochopil. Na "źenské porno" se rád podívám, protože se na to většinou dívat dá, ale tohle bylo divné. Sice byla hezká, scény dobré, film celkově o ničem...(19.2.2013)

Porno pro ženy. Hlavní hrdinka fotoreportérka vnikne do mužské věznice, kde chce udělat reportáž se správcem věznice. Než se k němu dostane, užije si spoustu legrace:-) To je k ději asitak všechno. Hlavní roli si zahrála sympatická Katja Kean. Produkce Puzzy Power - součást Zentropy, jejíž spoluzakladatelem je Lars von Trier. Scénář a režie Lisbeth Lynghoft. U mě dobrý.(13.1.2013)

• MaxDamage1

Celkově hodně slabé "porno", i když pochybuji, že se to tím dá nazvat. Hlavní hrdinka GUT ale film NICHT GUT.(11.10.2014)