poster

Havajské prázdniny

 • Česko

  Krátké příběhy hraček: Dovolená na Havaji

 • USA

  Hawaiian Vacation

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 6 min

 • kaylin
  ****

  Zábavné, místy skoro k popukání, což je přece jen mezi krátkými filmy od Pixaru, které vycházejí z jejich celovečeráků, poslední dobou celkem úspěch. Je to skvělý nápad šoupnout do "Příběhu hraček" romantiku, která funguje výborně. Je to hezké, dojemné a vtipné, což je něco, co se o dlouhometrážních amerických romancích mnohdy říct nedá.(15.11.2013)

 • C0r0ner
  ****

  No jo, když je u Pixaru forma, tak to za to stojí. Tenhle kraťas je sice o trošku slabší než většina podobných děl, ale pořád je to velmi dobrá zábava s oblíbenými hrdiny z Toy Story. Nikdy nepřestanu litovat, že Disney Pixary koupil, protože tím (naštěstí ne ve 100%) zničil jejich neuvěřitelnou invenci, originalitu a dokonalost ve všech ohledech. 80%(13.2.2017)

 • Lamiczka
  ****

  Po návratu z vlastní dovolené není nic lepšího, než si pustit tento exotikou nasáklý snímek z dílny Toy Story Toons, který vypráví o tak trošku nepovedené dovolené Barbie a Kena na Havaji. Malá lidská cestovatelka je totiž zapomněla doma a odjela uprostřed zimy na dovolenou k moři sama. Ostatní hračky, v čele s celovečerními hrdiny Woodym a Buzzem Rakeťákem, však dostanou výborný nápad, jak zhrzené zamilované dvojici dovolenou snů i přesto dopřát. Krátká pohádka na dobrou noc. Zaručen úsměv i ve spánku. I přesto, že má snímek pouhých 6 minut, náplní je bohatý na zážitky a dobrodružství, jako lecjaký havajský ostrov. Odzbrojující je metrosexuální a přecitlivělý Ken (dokonce víc než Barbie!) a i ostatní hračky z party nezůstávají, především s vtipem, pozadu. Aloha!(5.8.2012)

 • Gemini
  ****

  Předfilm Aut 2, který mě pohříchu "zahřál u srdíčka" podstatně víc než zmíněný hlavní program. Tohle prostě funguje - aby taky ne, když je tu Ken za fňuknu, kterou ve skutečnosti je (jak všichni kluci vědí;)). Pobavilo stejně jako One Man Band u prvních Aut, takže 80%.(16.9.2011)

 • LuiCJ
  *****

  Vytvoriť mini-sériu Toy Story Toons bol úžasný nápad. Toto je prvý diel z tejto série. Má to skvelý a jednoduchý príbeh, množstvo výborných a zábavných nápadov a kraťas hlavne vytvára typickú Toy Story atmosféru. Som neskutočne rád, že Andy dal hračky práve Bonnie. Vie sa o nich starať a má ich rada. A hračky si to zaslúžia. Havajská dovolenka v podaní hračiek bola vynikajúca. Hračky dokázali vytvoriť plnohodnotnú dovolenku na Havaji pre Kena a Barbie a postačili si s vecami v Bonnienej izbe! Je tu tak veľa super nápadov - hlavne to potápanie... Krása. Pozrel som si aj druhú verziu filmu s komentárom režiséra Garyho Rydstroma a odborných poradcov scénara a animácie Jasona Katza a Angusa MacLanea. Rozprávajú tam veľa zaujímavých vecí o filme.(28.9.2017)

 • - Tento krátký animovaný snímek byl vytvořen jako předfilm pro snímek Auta 2. (Andrew78)

 • - Prvý krátky film od Pixaru, ktorý obsahuje titulky. (LuiCJ)

 • - Barbie nosí oblečení, ve kterém byla poprvé představena panenka Barbie, a to na mezinárodní výstavě hraček v New Yorku 9. března 1959. (HellFire)