Reklama

Reklama

Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

(více)

Videa (40)

Trailer

Recenze (268)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

The Five-Year Engagement je veľmi dobrý film. Podarilo sa im skĺbiť pravú romantiku s dobrým humorom. Veľa párov by si mohlo vziať dokonca aj ponaučenie z tohto diela. Okrem toho sa na to príjemne pozeralo, pekná kamera s romantickými scénami. Chybičkou je možno len soundtrack z ktorého proste nebudete ohúrení. A práve hudba by mala pri romantických filmoch hrať s dejom tandem. Jason Segel mi bol vždy nesympatický, viem čo sa od neho môže čakať, aj tu prináša svoj slušný štandard. Naopak Emily Blunt ma opäť príjemne "prekvapila", tu začínala byť veľkou ikonou v Hollywoode a to potvrdila aj v tomto filme. Zahrala to naozaj bravúrne. Aj vďaka nej som tento film preplával s radosťou. Môžem teda konštatovať, že The Five-Year Engagement patrí v roku 2012 k najlepším vo svojom žánri. A nemám na mysli nič iné ako romantickú komédiu. ()

jojinecko 

všechny recenze uživatele

Škoda, že Judd Apatow (a ostatní producenti) zaspali na vavrínoch a už si myslia, že môžu všetko. 130 minút je skutočne zabijáckych a film sa naťahuje ako žuvačka a varí z vody. Tých pár scén, ktoré možno považovať za výborné sú automaticky "utláčané" množstvom vaty. Jason Segel je (bol) fajn vo formáte a lá HIMYM, ako ťahúň filmu robí len akési garde Emily Blunt (áno, som zaujatý!:). Ďalší film z radu romantických komédií, ktoré som pretrpel a hneď po dopísaní komentu aj zabúdam, že som niečo videl... ()

Reklama

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Banální film o nebanálních otázkách. Hrdinka řeší dilema: co když On je On (srdce), ale není to Pan Božský (mozek)? Pokud existují takové dvě různé osoby ve Vašem životě, komu z nich dát přednost? Tomu, koho milujete, nebo tomu, kdo se k Vám lépe hodí? Ani několik dnů poté neumím posoudit, jestli jsou Zásnuby cynické a depresivní, nebo romantické a optimistické. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,MYSLÍM, ŽE NEMŮŽEME VYŘEŠIT VŠECHNY NAŠE PROBLÉMY, PŘED TÍM NEŽ SE VEZMEME. A JSEM SI DOCELA JISTÁ, ŽE BUDEME MÍT NĚJAKÉ PŘÍŠTĚ. ALE SLIBUJU TI, ŽE TĚ BUDU MILOVAT CELÝ MŮJ ŽIVOT....“ /// Toužíte se stát hosty jednoho (dvou, tří, …) dojemnýho momentu v životě dvou lidí? Jo? Tak dobrá (tak to se vožeňte!!!). Připravte se, že ten moment (ne)bude trvat věčnost (ale dlouhý to je jak kráva). Svatební proslovy (v klidu, spíš z toho trapnějšího soudku…), Alex zpívá … se divím, že to netrvá třebas čtyři hodiny, vždyť lidi by si měli svatbu užít. Vztah, kde ten větší sobec buduje kariéru, není plnej ftipnejch situací (překvapení!?). Abych nekecal, pár úsměvů jsem hodil. Z romantiky přecházíme postupně (bo času je dost) ke dramatu, až k předstírání orgáče – chlapskýho (tak to se nežeňte!!!). Manželská krize ve vztahu bez manželství. No co vám budu vyprávět. Delší vztah je kravina (jako voni to tak viděj, neříkej mámě, že se máte kvůli mě rozvíst...NENÍ TO VO STÁŘÍ KOBLIHY, ALE VO JEJÍ PŘÍCHUTI). Miluju (platonicky samozřejmě) Emilku. Nemám rád vztahy (ve filmu). Natož pak neurčitý dramata a řešení píčovin, při kterejch ze sebe lidi (herci) dělaj idioty. Nebaví mě přemejšlet, jestli ten trapnej kousek měl bejt vtipnej. BYLA TO DLOUHÁ CESTA…. film jako reklama na manželství? To na chlapa nemůže fungovat. Co vy na to holky? (ty 3* hlavně kvůli vám...) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju svazek manželský. 2.) Pícháme pod plakátem ,,Wham“. 3.) Thx za titule ,,mireczech11“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ * ()

marhoul 

všechny recenze uživatele

Mám romantické filmy ráda. Prostě jsou dny, kdy s radostí k takovému žánru usednu a chci se příjemně bavit. Bohužel tento snímek mě nenormálně nudil, nebavil, dokoukala jsem ho jen tak tak. Vlastně nedokoukala. Když konečně stáli před oltářem, vypla jsem to a nečekala ani na to "ano". Roztahané, nezáživné, nezábavné, nepochopitelné, zoufalé a blbé. :-( Emily mám ráda, Jason je taky sympaťák. Snad jen proto dávám jednu hvězdičku. Ale ruku na srdce...je to odpad! ()

Galerie (42)

Zajímavosti (8)

  • Šaty, které má na sobě Violet (Emily Blunt) během své svatby, jsou od Valentina. (žvanimírek)
  • Filmovalo sa na viacerých miestach v americkom štáte Michigan, a tiež v štáte Kalifornia. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama