poster

Zásnuby na dobu neurčitou

 • USA

  The Five-Year Engagement

 • Velká Británie

  The Five-Year Engagement

Komedie / Romantický

USA, 2012, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  **

  Po minulych zabavnych Segelovych komediach som sa tesil, ale vysledok je velke sklamanie. Par vtipnych momentov, ktore ma rozosmiali sa sice najde, ale hlavny problem filmu je, ze ma neskutocne nezazivne temto. Cely film cakate, kedy sa film rozbehne, ale do konca sa nedockate. Cely dobu sa to odohrava v style 1 dobry vtip po ktorom nasleduje divna 10-15 minutova hlusina v ktorom sa snazia danu zapletku rozobrat trochu serioznejsie, ale vobec im to nejde. Nieco v style Judda Apatowa, co neprekvapi, kedze to produkoval. Lenze tentokrat je problemom slaby scenar, ktory ani zdaleka nie je tak vtipny a prepracovany ako Apatowove filmy. 4/10.(25.9.2012)

 • ScarPoul
  ***

  Nie je to až také vtipné ako by som od tohto druhu filmu čakal. Hlavne ak sa pod neho podpísal Apatow. Jedná sa o ďalší scenáristický počin vyníkajúceho herca a komika Jasona Segela, kedy si znova napísal sebe postavu na telo. Film má niečo cez vyše dve hodiny a bohužiaľ prostredie ani situácie nenaberajú taký spád ako tomu bolo vo Forgetting Sarah Marshall. Tým sa dostáva film do priemernej roviny. Na druhú stranu je ale príjemný. Hercom to svedčí a hlavne sa na nich dobre pozerá. Po predchádzajúcom Stollerovom filme Get him to the greek! výrazné zlepšenie aj keď sa to jeho debutovému filmu nevyrovná. Ale ak máte polovičku s ktorou si chcete spríjemniť večer, ťažko by som vám odporučiť lepší film.(30.8.2012)

 • Phietros
  ***

  No tak to byl 2hodinový úlet, kterej měl co dělat aby se udržel průměrné kvality! Nicméně Jasona Segela mám rád, takže to bylo k vydržení, k tomu pěkná Emily Blunt a máme s toho životní příběh dvou lidí, kteří si po letech uvědomili že k sobě patří! Příjemné bylo sledovat, jak se změní život, když se zasnoubíte a partnerka Vám oznámí, že by chtěla na 2roky studovat! Partner se vzdá své kuchařské práce, ve které je suverén a předá žezlo bratrovi! Sám se na úkor obětuje a pracuje v občerstvení, aby se dočkal svatby. Ale partnerka po dvou letech úspěšnosti chce pokračovat a tak se celý vztah na úkor kariéry/studia rozpadá! Životy se každému změní, najdou si náhradní partnery, ale pořád je k sobě něco táhne.. Nakonec se dají po letech opět dohromady a konečně zasnoubení dotáhnou do úspěšného konce- svatby!(23.11.2012)

 • Fr
  ***

  ,,MYSLÍM, ŽE NEMŮŽEME VYŘEŠIT VŠECHNY NAŠE PROBLÉMY, PŘED TÍM NEŽ SE VEZMEME. A JSEM SI DOCELA JISTÁ, ŽE BUDEME MÍT NĚJAKÉ PŘÍŠTĚ. ALE SLIBUJU TI, ŽE TĚ BUDU MILOVAT CELÝ MŮJ ŽIVOT....“ /// Toužíte se stát hosty jednoho (dvou, tří, …) dojemnýho momentu v životě dvou lidí? Jo? Tak dobrá (tak to se vožeňte!!!). Připravte se, že ten moment (ne)bude trvat věčnost (ale dlouhý to je jak kráva). Svatební proslovy (v klidu, spíš z toho trapnějšího soudku…), Alex zpívá … se divím, že to netrvá třebas čtyři hodiny, vždyť lidi by si měli svatbu užít. Vztah, kde ten větší sobec buduje kariéru, není plnej ftipnejch situací (překvapení!?). Abych nekecal, pár úsměvů jsem hodil. Z romantiky přecházíme postupně (bo času je dost) ke dramatu, až k předstírání orgáče – chlapskýho (tak to se nežeňte!!!). Manželská krize ve vztahu bez manželství. No co vám budu vyprávět. Delší vztah je kravina (jako voni to tak viděj, neříkej mámě, že se máte kvůli mě rozvíst...NENÍ TO VO STÁŘÍ KOBLIHY, ALE VO JEJÍ PŘÍCHUTI). Miluju (platonicky samozřejmě) Emilku. Nemám rád vztahy (ve filmu). Natož pak neurčitý dramata a řešení píčovin, při kterejch ze sebe lidi (herci) dělaj idioty. Nebaví mě přemejšlet, jestli ten trapnej kousek měl bejt vtipnej. BYLA TO DLOUHÁ CESTA…. film jako reklama na manželství? To na chlapa nemůže fungovat. Co vy na to holky? (ty 3* hlavně kvůli vám...) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju svazek manželský. 2.) Pícháme pod plakátem ,,Wham“. 3.) Thx za titule ,,mireczech11“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(22.9.2012)

 • sulimo
  ***

  Five-Year Engagement si kazí případně překvapivý děj už jen svým názvem, co jiného čekat od filmu s tilmhle jménem, než dvě hodiny trvající partnerskou krizi. Je fakt, že tahle předvídatelná (převážně) nuda, se mě osobně překousávala o trochu lépe a sněsitelněji kvůli oblíbené Emily, ovšem i navzdory těmto sympatiím se po první hodině neubráníte touze, aby se ústřední dvojice rozešla a pokud možno, už se nikdy nesetkala. Ale i tak se jedná o záležitost, která je ve finále koukatelná a díky spoustě vedlejších postav i místy vtipná, takže na konec to přece jenom je na ty tři hvězdy, ovšem rozhodně ne na víc. Jinak i když nejsem studentkou psychopogie a vlastně nevim nic víc, než co mi byla schopna dát střední škola (takže znám maximálně jména Freud, Jung a slovo psychoanalýza), můžu za sebe říct, že dokonce i mojí osobě přišlo nesmírně laciný zaměřit zjevně několikaleté studium a vlastně i kariéru hlavní ženské postavy na to, jací lidé dají přednost dostupnému okoralému pečivu před počkáním si na čerstvé, to byl skutečně výsměch všem divákům, natož pak studentům oboru.(12.8.2012)

 • - Jedná se už o druhou spolupráci režiséra Nicholase Stollera a herce Jasona Segela, přičemž v prvním případě se sešli při natáčení snímku Kopačky (2008). Jason Segel a Emily Blunt se sešli už jako pár ve filmu Gulliverovy cesty (2010). Oba se také objevili ve filmu Mupeti (2011). (Riddick77)

 • - V prvních trailerech, předtím než je Violet Barnes (Emily Blunt) střelena šípem do nohy, slyšíme, jak malá holčička řekne: "Jsem Pocahontas". V pozdějších trailerech je to nahrazeno větou "Jsem Katniss" jako reakce na úspěch filmu Hunger Games (2012). Ve filmu je nakonec použita věta s Pocahontas. (..Lucas..)

 • - Zingermanova reštaurácia, kde Tom (Jason Segel) pracoval po presťahovaní do Michiganu, je skutočná lahôdkáreň v Ann Arbor, ktorá bola otvorená v roku 1982. (misterz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace