Zásnuby na dobu neurčitou

Five-Year Engagement, The

Five-Year Engagement, The

Komedie / Romantický

USA, 2012, 131 min

Emily opět naprosto výborná, ale proč byla délka filmu přes dvě hodiny? Šlo to dost zkrátit a výsledek mohl být určitě lepší. Takhle se střídala poměrně dobrá zábava s nudnými pasážemi, které byly zbytečné. Vesměs stejně převládá lepší pocit už díky hereckému osazenstvu.(3.10.2012)

• BoPo

Tento film je určený pre všetkých, ktorí sú večer doma. Sú unavení, ale je im ľúto ísť skoro spať. Tak si pustia túto pecku. Vydržia tak do polovice a následne navštívia ríšu snov. Majú však pre seba ráno výhovorku, lebo zaspať pri filme je vždy lepšie, ako ísť dobrovoľne chrápať pred desiatou. No pre ľudí pri plnom vedomí, je to skutočne len skúška nervov.(12.10.2012)

• playboxguest

Proč ten film nabral přes dvě hodiny? Protože tvůrcům nestačilo ukázat historku o seznámení jednoho páru jen jednou. A tak za chvíli uvidíte "rozkošného" králíčka a princeznu Dianu v každém střihu. Na to vemte jed. Ale to, co zaručeně neuvidíte, je dobrý příběh o páru, který se furt nemůže dokopat k oltáři. Hrozně plytká záležitost, u které znám s naprosto jistou určitostí, za jak dlouho opustí můj harddisk.(29.10.2012)

• predators

Myslel jsem, že dřív umřu, než se ti dva vezmou...a než bude všemu konec! 30%(2.10.2012)

Vynikající romantická komedie! Nečekala bych, že takhle dlouhý snímek mě bude bavit po celou dobu a nebude vůbec nudný, ale musím uznat, že konec byl opravdu spontánní. Emily Blunt jako vždy excelovala a zářila a Jason Segel jak by smet. Výborní byli také ostatní herci a celé prostředí ve kterém se film odehrával. Celé je to vytvořené originálně a neokoukaně, což si myslím, že je celkem obtížné. Krásně to ubíhá a není to předvídatelné a je to dokonce i ze života. Možná je to spíše na 4 hvězdy, ale mě to opravdu nadchlo a řekla bych, že je to zde hodně podhodnocené.(8.9.2012)

• - Šaty, které má na sobě Violet (Emily Blunt) během své svatby, jsou od Valentina. (žvanimírek)

• - Jedná se už o druhou spolupráci režiséra Nicholase Stollera a herce Jasona Segela, přičemž v prvním případě se sešli při natáčení snímku Kopačky (2008). Jason Segel a Emily Blunt se sešli už jako pár ve filmu Gulliverovy cesty (2010). Oba se také objevili ve filmu Mupeti (2011). (Riddick77)

• - Filmovalo sa na viacerých miestach v americkom štáte Michigan, a tiež v štáte Kalifornia. (MikaelSVK)