V tátově stínu

Being Flynn

Komedie / Drama

USA, 2012, 97 min

• bourec

I když sem nečekal filmařsky nic extra,tak film mě hodně zklamal.Z mýho pohledu devadesát procent bezďáků si za svou situaci může samo,takže žádný pochopení z mý strany pro De Nira se prostě nenašlo.A když se k tomu přidá chlast,povahově spíš pěknej píčus,tak ten film mě nebavil,a ještě k tomu sral až hrůza.Ne,tohle nic pro mě.30%.(22.10.2012)

Být Flynnem je těžké, a být filmovým scénáristou někdy také. I s takovým esem v rukávě jako je de Niro. Přesto je příběh hlavních hrdinů uvěřitelný(2.6.2014)

Je těžké vymanit se z vlivu genů, které vyfasujete a z vlivu výchovy, která není vždycky košér.Pak už jen záleží jak silná osobnost jste a tudíž jak se s tím poperete.(8.4.2015)

Nevedel som sa dočkať záveru. Malo to veľa hluchých miest a nebyť R. De Nira, tak dovidenia... Scenár zaostáva, sem-tam sa človek síce aj zasmeje, no inak dosť uspávajúce prevedenie. Niečo tomu chýbalo...(20.6.2015)

Nebýt DeNira, byl by ten film obyčejný feťácký brak. Díky němu zde mluvím o vcelku záživném dramatu. Ano všechnu pozornost na sebe bere Róbrt. Nebylo to na škodu - ba naopak. PaulDano je jen dětský pěšák. Ale je velkou škodou doslova zazdít takové drsné téma. Nicméně 55% ode mě dostane. V tátově stínu stojí za to číst, stojí za to ho vidět, stojí za to si z něj něco vzít.(4.12.2016)

1 2 3 4 následující >>