Crackerjack 3

Akční / Dobrodružný

Kanada, 1999, 97 min

• Wacoslav1

Tak bohuzel treti dil Crackerjacka mi prisel nejslabsi sice je tam Gruner kterej urcite neni spatnej ale co naplat uz mi to zkratka nesedlo tak jako jednicka a dvojka slabota a nastesti posledni dil serie(2.11.2012)

• corpsy

Hu ha! Jeden z najnudnejších akčňákov v rámci všetkých váhových kategórií ( A,B,C... ). 101 minút utrpenia pre každého, kto fičí na prestrelkách, výbuchoch či automobilových naháňačkách. Je jasné, že Simandl je talent na zháňanie peňazí, ale o réžii vie veľké kulové. A ta trápna folková hudba...už len to je rarita v akčnom žánri ( počas nejakých tých, aspoň trochu dobrodružných scénach, hraje dychovka...ma poser ).(23.11.2017)

Viděl jsem to před lety na Primě. Pamatuju si to matně, ale vím, že jsem se bavil. O něco líp si ovšem pamatuju, jak jsem se byl podívat na natáčení a Leo Rossi si stěžoval, že ho okradli pražský taxikáři. Jo, tomu se říká srdečné pozdravy z Čech:)(21.7.2010)