Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

Phobia

Proč to musí být zrovna farmář?! Vždyť je to diskriminace ostatních profesí a navíc si tak tvůrci zužují záběr.Co by bylo špatného na tom, kdyby třeba řidič hovnocucu hledal štětku? Takové romantické zjišťování, do jaké díry lze nejhlouběji zasunout hadici a která z uchazeček ji potom dokáže nejlépe dočista vysát... Z pořadu jsem viděla jen pár minut a vtíravé upoutávky, ale působí to na mě jako divadýlko pro čtenáře Plesku - to snad už i "Dallas" je možné označit za reality show;-). ()

MMR odpad!

Vážně? Do tohodle se někdo přihlásí? Blázen, nic víc. Stačil mi kousek, abych poznal, co je to za paskvil. Ty ženský se zde opravdu hezky ztrapňujou a dělají ze sebe ještě větší krávy, než ve skutečnosti jsou, pokud to tedy ještě jde. Pro příklad: Jedna žena uvnitř domu plánuje jak vymaluje, uklidí a podobně, a tvrdí, že cítí, jakou má šanci a podobné žvásty. No a on mezitím je venku s tou druhou, drží se za ruce a miliskujou se. No není to trapárna????? ()

kulyk

Zajedem do vidlí, kde ten tupoň bydlí, dopřejem mu chviličku, nechť zkvaltuje kurvičku. Dementí rýmování plně koresponduje se stylem této akce Lebensborn. Cílem však není navýšit počet árijských blonďatých opiček, ale zaplemenit vymírající venkov libovolnými kombinacemi genetických vad. Eugenika po česku. Hvězdičku dávám slečně Lence, jež podržela dlouhovlasému Kopčemovi s přezdívkou Indián. Věci, které tato entita umí se svými elastickými rty, jimiž neustále kroutí okolo zubaté části lebky, jsou neuvěřitelné! ()

Tosim odpad!

Jaká ironie, že jsem poprvé tuhletu šou zahlédl v hospodě U Žemlů, doslova jen pár metrů od ranče Na konci světa, kde jeden z hrdinů nejnovějších dílů, Stanislav Sekanina žije a kde má také ženu... Realita několikrát přežvýkaná pro malé mozečky a vylhaná až do morku kostí. To by nás asi nikoho nenapadlo, že začnou existovat pořady, ve kterých už nebude hodnocení záviset na dlouhodobém sledování, drobných nuancích a přemýšlení, ale budou jasná tak nějak automaticky, co? Vzpomínám na dobré komentáře a ptám se: to "Můžu se u Vás vysrat" se jako fakt ještě nenatáčí? ()

castor

Další trapný formát, u kterého se atraktivita měří (ne)zajímavostí hlavních aktérů a který na čas potěší (pobaví) oko i ucho divákovo a který rozzáří překvapivě VÝBORNÁ Vlaďka Něrgešová. Soucitně vyslechne bolístky nejrůznějších vidláků kašlajících na civilizaci a snílků spjatých s přírodou a pak se vrátí do svého luxusního bytečku, napustí horkou vanu, objedná lasagne, otevře bublinky a proklábosí po telefonu půl druhé hodiny se stejně zhýčkanou kámoškou.. ale jinak jo, dívat se asi budu!! I když to zdaleka není tak suverénní a "šokující" jako tátové a mámy, co hledají táty a mámy.. pro své ratolesti.. Už mi ani za účastníky není trapně!! Kouzelně ujeté.. ()

• Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)