Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Jan Bělohlavý
  • zipper111

Co to sakra???? To jako co??? Má bejt????Úroveň!!!!!! odpad, sračka, kekel, humus, jak se na takovýdle hrůznosti může někdo koukat, to mi hlava nebere...(28.5.2012)

• SOLOM.

Docela by mě zajímalo, kdo má na starosti castingy u podobných soutěží. Po shlédnutí asi dvou dílů jsem nestačil zírat, o jakéže to farmáře bojují ony „krasavice“. Dám jednu hvězdu za tu soutěžící co si to hodila, protože kvůli ní jsem se na to vlastně podíval.(24.3.2012)

• tommy187

Veľký odpad odpadov. Otrasné. Na to sa nedá pozerať, je to naozaj odpad vysielacieho času či už slovenských, alebo českých kanálov. Naozaj sa na to nedá pozerať. Nechápem, ako sa môže súťažiť o ŽENU. Už som videl súťaž o ROLEX-y, o gitary, ale o ženy? Veď to sú už akí zúfalí, keď toto vysielajú a akí zúfalí sú, keď to pozerajú? No nebudem písať odpad!(12.1.2013)

Nemůžu si pomoct, ale celkem mě to baví, asi nějaká úchylka. Sice sám uznám, že je to kravina, ale rád se na to kouknu a nestydím se za to. 60%(27.5.2014)

• slatkac

Myslím že tohle video dobře vystihuje tuhle volovinu https://www.youtube.com/watch?v=zDlDHQ3rayA&feature=related.(12.7.2011)

• - Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)