poster

Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Režie:

Jan Bělohlavý
 • Paity
  odpad!

  Další z řady naprosto tupých reality show, které na nás televize chrlí stále více a více. Tentokrát budeme svědky toho, jak si farmář nabrnkne jednu z pěti děvčat, která si předtím předvybral na základě dopisů. TV Prima se záměrně snažila pokrýt veškerou generační stopu, tedy, aby měli důvod se na pořad dívat 35tníci, 45tníci i 55tníci a tak si hledá ženu někdy farmář z 21. století a někdy pofiderní existence, před kterou by každý normální utekl.(7.6.2012)

 • kulyk
  *

  Zajedem do vidlí, kde ten tupoň bydlí, dopřejem mu chviličku, nechť zkvaltuje kurvičku. Dementí rýmování plně koresponduje se stylem této akce Lebensborn. Cílem však není navýšit počet árijských blonďatých opiček, ale zaplemenit vymírající venkov libovolnými kombinacemi genetických vad. Eugenika po česku. Hvězdičku dávám slečně Lence, jež podržela dlouhovlasému Kopčemovi s přezdívkou Indián. Věci, které tato entita umí se svými elastickými rty, jimiž neustále kroutí okolo zubaté části lebky, jsou neuvěřitelné!(30.5.2012)

 • ivishka
  odpad!

  Vždycky jsem si říkala přece jen to nemůže být s naší zemí tak špatné....A pak se podívám na tohle a vyloženě civím jak je možné, že se tlupa takových strašně škaredých,neschopných a naprosto nemožných mužů přihlásí do televize na jakousi zvrácenou seznamku. Nedokážu ani slovy popsat jak moc mě pobuřuje a jak je možné,že si někdo pozve na svou "farmu", která vypadá naprosto neobydlitelně ženy..tvory nenechavé....A ještě více mě zaráží, že neskutečně ohyzdný muž si o sobě dokáže myslet, že je pohledný a líbá se s ženou, kterou nikdy předtím neviděl. Každopádně je to každého věc ale ono to pak hodně vypoví a oni se jen ztrapňují. Já se naprosto vžívám do role Něrgešové, která jen občas nevěřícně kouká a nechápe ty individua.(28.3.2012)

 • andyrespekt
  **

  Nevím proč jsem se na to díval. Ale jenom zběžně. Kozí dědek, co se myl v potoce a jedinným výdobkem civilizace u něj byla zrezlá škoda 120. Nějakej chlap, kterej nakonec ze zoufalstvé skončil u své slepé pomocnice. Nějakej týpek, co nikoho nechtěl, zřejmě buzík. 40letej panic, co se bál zasunout kvůli svý mamince a nakonec nějakej borec z jižných Čech, kterej se jako jedinnej z nich oženil a jeho dějová linka byla nejzajímavější...(19.2.2012)

 • Marek1991
  odpad!

  "Televizní seznamka, no jó." O 5% lepšie než slovenská verzia, ale medzi odpad to patrí stále. Stále sa môžme pýtať, kde tých ľudí berú, kde chodia na tie scenáre a prečo ukazujú práve to, čo ukazujú, ale skrátka des sa nájde v každej republike. Odpad nemusím dávať z princípu, stačí to raz vidieť a človek pochopí, ale zas moderátorka je pekná.(3.7.2012)

 • - Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace