Farmář hledá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 60 min

Jan Bělohlavý

Účinkují:

Ladislava Něrgešová
  • klobasa

No asi tak ze 2 hvězdy.Koukat se na to dá,ale co je to za farmáře?Pořád se tam motaj jen okolo sena,nějakej chod farmy je mi úplně záhadou.Farmář neseje,neorá,neošetřuje,nesklízí?Cítím se ochuzen!Ale možná je to je profesní úchylka,ale prostě mi to tam chybí.Taková romantická procházka v obilním lánu.:-)(23.4.2012)

• Tosim

Jaká ironie, že jsem poprvé tuhletu šou zahlédl v hospodě U Žemlů, doslova jen pár metrů od ranče Na konci světa, kde jeden z hrdinů nejnovějších dílů, Stanislav Sekanina žije a kde má také ženu... Realita několikrát přežvýkaná pro malé mozečky a vylhaná až do morku kostí. To by nás asi nikoho nenapadlo, že začnou existovat pořady, ve kterých už nebude hodnocení záviset na dlouhodobém sledování, drobných nuancích a přemýšlení, ale budou jasná tak nějak automaticky, co? Vzpomínám na dobré komentáře a ptám se: to "Můžu se u Vás vysrat" se jako fakt ještě nenatáčí?(17.4.2012)

• uiu

Prý Farmář hledá ženu... Pokud se dá slovo farmář uplatnit na člověka, který bydlí kdesi v zapadlém vidlákově v rozpadajícím se domě a na zablácené zahrádce chová pár slípek a kozičku, tak pak to chápu... Nehledě na to, že tento farmář má IQ houpacího koně a krásy taky zrovna moc nepobral (takže je jasné, proč je farmář sám a rozhodl se svou samotu sdílet s Primou). Jen další trapná seznamovací reality show alá Hledá se táta/Hledá se máma. (PS: Jestli si tento komentář někdo vezme osobně a bude mít potřebu mi psát, jak jsem namyšlená a blbá a mám něco proti vesničanům, tak ať se neobtěžuje, díky.)(11.4.2011)

• plechulka

PO 2. DÍLE: Sice jsem slovenskou verzi zaregistrovala až zhruba od půlky, ale tam se děly věci, které se tady pravděpodobně dít nebudou(už jen proto, že za farmáři odjíždí jen dvě ženy)... navíc i přístup slov. štábu a komentář byl značně ironický a jakkoli mi Laďka nevadí (ač třeba v diskuzích na Panáčkovi hojně odsuzovaná), myslím, že spíše zvolila způsob komentování "a la kamarádka".... no ale třeba se mýlím - uvidíme....(9.3.2011)

• Pierre

Ano přátelé, je to strašně trapný pořad. Ale všichni farmáří, co byli ve 4.řade (krom pana Jozefa) mě dokázali na těch pár věčerů svou hloupostí skutečně pobavit.. Na démona Pavla se nedá zapomenout. A pokuď tedy budou naše televize dále dávat peníze do těchto projektů, můžeme se aspoň pobavit. Jinak pan Jozef byl sympaťák, přeju mu to. Takže 2.(29.4.2016)

• - Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)