Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

Ragdoll

Krásný slet několika dojičů, truhlářů, opravářů a podobných nespolečenských kreténků, kterým bohužel u televize dělala společnost maximálně láhev piva, a tak se po třiceti letech rozhodli, že se přihlásí do skvělé reality show, páč by jim z toho mohl kápnout i nějaký ten penízek a konečně by našli spřízněnou duši. Kdybych hodnotil vážně, tak je to jasný odpad, ale já jsem se u každého dílu opravdu upřímně bavil! Už jen čtení dopisů od tajných obdivovatelek: „Já chci chlapa, který bude smrdět potem" atd. mě vždy rozesmálo víc, než jakákoliv komedie či sitcom, bez legrace! Je mi líto, že už je konec :-). 10%. ()

rischa65

teisan-naprosto přesně, souhlas. Ten pořad má svoji cílovou skupinu a pokud ho večer sleduje 3/4 miliónů diváků, pak TV-reality plní svůj účel-jestli se nepletu. Navíc název jasně napovídá, o čem a o kom pořad bude, proto nechápu některé zdejší náctileté intelektuály (s hubou mastnou od vepřového řízku z farmy) a jejich duševní onanie nad tímto bezproblémovým, neškodným seriálem s velmi krásnou a příjemnou L. Něrgešovou. ()

K.e.a.n.e.80

Naprosto vynikajicí sonda do hlubin vidlákovi duše, aneb jak to vypadá, když je někdo nepoužitelná jitrnice. Paní Jana, paní Mirka, paní Dagmar a dalších dvacet žen, které mají vyhlídku na seznámení s nějakým mužem naprosto nulovou, se pere o ukázkovýho chudáčka, který ve svých čtyřiceti letech ješte neviděl kozy, snad kromě těch, co se mu prohánějí na polorozpadlém statku. Výborná věc. A když do toho všeho vstoupil nesmělý katolík Jirka, hodnocení bylo jasný. ()

HennessyVSOP odpad!

Galérka zjevů, která se pojí s dost dementní koncepcí seznamovacích reality show. Kdyby aspoň lidi co do té show lezou byli normální (což se dost vylučuje), a ne různý degeni s poruchami řeči, odulými pysky a dalšími hříčkami matky přírody. Není to o nic lepší ani horší než jakékoliv ostatní reality show co jsem měl zatím čest potkat během krátkého průchodu obývákem či na návštěvě u tchýniny maminky, čili odpad. ()

Loganberry

Jakej zas, lidi, odpad!? Jaká to nirvána a pocit životního naplnění zavládly v našem domově po zjištění, že šukatér Hájek Adrianu nejomže neopustil, ale dokonce i oplodnil podruhé! Jaké to blaho! Tento pořad nám zpříjemňuje šeď ubohého života v Británii svým rurálnem, rustikálnem a tradiční lidovostí. ()

• Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)