Ramanam

Myšlenka byla dobrá (vlastně to tak skutečně mezi lidmi funguje), ale její zobalení do značně nevýrazného příběhu, již takovou zářnou kvalitou neoplívalo. Jinak musím plně souhlasit s Remini. Postavy dosti podivné a ze začátku na nervy lezoucí. To se postupně zlepšovalo, ale když se to konečně „rozjelo“ a objasnily se „tajuplné“ důvody „filosofie krátkodobého zamilování“ u hlavního hrdiny, tak uběhly již dvě hodiny, což je tuze natahovaná a nudící okolnost. Pozitivem tak zůstávají asi jen herci, pár hlubších okamžiků a určitě zajímavý motiv. Prostředí Austrálie je oživující, ale Indii mi nahradit nemůže. Hudba povedená a její vizuální podoba parádní. Tři hvězdy. ()

Remini

Neviem, o čo sa tu režisér Bhaskar snažil, ale vôbec mu to nevyšlo. Jaanu (Genelia) na začiatku vyznela ako päťročné dievča na prozaku snívajúce o večnej láske, a Ram (Ram Charan) sa správal ako otravný vševed, ktorý neverí na celoživotnú lásku. Mohlo to byť zaujímavé, ale bolo to len hlúpe. A nudné. A nikam to neviedlo. Keď nedržím palce ústrednej dvojici, tak nie je čo riešiť. Obaja vyzerali veľmi pekne, ale o tom predsa film nemá byť. Bolo tam zopár úprimných okamihov, keď sa niečo aj dialo. Hudba je vydarená a hudobné vsuvky celkom zaujímavé (dobre využité lokácie). Inak strata času. ()