Ti co dali odpad, asi viděli jenom jeden díl. Jinak nevím... Hvězdičku si to určitě zaslouží za děj, protože narozdíl od ostatních telenovel ho má. Další hvězdičku za herce, protože jsou i horší herci. Třeba v Zamilované jsou úplně příšerní. No a to už jsem na dvou hvězdičkách, tak jakej odpad? Příště až budete něco hodnotit, tak se podívejte na první dva díly a nehodnoťte jenom podle toho, že je to prostě telenovela ;) Btw. Já dávám čtyři hvězdičky, protože narozdíl od ostatních telenovel se na to dá dívat :)(15.10.2013)

Je to dobrá telenovela, skvělý velmi autentický a příjemný herec William Levy podle mě tvoří s Jacqueline Bracamontes jeden z nejpříjemnějších párů v telenovelách. Líbí se mi že si nevybavuji že by zde byly nějaké nelogické rozchody a velké hádání hlavního páru. David Zepeda zde hraje těžkého záporáka, který se neštítí vůbec ničeho. Neznám horší zápornou postavu než zahrál zde on. Určitě telenovela která není podprůměrná.(24.4.2020)

Také nechápu jak tomu může někdo dát odpad. Začátek je skvělý, napínavý, detektivní, romantický. Tak mi to aspoň přišlo. Ovšem pak ubyly romantické scény a bylo to takové už o ničem. A když už se měli brát tak to opět potřebovali nějak natahnout, jinak by ta telenovela měla jen nějakých 60 dílů... Ten konec také nebyl špatný. Jen tam nechali pár osob nepotrestaných, většina z nich byla zabita a zbytek skončil ve vězení. Aspoň to končí dobře jako vždy...(10.2.2020)

• aileen.bp

Samozřejmě to není žádné úžasně kvalitní dílko, ze kterého každý spadne na zadek. Objevují se zde typická klišé většiny telenovel včetně chudé, krásné a cnostné hlavní hrdinky, která polovinu seriálu propuká v hysterický pláč (já být na místě hlavního hrdiny, tak bych ji v době kdy ji unesli určitě nehledala), herecké výkony jsou mnohdy hodně afetkované. Body dávám za rychlejší spád než jsme u telenovel zvyklí, za hlavního hrdinu, který nejen dobře vypadá, ale má také něco v hlavě a občas povedené hlášky a situace.(6.12.2013)

• Arsenal83

Človek by povedal, že telenovela, ktorá to dostala do takmer červených čísel by mohla byť naozaj dobrá. Omyl! Už po dvoch minútach a pár sekundách vidíte majstrovstvá sveta v meravých pózach, strnulých ksichtoch a zdá sa, že aj zabudnutých textoch. Pretože neverím, že scenár bol tak napísaný, to nie je možné.(20.3.2019)